Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Kupmy prezent na gwiazdkę dla CD Projektu! [taka mała idea]

937 postów w tym temacie

Dnia 11.12.2005 o 01:16, Keroth napisał:

Więc?


Kiedy byłem w trakcie czytania postów z tej strony i dodawania mojego poprzednieg jeszcze nie było tego Twojego posta. :) W związku z tym sugeruję zrobić następująco: kto nie wpłaci w poniedziałek i nie przedstawi dowodu wpłaty na forum, ten out z koszulki. :) Sprawa jest prosta. :) Jeżeli będą się denerowować, że nie mogą zamieścić potwierdzenia wpłaty, bo nie mają skanera lub aparatu cyfrowego, to cóż... Niestety. Life is brutal, nie znajdą się na koszulce... Mogli przecież wpłacić wcześniej (no chyba, że naprawdę nie mogli, ale takie sytuacje zdarzają się bardzo rzadko). Od zamieszczenia informacji o koncie minął już prawie tydzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2005 o 01:16, Keroth napisał:

Zaczęliśmy trochę
zapóźno (jeśli zdecyduje się na jakąś edycje 2006 to na pewno zrobię to wcześniej ;])


Ostrzegałem nie raz...

Dnia 11.12.2005 o 01:16, Keroth napisał:

Więc?


Oki, dla mnie może być (choć sprawiedliwe to nie za bardzo będzie...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy mojej ksywce jest niewielki błąd ;) Popatrz jak się pisze: DEViANCE... a tam jest pierwsza z dużej litery, a kolejne z małej. Chciałbym, abyś to poprawił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.12.2005 o 01:37, Sarafan_Knight napisał:

Kiedy byłem w trakcie czytania postów z tej strony i dodawania mojego poprzednieg jeszcze nie
było tego Twojego posta. :) W związku z tym sugeruję zrobić następująco: kto nie wpłaci w poniedziałek
i nie przedstawi dowodu wpłaty na forum, ten out z koszulki. :) Sprawa jest prosta. :) Jeżeli
będą się denerowować, że nie mogą zamieścić potwierdzenia wpłaty, bo nie mają skanera lub aparatu
cyfrowego, to cóż... Niestety. Life is brutal, nie znajdą się na koszulce... Mogli przecież
wpłacić wcześniej (no chyba, że naprawdę nie mogli, ale takie sytuacje zdarzają się bardzo
rzadko). Od zamieszczenia informacji o koncie minął już prawie tydzień...


To już chamstwo i zakrawa na gestapo. Ja na przykład nie mam skanera i co. Dajmy jeszcze trochę czasu, człowiek naprawde może być zajęty dzień i noc, zwałaszcza jeśli jest na studiach lub pracuje. Też bym ustalił jakiś ostateczny termin, poniedziałek lub wtorek mogą być, ale po co dowód wpłaty, skoro i tak jak kasa wpłynie Keroth będzie wiedział od kogo. Od wtorku możemy czekać 3 dni, po czym skladamy zamówienie i cześć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2005 o 11:51, Daimon_Frey napisał:

>wszyscy sie skarżą ze zle napisaliscie ich xywke..

Nie wszyscy. Ja się nie skarżę ;P

a poczpatrz nano nadruk i na moj nick i zobacz czego zapomnieli ;] ale mi to z tym szczegółem bez różnicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Ja na przykład nie mam skanera i co.

To idź do kumpla, do szkoły, albo do kafejki internetowej. Potem wyslij sobie na maila, albo przetransportuj dyskietką.

Dnia 11.12.2005 o 11:09, Budo napisał:

Od wtorku możemy
czekać 3 dni, po czym skladamy zamówienie i cześć.


Wyraźnie jest napisane, że projekt koszulki musi być wyłany jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.12.2005 o 12:31, Tomi_323 napisał:

To idź do kumpla, do szkoły, albo do kafejki internetowej. Potem wyslij sobie na maila, albo
przetransportuj dyskietką.


Nie czytałeś co pisałem o tym, że ludzie są zajęci?

Dnia 11.12.2005 o 12:31, Tomi_323 napisał:

Wyraźnie jest napisane, że projekt koszulki musi być wyłany jutro.


Gdzie to jest napisane? Nic takiego nie widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może nie powinienem się mieszać ale po prostu nie dawajcie nicków na koszulce skoro problemem jest termin - dajcie je np na jakiejś laurce albo jako dyplomie dla CDP - wypisane odręcznie lub wydrukowane. To można zrobić nawet na dzień przed wręczeniem. Goście oprawią to sobie i powieszą więc nawet lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ps: jako osoba nie wplącająca oczywiście nie mam prawa decydować i nawet tego nie traktujcie w ten sposób. Po prostu taki pomysł zarzuciłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2005 o 12:56, Budo napisał:

Nie czytałeś co pisałem o tym, że ludzie są zajęci?


Ta. Mój skaner skanuje potwierdzenie w niecałe 5 sekund. Nie masz tyle czasu? <lol> Zaś masz czas aby pisać na forum? :]

Dnia 11.12.2005 o 12:56, Budo napisał:

Gdzie to jest napisane? Nic takiego nie widziałem.


http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=1811&pid=677

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2005 o 11:09, Budo napisał:

Dajmy jeszcze trochę
czasu, człowiek naprawde może być zajęty dzień i noc, zwałaszcza jeśli jest na studiach lub
pracuje.


Nie przesadzasz trochę? Ja też studiuję i pracuję jednocześnie i jakoś czas miałem... Poza tym, nawet jak nie masz możliwości przesłania kasy internetem (co trwa sekundy), to zawsze można iść do banku lub na pocztę - 10-20 minut (to chyba da sie wykroić z nawet bardzo napiętego rozkładu dnia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również zgadzam się na deadline w poniedziałek. Jak ktoś nie zdążył, to trudno. Studia czy nie, tydzień czasu na wpłatę to naprawdę sporo. Jeśli to miałoby spowodować jakieś opóźnienie, to niech projekt pozostanie bez zmian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2005 o 13:43, D2T napisał:

Może nie powinienem się mieszać ale po prostu nie dawajcie nicków na koszulce skoro problemem
jest termin - dajcie je np na jakiejś laurce albo jako dyplomie dla CDP - wypisane odręcznie
lub wydrukowane. To można zrobić nawet na dzień przed wręczeniem. Goście oprawią to sobie i
powieszą więc nawet lepiej.



Ciekawy pomysł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.12.2005 o 14:08, Abi Dalzim napisał:

Nie przesadzasz trochę? Ja też studiuję i pracuję jednocześnie i jakoś czas miałem...
Poza tym, nawet jak nie masz możliwości przesłania kasy internetem (co trwa sekundy), to zawsze
można iść do banku lub na pocztę - 10-20 minut (to chyba da sie wykroić z nawet bardzo napiętego
rozkładu dnia).


Powiem Ci tak- ja akurat byłem na tyle cwany żeby wpłacić wcześniej. Ale teraz mam taka sytuację że nie mam czasu na nic. Dzisiaj uczę się cały dzień i noc, jutro cały dzień na uczelni do wieczora, przychodzę, obiad o 19, i dalej nauka całą noc, potem wtorek, wracam z uczelni po 13 i idę spać. Śpię aż do wieczora, potem chwila przerwy od dwóch dni (i wierz mi że mam inne rzeczy do roboty niż łażenie na pocztę i załatwianie skanu), obiad i znowu spać. Potem środa, uczelnia, wraca o 13 i dopiero wtedy mam trochę czasu. Nie chcę robić żadnego sajgonu tutaj, ale miejcie trochę wyrozumiałości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2005 o 15:24, Tomi_323 napisał:

>jutro cały dzień na uczelni do wieczora

I tam na uczelni nie ma xera?


ksero jest, ale nie ma skanera, poza tym (zdziwisz się) często nie ma przerw. Masz 15 minut na przjechanie połowy miasta do innego budynku, albo 5 min. dosłownie na ubranie fartucha i kanapkę. Life is brutal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2005 o 15:26, Budo napisał:

ksero jest, ale nie ma skanera, poza tym (zdziwisz się) często nie ma przerw. Masz 15 minut
na przjechanie połowy miasta do innego budynku, albo 5 min. dosłownie na ubranie fartucha i
kanapkę. Life is brutal.



Oj pomyłka. Chodziło o skaner ;) Powiem Ci, że w Twoim rozkładzie dnia znalazł bym nie jedną chwilę, gdzie można zrobić skan, ale jak nie chcesz się wysilać to trudno. Dla chcącego nic trudnego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować