Zaloguj się, aby obserwować  
dvhk

Heroes [serial TV] - Temat ogólny

282 postów w tym temacie

Dnia 20.05.2007 o 15:22, Carl92 napisał:

Bardzo śmieszne to następna głupia telenowela. Ja oglądam seriale typu Kryminalny to jest coś
zawsze coś innego a nie jedno i to samo.


Te seriale, które wymieniłeś wcześniej (Prison Break, Lost, Heroes) zrewolucjownizowały seriale ( a szczególnie Lost)! Więc nie mów, że to "jedno i to samo".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prison Brek to nic innego jak uciekanie z głupiego więzienia bez kilka seri:/ Zagubieni tak samo. A Herosi zapewne to samo. A to że mam takie zdanie to nic nie zmieni i nie wmawiaj mi, że nie mam racji bo takie filmy mają dużo anty fanów jak i fanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2007 o 15:53, Carl92 napisał:

Prison Brek to nic innego jak uciekanie z głupiego więzienia bez kilka seri:/ Zagubieni tak
samo. A Herosi zapewne to samo. A to że mam takie zdanie to nic nie zmieni i nie wmawiaj mi,
że nie mam racji bo takie filmy mają dużo anty fanów jak i fanów.


Do tego do PB to masz rację. Ale Lost''a to Ty chyba nie widziałeś. Może z początku sprawia wrażenie typowej historyjki o rozbitkach ale im dalej tym staje się coraz ciekawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz uważaj. Jako osoba, która seriali nie ogląda mozesz co najwyzej stwierdzic, że seriali nie lubisz, bo np. Cię nudzą. Jednak jeśli chcesz mieć prawo by którykolwiek z nich skrytykować musisz go obejrzeć, więc zastosuj się do tych ogólnie przyjętych norm, albo spaduwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, ale seriale, które wymieniłeś jako złe są najlepsze. Fakt, że ich twórcy kontynuując zbyt szybko psują je, ale to właśnie one wyznaczają standart innym serialom. A odnosnie Kryminalnych... Myślę, że gdyby została muzyka i scenariusz, a reszta byłaby wykonana w Hameryce po ichniemu to z pewnością wyrósłby z tego hit na skalę światową. Nie mniej ja widzę efekty i w Kryminalnych takiego "odcinania kuponów".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

28 sierpnia w USA wyjdzie Box DVD oraz HDDVD Heroes. Docelowo cena to 59.99 USD, lecz w preorderze zaledwie 41,99 (oj chcielibyśmy mieć takie ceny i to zaraz po premierze a nie 3 lata po niej i w pełnym wydaniu a nie okrojonym jak Lost). Dodatkowo korzystając z zakupu łączonego mozna się od razu zaopatrzyc w 10 sezon Stargate SG1 w jeszcze bardziej promocyjnej cenie łączonej 76,98 USD (uohoho to jest po przeliczeniu na złotówki mniej wiecej tyle ile my placimy za jeden serial w porządnym wydaniu). Nie wiem czy ceny są takie same dla DVD i HDDVD, ale wygląda na to, że jednak tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem , że serial jest coraz ciekawszy mimo , iż jest parę nierozwikłanych zagadek to jednak wiadomo jaki jest główny cel bohaterów...Nie to co w lostach ;]...No niby główny cel jest , ale jednak za dużo małych zagadek ;]. Herosi są lepsi od 4400 i jak na razie gorsi od zagubionych. Jak na razie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 19:12, deih napisał:

Herosi są lepsi od 4400 i jak na razie gorsi od zagubionych.

Zgadzam się z tobą. Lost bije fabułą wszystko, 4400 to nudne było na max`a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili po 6 odcinku twierdzę tak jak deih wcześniej "Herosi są lepsi od 4400 i jak na razie gorsi od zagubionych", tylko to "jak na razie" zmienił bym na "do czasu", bo z odcinka na odcinek Heroes zaczyna (dla mnie) bić Lostów i powola ich na deski ... Bardzo podoba mi się ten serial. Może ktoś poda jakieś info ile jest odcinków 1 sezonu i czy jest więcej sezonów? Z góry thx za info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heroes z odcinka na odcinek będą coraz lepsi. Końcówka ostatniego trochę rozczarowuje, spodziewałem sie pojedynku gigantów, coś w stylu końcówki E20 "Five Years Gone". Generalnie źle nie jest, mimo to łezka w oku sie zakręciła. Sam koniec i tak należy do Hiro.
W ostatnim odcinku pojawia się skromne info o potencjalnym głównym złym w drugiej serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i
>Może ktoś poda jakieś info ile jest odcinków 1 sezonu i czy jest więcej sezonów?

Dnia 31.05.2007 o 22:08, syriusz.b napisał:

Z góry thx za info


Z tego co wiem to ma być 23 pierwszego sezonu ale ta informacja nie jest jeszcze potwierdzona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2007 o 20:29, Wieśniakoo napisał:

Wczorajsze dwa odcinki były bardzo dobre. Hiro RLZ! (Miałem miecz! - i ten banan na twarzy,
po prostu bezcenne)

mnie też się podobalo. jak tylko tamten mu powiedział to od razu widziałem jego zachwyt na twarzy. jestem ciekawy czy tamta co miała tą drugą osobowość przeżyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakończenie drugiego odcinka bardzo ciekawe.

SPOILER
Cóż, ciekawe - druga osobowość powoli przejmuje nad nią kontrolę. Dotychczas jeszcze nie utrzymywała się w jej ciele dłużej niż kilka dni... przynajmniej tego nie pokazali. Zakończenie drugiego odcinka też ciekawe - mam nadzieję, że jednak nie zginął - bo wyglądał na całkiem dobrego faceta. Co do Petera - chyba oczywiste było, że przeżyje - skoro niedaleko znajdowała się Claire.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

właśnie jestem po 2 kolejnych odcinkach [jak pewnie 99% tych co w tym temacie się udzielają] i powiem wam, że teraz wiem to na pewno: Lost, PB i inne wypadają przy tym serialu - świetny! Jedna malutka wada, aczkolwiek w niczym mi nie przeszkadzająca to to, że powoli zaczynam sam się wszystkiego domyślać np. domyśliłem się, że to Peter będzie tym z obrazu, albo oczywisty fakt, że Hiro nie uratuje kelnerki. Choć to co Sylar zrobił to się nie spodziewałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, dwa ostatnie odcinki dopiero pokazały klasę serialu. To, że Peter stanie się sprawcą kataklizmu mnie akurat naprawde zaskoczyło. Wydaje mi się, czy to były ostanie odcinki przed przerwą wakacyjną:/. A cholerna TVP po wakacjach jak zwykle puści inny serial:/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować