Zaloguj się, aby obserwować  
banan45

Kody- czy za kody powinno grozic więzieni??hehe

20 postów w tym temacie

Dnia 28.11.2005 o 18:57, banan45 napisał:

Czy wg was jak ktos uzywa kodow jest to grech czy dobry uczynek??hehe

to zaden uczynek jak ktoś potrzebuje kodów to ich używa bo np. nie przejdzie koleś etapu nie ma kodów a trudno zacząć od początku i gra na ółce dlatego robią kody .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tym więzieniem, to żeś palnął... niemniej JA jestem raczej przeciw ich używaniu. Choć czasami naprawdę nieźle kusi... na szczęście jako że gram głównie w RPGi, to problem mnie z reguły nie dotyczy:P! Tam co najwyżej mozna nieuczciwie podbijac Staty...

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2005 o 21:03, MonkOfWar napisał:

Tam co najwyżej mozna nieuczciwie podbijac
Staty...

Pozdrawiam!


Podoba mi się że w niektórych gierkach jak użyjesz kodów to się to odznacza w jakiś sposobik w gierce:) Jak Civilization lub GTA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...Wytrawny i honorowy gracz nigdy nie będzie korzystał z kodów - to hańba...
wystarczy troszkę pomyśleć, a z pozoru niemożliwe do wykonania zadanie stanie się łatwiejsze lub wręcz dziecinnie proste:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2006 o 01:31, mistrzgry napisał:

...Wytrawny i honorowy gracz nigdy nie będzie korzystał z kodów - to hańba...
wystarczy troszkę pomyśleć, a z pozoru niemożliwe do wykonania zadanie stanie się łatwiejsze
lub wręcz dziecinnie proste:)))


może nie hańba, ale kody to lipa ;]
Jednak niektóre gry zawieraja bugi, które ciężko ominąć bez kodów. Można tez ich uzyć dla zabawy, ale jestem przeciw używaniu kodów do przechodzenia gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O czym to temat? Jeśli ktoś kupuje grę, to chyba sam dobrze wie, jak będzie czerpać z niej przyjemność. Gra "uczciwie"? Dobrze. Kody? Dobrze. Rzuca płytką po pokoju? Dobrze. etc. Ja z kodów nie korzystam, bo i po co? Współczesne gry specjalnie trudne nie są, a nie po to płacę, by finałowego bossa załatwić na God Mode. Kiedyś błąd w grze uniemożliwiał mi ukończenie misji (W "Tzar: ciężar korony" trzeba było podnieść księgę, a u mnie program się wykrzaczał podczas tej czynności). Internetu ani patcha nie miałem, wiec jedynym wyjściem było przeskoczenie do następnej misji.

Co innego, gdy jakiś domorosły hero zacznie szaleć w multiplayerze na ulepszeniach (to już nie kody, ale idea taka sama). Wtedy uczciwość to nie dobra wola, ale wymóg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra z kodami:
- tylko same wady

* granie nudzi się po dwóch godzinach,
* jak ci się znudzi to nie będzie powrotów a co za tym idzie wywalona kasa jakby szła do kubła |lol|
* brak satysfakcji,
* można niechcący zrobić samemu bug''a,
no może znacie jakies wady bo ja zalet nie widuję ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Próbuję przejść NFS:MW na trainerze (to chyba też kody :) bo leniuch jestem, tylko jak dochodzę do 13 na liście gościa to mi się save psuje, echh ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale głupota:) kody nie muszą sluzyc przeciez do ulatwiania zabawy... raz tak sie zaciąłem w jednej grze, byl m.in problem z przejsciem, wynikający z błędu gry no i jedynym moim ratunkiem bylo wlasnie wpisanie kodu bo inaczej trzeba bylo zacząc granie od początku:/ Poza tym tworcy sami stworzyli kody , kto chce to uzywa proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grę kupuje się dla przyjemności wynikającej z grania. Jeśli komuś przyjemność sprawia granie na kodach - to wyłącznie jego sprawa. Wyjątkiem są gry zespołowe, gdzie używanie kodów, to oszustwo wobec innych graczy. Ale jest to wyjątek z wyjątkiem, bo wszyscy mogą zgodzić się na użycie kodów... ;D
Nie ma o co strzępić języka, już był taki temat, długo wałkowany, z identycznym zakończeniem... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więzienie powinno grozić za głupie nazwy tematów.
Na pytanie z tematu odpowiem: Nie.

To czy ktoś stosuje kody czy nie to jego prywatna sprawa grając w trybie single (kwestia multiplayera jest oczywista wiec nie ma o czym mówić)

Jakiś czas temu dowiedziałem się, że mój 9 letni bratanek grywa sobie na kodach w Hereosów 4. Odbyłem z nim rozmowe i dowiedziałem się, że taki proceder jest dość powszechny(można nawet powiedzieć, że to pewien standard) w jego klasie oraz wśród jego szkolnych równieśników. Próbowałem go przekonać, aby zaprzestał procederu i nawet chyba mi się udało. Ta jakże wzruszająca opowieść ukazuje, że czasem z kodów korzysta się nie do końca z własnej woli, gdyż wynika to z pewnej presji społecznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więzienie za używanie kodów w grach? Bez przesadyzmu... To osobista sprawa,czy ktoś będzie
chciał sobie zepsuć grę(jestem przeciw używania kodów). Co innego w grach sieciowych(np. World
of Warcraft),za używanie tam programów wbijających skille mogą ci zablokować konto.
Ja czasami używam kodów,ale dopiero po ukończeniu gry samodzielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kody uznaje za oszukiwanie samego siebie, a czasami i innych( jak rozpowiada się że gierkę się przeszło i nam jakoś z pamięci ucieka że na god mode...). Jako kody nie zaliczam czegoś takiego jak w gothiku że np. masz 5 stali a robisz 7 mieczy. Chociaż nawet tego wolę unikać ale w gothicu praktycznie się nie dało bo trzeba by było bardzo powoli klikać. Ale kody to dobry wybór dla tych, którzy nawet pasjansa bez podpowiedzi nie potrafią przejść:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta dyskusja jest nikomu nie potrzebna.
I tak bedą tacy którzy korzystają z kodów i tacy którzy z nich nie korzystają.
Producenci gier tak je tworzą by można było ich używać i to jest chyba odpowiedź na pytanie zadane w poście pierwszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie grającna kodach traci sie przyjemnosc przechodzenia gry ale naprawde czasem potrzeba ich uzyc dlatego jest wolny wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować