Zaloguj się, aby obserwować  
matikchorzow

Co mowią Wasi Rodzice gdy przychodzi paczka z CDP lub CENEGA

527 postów w tym temacie

Dnia 02.05.2007 o 19:09, Ardaren Ziom napisał:

Moja mama nic nie mówi zlego, moja kasa - moj interes ;)

I masz rację, ja też zawsze płacę sam za paczki i gry dlatego potem nie mam nieprzyjemności z wypominaniem mi tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rodzice zawsze wiedzą, gdy cos zamawiam, gdyż przeważnie mi co nieco dokładają, a do tego jeszcze mama pracuje w banku i to ona zawsze robi przelewy :).

Gdy paczka przyjdzie..
mama: "Dobrze, że juz dotarła, sprawdź czy chodzi", i po jakis 30 minut " I co fajna ta gra?" :)
tata: "Eee znowu jakaś strzelanka, byś lepiej jakiegoś homeworlda kupił'''' :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwykle jest tak, że nic ich to nie obchodzi bo to za swoje pieniądze kupuję sobie gry. Czasami jednak zaglądają przez ramię i mówią z zaciśniętymi zębami: "Znowu to sobie kupiłeś..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gadają cały dzień że za dużo kasy wydaje na gry , a mnie to wisi bo i tak bede je kupował. Czy ktoś wyobraza sobie zycie bez nowych gier. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po zakupie TDU:

tata: '''' ooo widze że masz coś nowego.''''
(pół godziny później) '''' daj trochę pograć w Test drive bo skoro ci przywieźli to też bym sobie pojeździł ''''

mama '''' nie za drogie to?''''
ja: '''' ale płace przecież ze swoich''''
mama: ''''aha"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja mama na samym początku zawsze się pyta, ile to kosztowało :PP A jak powiem jej cene, to następne to dlaczego tak drogo ? ;PP
A tata normalnie, pyta się co za gre kupiłem i czy to taka, w która mógły pograc :P (preferuje strzelanki :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.05.2007 o 19:19, Moras1990 napisał:

:)
tata: "Eee znowu jakaś strzelanka, byś lepiej jakiegoś homeworlda kupił'''' :P

To mojemu tacie by się to podobało :D Bo on praktycznie tylko strzelanki.
A u mnie jest odwrotnie. Zamawiam częściej gry RPG, RTS niż FPP ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic nie mówią, bo kupuję to sobie za własne pieniądze i sie nie wtrącają do moich ,,zakupów". I dobrze. Choć czasem mama daje mi limity jak np. kupię gry za 200 zł - w górę, bo myśli, że nic mi nie zostanie i będę później od nich wyciągał;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ojca to nie obchodzi dopóki nie wydaję jego pieniędzy. Mama zawsze się czepia, że wydaje pieniądze na jakieś pierdoły które do niczego nie są potrzebne. Ale po tekście, że ona i tak wydaje masę kasy na różnego rodzaju, niepotrzebne kosmetyki jest spokój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja zamawiam na adres babci wzceśniej dając jej kase i uprzedzając ją o tym:D beka fajne miny muszą mieć ludzie od przesyłki gdy babcia odbiera kjierownice albo karte pre-paid :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moi zawsze są zdenerwowani, bo niby cały czas siedzę przed tymi promieniami i że i tak już mam ich za dużo...
Jasne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 23:31, Ecko09 napisał:

Moi rodzice nic nie mówią. A powód? Ja nie zamawiam gier przez internet! :P

Właściwie to mam tak samo... Tak wogóle to kto w większych miastach w Polsce kupuje gierki przez internet? Może jak nie ma MM albo Saturna (nie mam pojęcia jakie są tam ceny, ale raczej podobne jak w MM) tylko Empik, to można zaoszczędzić, fakt, ale tak? Ja mam 5 minut piechotą do Media Marktu, tam z reguły jest tanio (np. dodatki do Obliviona były odrazu o 10 zł tańsze niż cena sugerowana), gierki CDP wychodzą o kilka złotych taniej lub tak samo, jak z gram.pl z obniżką o wPLN...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2007 o 19:49, Krozin napisał:

gierki CDP wychodzą o kilka złotych taniej lub tak samo, jak z gram.pl
z obniżką o wPLN...


Oczywiście gierka - wPLN + koszty przesyłki, więc kupując masowo można cośtam zaoszczędzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować