Zaloguj się, aby obserwować  
matikchorzow

Co mowią Wasi Rodzice gdy przychodzi paczka z CDP lub CENEGA

527 postów w tym temacie

Przede wszystkim taka rzecz nie zdarza się zbyt często- a jak już coś przyślą to mówię mamie po prostu, że to gra i wystarczy :P A potem gram razem z ojcem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak przyszło TDU:


Mama:''''Miłosz,Paczka!''''
Ja:"już idę!(płacę,wypełniam i inne takie duperele)
Tata:''''Co tam zamówiłeś?OOO TDU!Chyba dziś nie pograsz''''

1 godzinkę później,Mama do Taty:

''''Chodź,miałeś mi namalować ładne wzorki na ścianie''''
Tata: ''''Czekaj,muszę skończyć ważny wyścig!Zbieram na TVR Sagaris.Jutro kochanie'''' ;D

Jak widać,mam sojusznika w rodzinie.Ale jak kupie jakąś dobra samochodówkę,w dzień przyjścia raczej nie pogram ;D.Ogólnie,jak przychodzi paczka,to mój tata sprawdza co kupiłem,a mama pyta,czy gra mi sie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2007 o 21:47, castlerock napisał:

> > oczywiście marudzi żona :)
> Powiedz że....
> "Albo mnie kochasz z moimi wszystkimi wadami albo wcale" :D

to nie sa wady ;)


zależy dla kogo xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy temat :) .

Ja z reguły słyszę, żem dzieciuch, kiedy ja z tego wyrosnę itd. :) . Chociaż jakoś specjalnie gier nie kupuję. Ostatnio załatwiłem sobie GWF+GWN za pieniądze ze sprzedaży Pre-Paida, obyło się bez komentarzy.

Kiedy przychodzą nagrody za konkursy (ergo: nie płacę), to wyrażą nawet ciekawość, zapytają co i za co :) . A kiedy wygrałem procesor, to nawet gratulacje i nieco zażenowania było (te gry Ci we łbie przewracają i... co? dostałeś procesor? za konkurs? hm, tak, nieźle, hm... a odrobiłeś lekcje ;) ?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2007 o 22:01, NyGgA MiLy napisał:

Jak przyszło TDU:


Mama:''''Miłosz,Paczka!''''
Ja:"już idę!(płacę,wypełniam i inne takie duperele)
Tata:''''Co tam zamówiłeś?OOO TDU!Chyba dziś nie pograsz''''

1 godzinkę później,Mama do Taty:

''''Chodź,miałeś mi namalować ładne wzorki na ścianie''''
Tata: ''''Czekaj,muszę skończyć ważny wyścig!Zbieram na TVR Sagaris.Jutro kochanie'''' ;D

Jak widać,mam sojusznika w rodzinie.Ale jak kupie jakąś dobra samochodówkę,w dzień przyjścia
raczej nie pogram ;D.Ogólnie,jak przychodzi paczka,to mój tata sprawdza co kupiłem,a mama pyta,czy
gra mi sie podoba.


Mój ojciec krzywo na gry patrzy...
w swoim kompie (laptop oczywiście) ma karte intelowską (intel i karty graficzny to sie z naturą nie zgadza) i nawed 3D nie ma .... więc jak tylko zobaczy, że mam scigałke jakąś to nic nie mowi.
Na następny dzień wracam ze szkoły standardowo mówie Cześ Tata...
A w odpowiedzi nic... głucho ... pewnie nie ma nikogo wchodze do pokoju plecak na ziemie i patrze a ojciec wyścig na kierownicy wygrywa (i to na skrzyni manualnej) heh ... xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście same komentarze:/ Na co ty pieniądze wydajesz, co ci po tych grach, ile ty pieniędzy marnujesz.
Ale już się nie czepiają bo im powiedziałem moja kasa moja sprawa i wydaje a co chcę. Powiedziałem, ze wy wydajecie kasę na same denne ciuchy, które leżą w szafie a z gier mam pożytek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie podobnie jak u reszty :
M- Mama
J- Ja
B- Brat

M: Łukasz, chodź na schody.
J: Za chwilę ( zazwyczaj coś kończę przy kompie i nie spodziewam się niczego )
M: Masz.
J: [<podniecony> Rozpakowuję pudło xD ]
B: A dasz zagrać ?

I kolejne dni spędzone przed kompem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mama- Co to ci przyszło ??
Ja- np. TDU :)
Mama- Nie szkoda ci pieniędzy na taki bzdury ?? :/.
Ja - nie :D

A teraz motyw z tatą :)

Tata- Co to za gra ??
Ja- TDU
( Gdy gram to przychodzi do mnie i patrzy jak grama, a czasem sam nawet popyka ;).)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przyszło NWN 2 (pre-order) wcześniej o parę dni niż mi powiedziano, odbieram paczke, a mama: Piżmak, k***a, wywal to, bomba! i sru paczkę z okno!. na szczęście to był wazon też przez master linka, nie przeczytałem co to i myślałem że to NWN. (BTW pprzyszło NWN za parę minut, alemama wazon zbierała:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj miałem takową akcje ;]:

Ja gram widzę kuriera w oknie więc biorę portfel i mu otwieram.On mi daje paczkę i mu płacę chce mi dać kartkę z danymi to trochę porozrywał pudełko,ale jest daje mi. Trochę czerwony(od pogody i rozrywania) był więc pyta czy może trochę wody ja mu daje 2 litrową wodę mineralną on pije,pije,pije i nagle odstawia ja patrze a on wypił prawie całą butle. Bierze pieniądze ode mnie i chowa do portfelo - pasa :} i nagle przyciął palec. Trochę krwi poleciało(przy okazji parę mało kulturalnych przekleństw) więc wziął na resztkę wody i polał sobie palec. Podziękował i poszedł do samochodu. Jak wyszedł gryzłem się w język,aby śmiechem nie wybuchnąć,ale cóż trochę kultury w tak dramatycznej sytuacji trza zachować ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2007 o 22:58, Saref napisał:

/ ... /


Bycie kurierem to jednak extremalna praca, przez duże "x" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2007 o 22:58, Saref napisał:

Ja dzisiaj miałem takową akcje ;]:

Ja gram widzę kuriera w oknie więc biorę portfel i mu otwieram.On mi daje paczkę i mu płacę
chce mi dać kartkę z danymi to trochę porozrywał pudełko,ale jest daje mi. Trochę czerwony(od
pogody i rozrywania) był więc pyta czy może trochę wody ja mu daje 2 litrową wodę mineralną
on pije,pije,pije i nagle odstawia ja patrze a on wypił prawie całą butle. Bierze pieniądze
ode mnie i chowa do portfelo - pasa :} i nagle przyciął palec. Trochę krwi poleciało(przy okazji
parę mało kulturalnych przekleństw) więc wziął na resztkę wody i polał sobie palec. Podziękował
i poszedł do samochodu. Jak wyszedł gryzłem się w język,aby śmiechem nie wybuchnąć,ale cóż
trochę kultury w tak dramatycznej sytuacji trza zachować ;P.


Ja bym się nie powstrzymał:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy widziałem CoD z UO dość tanio...

J - Ja,
T- Tata.

J: Tatooo, chodź na chwilkę.
T: Tak?
J: Jest CoD dość tanie...
T: Ile?
J: 3 dychy.
T: Bierz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(...)
No co dziwicie mu się. Kurier pracuje za małą kasę, zmęczony, bo w "ogniu'' się smarzy no i jeszcze przyciął se palec. ja to bym zrobił tak zamknął bym drzwi , powyklinał i wrócił do osoby odbierającej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować