Zaloguj się, aby obserwować  
Firaxo

Czy wasi nauczyciele w coś grają ?

93 postów w tym temacie

w Totomixie moja nauczycielka od historii/wychowawczyni. Kiedy się nie pójdzie to niemal na pewno ją się tam spotka jak obstawia chiński hokej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to dokładnie nie mój nauczyciel. Jest to pan Stencel od historii. Co w nim szczególnego? Proplayer in M:tG oraz D&D. Obgrywa większość nowych tytułów. To się nazywa profesjonalista ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee mój anglista, Patryk aka Pazee graczem nałogowym jest, a historyk Misiek pomyka w FIFE i razem w piłkę gramy.:D Jak tu nie kochać nauczycieli. Aha moja nauczycielka od sztuki gra na keyboardzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mooj kolo z infy gra w MtG, sporo gier na PC. Zawsze na kółku informatycznym pogrywaliśmy w Starcrafta- nikt go rozwalić nie potrafił :D Aż pewnego razu sie wkurzyłem jak mie znowu gnoił i mu wciągnąłem kablek z neta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 19:15, BzyQacz napisał:

U nas ksiądz to wyznawca RPG: "Gothic", "Newerwinter Nights" itp... Spoko kolo z niego, widać,
że "przy kasie".

Przy kasie?? hmm... tak taca... eee chyba zostanę księdzem...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem... Dużo byś nie stracił... Ja, nie wiem, nie czuję powołania... ale ta kasa, te furki, te pann.... eee, chyba temat troszkę zboczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja nauczycielka biologii gra chyba w GTA Vice City, albo San Andreas...
A mój polonista gra w parę moich gier (mój tata), np. Mafia, Splinter Cell, Prince of Persia, Tomb Raider... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moi nauczyciele rzeczywiście w coś grają... Oni grają mi na nerwach! :/ Ciągle tylko zadanie domowe, wypracowania, a to trzeba przeczytać lekturę... Jezu, zawału można dostać... Naprawdę nie życzę nikomu takich nauczycieli. Jak się jakiś uweźmie, to nie da spokoju...
Pozdero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować