Zaloguj się, aby obserwować  
sferis

Aion: The Tower of Eternity - Temat ogólny

451 postów w tym temacie

No ja przy moim stylu siedzenia przy komputerze chętnie bym używał tego systemu płatności z chin, bo mi to by się opłacało. Jedynie nie podobałoby mi się to w wakacje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no, jasne, każdy ma własne preferencje. Ale to tylko z 12 zł tygodniowo na hobby, każdy może uzbierać. Jeśli chcesz naprawdę dobrą masówkę - musisz zapłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc to ja chyba spróbuje pograć te kilka miesięcy w Aion''a. Jak za 2 miechy płaci się te 75 zeta, to jest tyle ile bym płacił za AoC w które grałem, lecz sprzedałem, bo po tygodniu grania, gra mi się ciągle wywalała a ponownie instalować mi się nie chciało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2009 o 20:50, Undertaker napisał:

Swoją drogą. Po premierze jaką frakcją/klasą zagracie? Asmodian/Priest/Cleric :)


Prawdę mówiąc nie mam zielonego pojęcia, bo nie wiem jak się każda klasą gra ;) Ja tam najbardziej lubię grać klasą, która jest najmniej popularna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, dzięki za poradniczek. Z pewnością się przyda. Ja już drugi raz nie popełnię błędu grając "dobrymi". Pamiętam jak w WoW 3 lata temu postawiłem na Alliance i żałuję do dziś. Dużo dzieci (zabijać potworki!!!), wiecznie wpiernicz na BG... Ech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie Aion ma bardzo dziwny system rozwoju postaci, nie mogę się do niego przekonać. Nie mam nic przeciwko subklasom (wara mi od dwuklasowości, a przynajmniej nie w tak beznadziejnej formie, jak w RoM!), ale cholernie brakuje mi drzewka rozwoju - samemu lubię rozdawać skille. No, jedno dobre to to, że w każdej chwili na każdym poziomie grając Klerykiem będę mógł skutecznie healować, a nie jak w WoW np. Shadow Priest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Glyphow z wowa nie kojarzę, bo już wtedy w niego nie grałem. Stigmy to są kamyki, które wsadzasz i zdobywasz dodatkowego skilla. Jest ich troszkę, a miejsc na nie jest tylko 8, więc można zrobić trochę konfiguracji. Pierwszą zdobywasz z questa na 20 levelu, a drugą możesz kupić/wydropić. Reszta dochodzi z levelem. No i stigmy mają często kilka leveli więc wypada je zmieniać jak można zdobyć lepszą. Wsadzenie stigmy kosztuje ileś stigma stone''ów, które zdobywasz z mobów w abyssie. Stigmę można wyjąć, odzyskujesz ją, ale stigma stone''y przepadają.

Edit: Tutaj masz stigma calculator, może zrozumiesz jak to działa :)

http://www.aionarmory.com/stigmaCalc.aspx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tam musisz najechać na tools -> stigma calculator -> klasa którą chcesz (widocznie mój link nie działa ). Stigmy to po prostu kamyki, które po wsadzeniu dają ci skilla nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra, wreszcie udało mi się po tych kilku miesiącach normalnie zainstalować grę i moje pierwsze wrażenia są następujące:
1. Mag i Priest na początku ostro przypakowani
2. Scout całkiem fajny
3. Wojownik też, lecz zbyt muskularny itd. nim nie będę grać.
4. Grafika niezła, choć jakoś nie tak bardzo rozmaita jak pokazują w trailerach itd.

Na pierwszy raz to będę chyba grał tymi dobrymi ( tamcy drudzy są dla mnie zbyt mroczni ), albo scoutem, albo priestem, lecz chyba wybiorę tych drugich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować