Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zainteresowanie PS3 w Europie spore

100 postów w tym temacie

Jak czytam sobie wypowiedzi zarówno RX jak i master matrox to zaczynam się smiać. Serio. Benitokks podaje jeszcze jakieś sensowne argumenty, dyskusja się toczy, ale co do tamtych panów to przestańcie żyć w świecie marzeń i przyszłości. Konsola nie jest dobrą grą, bo są na nią świetne zapowiedzi.
Póki co gier dla których kupić ps nie ma. A to, że będą, zmieni w momencie kiedy te gry wyjdą - nie teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zesz, pozjadało mi wyrazy :|

Jak czytam sobie wypowiedzi zarówno RX jak i master matrox to zaczynam się smiać. Serio. Benitokks podaje jeszcze jakieś sensowne argumenty, dyskusja się toczy, ale co do tamtych panów to przestańcie żyć w świecie marzeń i przyszłości. Konsola nie jest dobrą, bo są na nią świetne zapowiedzi.
Póki co gier dla których warto kupić ps nie ma. A to, że będą, zmieni konsole w momencie kiedy te gry wyjdą - nie teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem ;P
Dodam jeszcze, że dla mnie ps3 zaistnieje w roku 2008, czyli jak wyjdzie ff13 i uzyska średnie noty powyżej 8 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2007 o 15:04, Benitokks napisał:

Dla mnie też wystarczyłoby Rare i Bungie, tylko jak to się ma do Twojego stwierdzenia, że na
PS3 nie ma w co grać? a co takiego jest na X0? 4-5 gier, reszta przeciętniaki albo kiszka.
Nawet Lost Planet na który nagrzałem się jak na dobrą panienkę zanudził mnie na śmierć... w
Crackdown nie grałem (i nie będę bo gier pokroju GTA mam już dość) więc się nie wypowiadam.


Dla mnie, jako że nie gram na PC, gier dobrych i bardzo dobrych było sporo. Uważam za mocne tytuly:
Kameo, PGR3, Test Drive Unlimited, Burnout Revenge, Perfect Dark Zero, COD2&3, Condemned, Prey, Rainbow Six: Vegas, Splinter Cell: Double Agent, Gears of War, GRAW, Dead Rising, Lost Planet, Crackdown, Just Cause, Saints Row, Viva Pinata, Oblivion, Amped 3, DOA4, Fight Night Round 3. I chciałbym, żeby PS3 miało taki line-up w ciągu roku. Ale nie ma dziś dla mnie, poza Resistance, gry godnej uwagi.

Nie ograniczam się do 5 najlepszych gier rocznie. Dla mnie gra na 8 jest warta pogrania. A takie oceny zebrało już klikadziesiąt tytułów na X360. Na PS3 - dwa. Mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyż nie zawsze było tak, że wielki rajd Sony po króla konsol zaczynał się tak naprawdę od premiery Europejskiej? Sam za 2 miesiące będę szczęśliwym posiadaczem PS3, a to coś znaczy (byłem niezłym sceptykiem konsolowym).

Bzz bzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To wg. Ciebie nie ma gier dobrych. Wg. mnie jest sporo tytułów godnych uwagi. PS3 ma przyszłość... Aaa z resztą... Kto jest w temacie i oriętuje się w sytuacji rynkowej, zarówno dzisiejszej, jak i tej, gdy debiutowało PS2, może snuć przewidywania jak to się potoczy. A FF XIII zapewne będzie dobrą grą. {Spróbuj mi teraz walnąć tekst że "pisze to osoba która nie przeszła FF X" to się załamię. 1. Przeszedłem. 2. Nawet gdybym nie przyszedł mam święte prawo mówić że to będzie dobre (ostatnią dyskusję na temat FF XIII zrozumiałem mniej więcej "Kto nie przeszedł poprzedniej części FF, nie ma prawa grać w następną")}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli komuś się nie podoba pad do ixa no to dobra kwiestia gustu. Wg mnie jest o wiele lepszy od pada z ps3 pod każdym względem. A jeżeli grafika w iksie komuś nie odpowiada to pewnie przez to że nie inwestuje w tv i jest posiadaczem pięknego telewizora który został kupiony w tamtym wieku. A co do gier to radziłbym obejrzec sobie jak wygląda nba na ps3 i iksie i wtedy możecie naprawdę zobaczyc,ocenic, że grafika w iksie stoi na takim samym poziomie jak w ps3. Ale wiadomo ten kto jest wielce zachwycony ps3 to i tak nie przyjmie do wiadomości że iks jest tak samo dobry. A co do blu-ray to napęd jak napęd wiadomo proces ewolucji, ale obecnie dvd jest wystarczający.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.02.2007 o 15:41, Blizzard Beast napisał:

Dla mnie, jako że nie gram na PC, gier dobrych i bardzo dobrych było sporo. Uważam za mocne
tytuly:
Kameo, PGR3, Test Drive Unlimited, Burnout Revenge, Perfect Dark Zero, COD2&3, Condemned, Prey,
Rainbow Six: Vegas, Splinter Cell: Double Agent, Gears of War, GRAW, Dead Rising, Lost Planet,
Crackdown, Just Cause, Saints Row, Viva Pinata, Oblivion, Amped 3, DOA4, Fight Night Round
3. I chciałbym, żeby PS3 miało taki line-up w ciągu roku. Ale nie ma dziś dla mnie, poza Resistance,
gry godnej uwagi.

Nie ograniczam się do 5 najlepszych gier rocznie. Dla mnie gra na 8 jest warta pogrania. A
takie oceny zebrało już klikadziesiąt tytułów na X360. Na PS3 - dwa. Mało.


tytułów które podałeś za na prawdę dobre i warte polecenia gry uważam tylko:
GoW/Kameo/PDZ/COD3/R6:Vegas 2 ostatnie dostępne także dla PS3
W Pinate i Crackdown nie grałem
DOA4 niezłe ale wolę pograć w VF lub Tekkena
PGR3 grało się miło ale nic wybitnego
FNR3 dobre ale tylko w multi lub gdy grasz z kumplem
Prey daj spokój;)
TDU dla mnie kiszka, fajne multi ale skopany totalnie model jazdy
Oblivion dla mnie wielkie rozczarowanie, piękna grafa nic więcej
Lost Planet zasnąłem po 4 misji (w multi nie grałem może to ją ratuje)
Just Cause kiszka
COD2 kiszka
reszta tytuły dla mnie na 7/10 czyli przeciętne, nawet Burnout który uwielbiam, każdy wie że Revange to najgorsza edycja z serii

Podsumowując:
Na X0 jest w co grać (ile z tytułów jest na prawdę dobrych to inna sprawa) i to trzeba przyznać, zapowiadana jest też masa hitów (choćby Halo3/Forza2/Mass Effect/Lost Odyssey) ale w przypadku PS3 nie bierzecie zapowiedzi pod uwagę więc ja tych gier też na razie nie liczę... za to sprzęt tragedia, hałaśliwy i awaryjny (piszę o moich doświadczeniach)
Z kolei na PS3 na razie nie ma w co grać za to jest dobry sprzęt.
Każdy niech wybierze sam co woli.
Peace!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie nie ma gier na dzień dzisiejszy, dla których warto kupić właśnie te konsole. Jest to moje zdanie, ale nie jest to zdanie odosobnione. Każdy mówi, że PS to MGS, FF, GT*, Tekken** a tych gier nie ma jeszcze. Nie ma tych gier, nie ma ps-a bo kupowanie konsoli dla Ridgeeeeeeeee Racer mija się z celem.

Swoją drogą, masz jakiś kompleks z tym FF10? ;]

*Ja już miałem dosyć po 2. Nowe autka z systemem jazdy nijak mającym się do rzeczywiści już nie bawią. Jeśli stwierdzisz, że jest inaczej będę musiał Cie spytać o prawo jazdy. W GT najlepsze są licencje, po ich przejściu można już wyłączyć grę bo nic nas nie zaskoczy a rozgrywka ogranicza się do wyprzedzania przeciwników na starcie?

**Każdy kolejny Tekken ma mniejsza żywotność od poprzedniego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznac że niektórzy są zaślepieni przez logo "SONY" nawet jeśli osobiście nie przetestowali konsoli. Z drugiej strony wg mnie komentarze w stylu miałem okazję grac na iksie są śmiesze, a ocena grafiki na poziomie pegasusa to już tym bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wyrażam własną opinię o konsoli, nie zmuszam nikogo by ją kupił, ale by zmienił perspektywy (chodzi mi o to, że pisze ''X360 jest super, PS3 to dnoo!"...
Poza tym Playstation 3 na świecie jest dopiero 5 miesięcy, a w Europie będzie już niedługo. Na pewno przed świętami na PS3 trafią świetne gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2007 o 16:25, eduardo.s napisał:

Trzeba przyznac że niektórzy są zaślepieni przez logo "SONY" nawet jeśli osobiście nie przetestowali
konsoli. Z drugiej strony wg mnie komentarze w stylu miałem okazję grac na iksie są śmiesze,
a ocena grafiki na poziomie pegasusa to już tym bardziej.

W której z wyżej wymienionych konsol grafika jest na poziomie Pegasusa O.o?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś wytłumaczyć, dlaczego jak 2 tygodnie temu byłem w Saturnie w Galerii Krakowskiej to obok wyjścia ze sklepu stała kobieta trzymająca pudełko z PS3 ?

Przecież na półki sklepowe konsola ma trafić dopiero 23 Marca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2007 o 17:20, Buniek2 napisał:

Może mi ktoś wytłumaczyć, dlaczego jak 2 tygodnie temu byłem w Saturnie w Galerii Krakowskiej
to obok wyjścia ze sklepu stała kobieta trzymająca pudełko z PS3 ?

Przecież na półki sklepowe konsola ma trafić dopiero 23 Marca...


Może jakaś żywa reklama ;)
PSP na stojakach, a także puste pudełka na wystawie widywałem w połowie marca 2005, mimo że oficjalna premiera europejska była 1 września.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować