Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jest pierwsza recenzja C&C 3!

69 postów w tym temacie

Dnia 22.02.2007 o 19:30, Yuri napisał:

@Kris_bla

To coś cienko się tego angielskiego nauczyłeś bo powiniennieś napisać Kane, thanks to you :P


Zgadza sie :-) Moj blad ;-) Sorrki, to sie nie powtorzy :-D

BTW Szkoda, ze demka nie ma jeszcze :-/ I edycji CE do kupienia ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra zapowiada się naprawdę fajnie :]

Btw. Podany link do trailera nie bardzo mi działa ;/ ktoś wie skąd jeszcze można ściągnąć? Chętnie bym zobaczył C&C3 w akcji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Azuredragon
Parafrazując słowa Kane: EA cannot kill the messiah:)
A co do gry, to też nie mogę się doczekać. Pamięta się jeszcze te dni (i noce) przy grach z logiem C&C. Ocena PC Gamer''a napawa optymizmem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Ekhm, nic? Od czasów Starcrafta wyszło bardzo dużo ciekawych RTS-ów (IMO nawet lepszych niż on), np. C&C:Tiberian Sun ;p. Age of Empire 2 i 3, Earth 2150 i 2160, Warcraft 3, Warhammer 40k: Dawn of War, czy Company of Heroes. To jest nic ? A wymieniłem te najpopularniejsze tylko." Z przykroscia stwierdzam ze jesli porownujesz te gry do Sc czyli Starcrafta ogolnie to popelniasz kardynalny blad napewno nie sa lepsze zadna z nich ze Starcraftem nie moze sie rownac to jak przyrownywanie gry w warcaby do gry w szachy zadna z wymienionych gier nie osiagnela w rozgrywkach multiplayer takiego uznania jak Sc wiec daruj sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gra sie w gry najlepsze jesli jest sie inteligentnym czlowiekiem a nie najnowsze bo to nie to samo ktos kto mowi ze Sc jest najlepsze ma racje pod warunkiem ze gral we wszystkie wymienione gry poza tym gry nie mozna oceniac tak jak robi to kazdy jesli jest stara czyli grafika i masa jednostek liczy sie grywalnosc W40k jest niezbalansowany i przez to nigdy nie zblizy sie do grywalnosci Sc reszta RTS-ów w ogóle nie zbliza sie do tych dwoch w necie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2007 o 15:10, Yuri napisał:

Cieszę się Domek że odwiedasz www.cc-series.pl skąd ten news zapewne zaciągnełeś :P

Przykro mi, że cię rozczaruję - na wspomnianej stronie znajduje się news opracowany przez polski oddział EA. Gram.pl też go otrzymało, ale Domek postanowił tekst przeredagować na bardziej poprawny z dziennikarskiego punktu widzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 02:39, CDRV napisał:

Z przykroscia stwierdzam ze jesli porownujesz te gry do Sc czyli Starcrafta ogolnie to popelniasz
kardynalny blad napewno nie sa lepsze zadna z nich ze Starcraftem nie moze sie rownac to jak
przyrownywanie gry w warcaby do gry w szachy zadna z wymienionych gier nie osiagnela w rozgrywkach
multiplayer takiego uznania jak Sc wiec daruj sobie...


A kto tu cokolwiek porównuje? Napisałem tylko, że oprócz Starcrafta są inne dobre RTS''y według mnie lepsze niż on
(stąd użyłem skrótu IMO- ang. in my opinion, czyli moim zdaniem). Nie patrzę na to jak bardzo popularny jest on w multi, tylko na przyjemność z gry. Chyba mogę mieć swoje zdanie co?

A co do C&C3 to poprzednie części w multi nie powalały (mnie!), wiec i teraz nie liczę na jakieś wielkie zmiany w tej kwestii. Ale mam nadzieje że zostanę miło zaskoczony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

C&C 3 dostaje lepszą ocenę niż Supreme Commander czy Company of Heroes? Szczerze mówiąc to dziwne, bo gra wydaje się powielać wszystkie znane schematy z gatunku RTS. Cóż, poczekamy - zobaczymy. Ja na razie z zakupem się wstrzymam i poczekam na więcej recenzji. 90% powinno być zarezerwowane na gry naprawdę rewolucyjne, a tutaj rewolucji nie widać, raczej ewolucję. Zresztą to dotyczy nie tylko RTS''ów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym dodał że dwa z wymienionych RTSów przez Mroka (C&C i WH40K) mają dużo ciekawsze światy od SC, zwłaszcza WH40K który bije na głowę SC który zerżnął mnóstwo elementów świata z Czterdziestki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 18:35, Nagaroth napisał:

Ja bym dodał że dwa z wymienionych RTSów przez Mroka (C&C i WH40K) mają dużo ciekawsze światy
od SC, zwłaszcza WH40K który bije na głowę SC który zerżnął mnóstwo elementów świata z Czterdziestki.

Bez przesady, według mnie Starcraft miał dobrą fabułę, ale WH40k oczywiście jest lepszy. Starcraft to dużo mniejsze uniwersum i wiadomo, że Zergów zrobiono na wzór Tyranidów, Protossów - Eldarów, a Xel''Naga są odpowiednikiem Old Ones. Co do C&C to zdecydowanie ma gorsza fabułę nie tylko od WH40k, ale nawet od SC. Zbyt wiele niespójności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jedno ma wpływ na drugie. To, że w SC jest mniej ras nie znaczy, że jest zły. A C&C jest jeszcze mniej rozbudowany i pełen niespójności, jak np. RA1 (który był niby połączony z uniwersum Tiberium, ale już RA2 nie miał z nim nic wspólnego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dylemat pomiędzy Supreme Commander czy może Command & Conquer 3 . Co tu by wybrać do kupienia :)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt, ciężko sie bedzie zdecydowac : C&C :TW czy SC ;-). Docelowo napewno zakupię obie te gry, ale pierwszy chyba jednak bedzie SC. Podobno bardziej innowacyjny, a ponadto to niejako kontynuacja mojego ulubionego TA ;-). Aczkolwiek mam nadzieje zagrac w obie te gry ... sooner or later.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja prędzej raczej już sięgnę po C&C 3, ze względu na sentyment do serii. Jestem ciekaw, czy rzeczywiście ta gra zasługuje na 90%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh, a ja bym chciał pograc w Red Alerta... To jedyne c&c które mi się podobało.

StarCraft i Dawn of War z rtsów u mnie na topie. Ale w demko sobie zagram trójki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.02.2007 o 14:26, nVid napisał:

StarCraft i Dawn of War z rtsów u mnie na topie. Ale w demko sobie zagram trójki.


IMO : Starcraft ma świetną fabułę, Warhammer ma świetny świat. Ale niestety IMO na multi to te gry zbyt wiele w sobie strategii nie zawierają, za to znacznie więcej elementów zręcznościowych. Reszta to w zasadzie sama taktyka i mnóstwo gotowych przepisów na zwycięstwo (jak w książce kucharskiej ;-P). Jeżeli jest tak jak piszą i Supreme Commander jest rzeczywiście zbliżony do TA pod względem rozgrywki, to jest to właśnie gra , która w pełni zasługuje na miano nazwy swojego gatunku (RTS). ;-)
Niestety ja w najbliższym czasie się tego nie dowiem, bo komp nie domaga ;-D, ale co ma wisieć ... ;-)

Natomiast co do C&C 3, to również mam nadzieję kiedyś zagrać ... choćby z czystego sentymentu dla największej RTSowej sagi na świecie (i najbardziej znanej). Szkoda tylko, ze EA położyło na niej swoje zielone łapska ;-D.
Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

my tu gadu gadu a na gamershell juz demko od wczoraj dla wszystkich. po co gadac..trzeba sciagac. dzienw ze na gram nie ma nic wspomnianego jeszcze ze demo juz dostepne jest ogolnie.

scianiete, po pracy siadam do kompa ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować