Zaloguj się, aby obserwować  
woko27

Need for Speed: Pro Street - temat gry

3015 postów w tym temacie

Dnia 12.02.2007 o 23:04, Rak1992 napisał:

> > 1993-1999 Nissan Skyline RB26DETT ???
> Co to za wynalazek ????

Pewnie jakaś formuła albo rakieta wstawiona przez programistów dla żartów( no bynajmiej coś
co będzie szybsze od innych bryk)


Nissan Skyline RB26- mocarna bestia z napędem 4x4. Drift machine. Idealny do tuningu. jednak wole jego starszego brata- Nissan Skyline GT-R twinturbo R34. jakiego to ma kopa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za dwa pod rząd, ale posta mi ucięło.
Przynajmniej teraz widać, że wyboje coś ci mogą zrobić... Już widzę te wyścigi na Quick Race, gdzie jedzie się tylko po to, by przetestować zniszczenia z wyskoku etc. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No,niezłe.Ale coś mnie niepokoi...aha,zobaczcie dym na końcu filmiku.Widzicie?
+ Realistyczne uszkodzenia,realistyczne wyskoki na pustyni,naklejki
- Dym.
Na razie tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 13:19, Rusty Mike napisał:

Pustynia jest najlepsza! Oł kurcze, ale mi ślinka cieknie! :D


pustynia ,pustynią , ma byc wiecej lokacji i to duzych , np. prawdziwie odwzorowana autostrada w neimczech ( źrodlo www.cdaction.com.pl , www.gry-online.pl wiesci z E3 )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 19:20, pan m. napisał:

No,niezłe.Ale coś mnie niepokoi...aha,zobaczcie dym na końcu filmiku.Widzicie?
+ Realistyczne uszkodzenia,realistyczne wyskoki na pustyni,naklejki
- Dym.
Na razie tyle.


minus dym ?
nie iwem, ale dla mnie ten wolumetryczny dym jest bardzo dobry, zwlacza przy paleniu gumy, podobny dym mozna zoabczyc tylko w Ghost Recon Advanced Warfighter 2 i jest świetny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 15:31, speedraid napisał:

Sorry, za dwa z rzędu, ale dopiero teraz obejrzałem. No cóż, nie widać nic podobnego do poprzednich NFS (oczywiście nie chodzi o tuning, samochody, czy tryby). Nowe zegary, menu przed wyścigiem itp. Ogólnie widać, że nie będzie to odgrzewany kotlet jak m.im. Carbon. Co do modelu zniszczeń to nie wygląda on aż tak porażająco na oficjalnych trailerach jak na teaser.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle,że ta BMW na końcu pali dziwnie gumę.Przy paleniu gumy odrazi całe kolo się pali a nie tak je "okręca".Choć cały dym ładnie wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nooo... jeśli tak ma wyglądać nowy NFS to go kupię! :)
Dobrze że autka nie świecą się tak jak w CARBON.

Może kupię nawet EK pod warunkiem że będzie warto, bo EK CARBON było strasznie biedne o ile dobrze pamiętam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jak będę duże zmiany w stosunku do poprzedniej części i będą to oczywiście zmiany na lepsze, to pewnie będzie warto kupić. Pożyjemy, zobaczymy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 13:42, Arczir2d2 napisał:

Może kupię nawet EK pod warunkiem że będzie warto, bo EK CARBON było strasznie biedne o ile
dobrze pamiętam :/


A do standardowego Most Wanted wystarczyło zainstalować nieoficjalnego patcha, która zmieniał go w Black Edition, czyli wersję kolekcjonerską z dodatkowymi wyścigami i wozami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.07.2007 o 14:00, KannX napisał:

A do standardowego Most Wanted wystarczyło zainstalować nieoficjalnego patcha, która zmieniał
go w Black Edition, czyli wersję kolekcjonerską z dodatkowymi wyścigami i wozami :)


hehe.. prawda było coś takiego, nawet to zarzuciłem sobie ;)
ale pisząc że EK NFS''ów było biedne miałem namyśli jakieś dodatki typu brelok do kluczy, plakat, smycz, albo coś innego.
Zresztą chyba sporo gier EA w EK było dość biednych, tak np. CnC 3, poza fajnym pudełkiem, no i ewentualnie podkładką to była lipa, nie dali nawet koperty na płytke, wiem bo mam.
A Ci którzy mają lub widzieli wiedzą o co chodzi.

Tak więc może tym razem postarają się z EK i wrzucą coś fajnego a nie tylko dodatki do gry, typu jedna bryka 5 vinyli i dwie trasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem filmik - graficznie ta gra naprawde miecie. Będzie w co grać i na co patrzeć. Tylko troche obawiam się, czy będe musiał mocno ulepszyć moją maszyne, aby pograć w Pro Street - bo że będe musiał to zrobić, to nie mam wątpliwości. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Nie wiem jak słabego trzeba by mieć kompa. Przed Carbonem także się bałem, a odpaliłem go na max [niemal, blur, AA i coś tam jeszcze (V-Sync chyba się to to zwało) było wyłączone] i przycinało się tylko podczas doładowań przed wyścigiem i przy wjeżdżaniu/wyjeżdżaniu z garażu/sklepu/czegokolwiek. Jeśli PS nie będzie wymagał shaderów wyższych niż 1.1, to ja na pewno sobie pogram. Mój (zł/k)om(p) to Athlon XP 1,5 GHz, 256 MB RAM, Radek 9200 SE 64 MB SM 1.1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 16:09, gigot napisał:

Oglądałem filmik - graficznie ta gra naprawde miecie.

Tak, jest tylko jeden problem: gra była prezentowana na jednej z konsoli, no wiem dokładnie czy to PS czy Xbox, ale na PC tak nie będzie wyglądać. Jako przykład mogę podać TDU, które lepiej wygląda na Xboxie niż na PC. Więc z ocenianiem grafiki bym poczekał, aż pojawi się demo na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować