Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs Mikołajkowy gram.pl - wystartował!

284 postów w tym temacie

Dnia 30.11.2005 o 22:46, lOkErS napisał:

upiordliwy uwazam ze maja taka sama szanse jak reszta. myslisz ze
CDP pamieta wszystkich poprzednich zwyciescow? :D


Ale tu już nie chodzi czy ktoś już coś wygrał. Każdy nowy konkurs to już inna bajka ( kolejnych etapów nie brać pod uwage ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2005 o 16:50, HumanGhost napisał:

Wysłałem trzy prace jak zaznaczyłem wcześniej. Miło by było w końcu coś wygrać od CDP. :-D Ale jeśłi się rzucili rysownicy
typu Wodzasty czy Yarr to raczej nie mam szans.


Czyli się humor pracy, nie wykonanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm...chyba będę musiał zrobić jeszcze z 10 mikołajów ^^ bo narazie tylko 2 wysłałem :]. Niech no ja pomyślę, jaką postać z gry mógłbym przerobić jeszcze :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Eee, jakoś mój zapał opadł. Nie mam morrowinda aktualnie, a z innych gier, to te nie wydane przez cdp. A ze spellforce chyba nikt sie na mikołaja nie nadaje, chyba że rohen ;] Szukać w necie mi się nie chce tapet i screenów. No cóż, ale chociaż jeden mikołaj poszedł, może ten szczęśliwy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2005 o 16:20, Budo napisał:


Eee, jakoś mój zapał opadł. Nie mam morrowinda aktualnie, a z innych gier, to te nie wydane przez cdp. A ze spellforce
chyba nikt sie na mikołaja nie nadaje, chyba że rohen ;] Szukać w necie mi się nie chce tapet i screenów. No cóż, ale chociaż
jeden mikołaj poszedł, może ten szczęśliwy :P

Nie obraź się, ale widać że nie masz wyobraźni xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2005 o 15:00, Sycylius napisał:

Obyśmy sami mogli wybrać sobie nagrode:D bo np ktoś wygra i dostanie gre którą ma

No to sprzeda w używkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.12.2005 o 17:56, Monastor napisał:

Nie obraź się, ale widać że nie masz wyobraźni xD


Nie obraź się, ale kim ty jesteś żeby mnie oceniać. Nie napisałem że nie mam pomysłów, tylko że nie chce mi się juz z tym bawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2005 o 19:02, Budo napisał:


> Nie obraź się, ale widać że nie masz wyobraźni xD

Nie obraź się, ale kim ty jesteś żeby mnie oceniać. Nie napisałem
że nie mam pomysłów, tylko że nie chce mi się juz z tym bawić.

Przepraszam... spokojnie, nie bierz tego do siebie... Chodziło mi o to, że w spellforce jest sporo postaci zdatnych do przerobienia na mikołaja ;)
Zrobiłem kilka przeróbek z tej gry... mam w prawdzie specyficzne poczucie humoru i moje "dzieła" mogą się okazać zbyt przywalone jak na gusta Jury... albo też za mało przywalone :)

W sumie wysłałem 9 prac, niestety nie zdobyłem się jeszcze na żaden specjalnie inteligentny, czy błyskotliwy dowcip :/

Mam dobry pomysł na jeszcze jedną, ale może być ciężko to zrealizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2005 o 09:37, lOkErS napisał:

calkiem u gory masz taki czerwony przycisk :D kliiknij na niego i wsylij prace :D

roctez -> To zależy czy wchodzisz z forum czy ze strony ;)

Jak ze strony to lOkErS ma rację i wystarczy przewinąć do góry, jak z forum to przejrzyj poprzednie posty w tym temacie, już jest wszystko podane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze jeszcze 3 dni... najlepiej gdyby zwycięzców ogłosili 5 grudnia a na mikołajki czyli 6 grudnia przyszedł Mikołaj czyli gra :) Ja wysłałem 2 prace, na więcej się chyba nie zanosi także cieżko będzie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować