Zaloguj się, aby obserwować  
Vaadeer

Czy ktoś z forumowiczów ogląda bajki/ kreskówki ?

416 postów w tym temacie

Dnia 26.12.2006 o 13:19, Grizzly. napisał:

Włatcy móch ! Najlepsza bajka, wie może ktoś z kąd można ściągnąć ? Bo na video google jest
tylko jeden odcinek :(



sprubuj na youtube.com oczywiście jak to jest legalne.A ja kreskowek dawno nieoglądałem,lubię Flinstonów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2006 o 13:22, Zauri napisał:

z checia poogladal bym nowe odcinki ed, edd & eddy na cartoon network ale same powtorki puszczaja



Tak,mnie też to wkurza że ciągle powtórki.Ale jak się niemylę to już nienakręcają nowych odcinków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2006 o 13:20, pro evo napisał:

sprubuj na youtube.com oczywiście jak to jest legalne.A ja kreskowek dawno nieoglądałem,lubię
Flinstonów


Ostatnio z kumplami zastanawialiśmy się, jak miała na imię ta mała dziewczynka... Nawet nie wiem, z której rodziny... Poratuj! xDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2006 o 13:24, Solus Ipse napisał:

> sprubuj na youtube.com oczywiście jak to jest legalne.A ja kreskowek dawno nieoglądałem,lubię

> Flinstonów

Ostatnio z kumplami zastanawialiśmy się, jak miała na imię ta mała dziewczynka... Nawet nie
wiem, z której rodziny... Poratuj! xDDD



Ona jest z rodziny Flinstonów,a jak ma na imię to zapomnialem,jak sobie przypomnę to sorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.12.2006 o 13:20, pro evo napisał:

sprubuj na youtube.com oczywiście jak to jest legalne.A ja kreskowek dawno nieoglądałem,lubię
Flinstonów


Też próbowałłem ale jest tylo pare i urywki :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.12.2006 o 13:25, pro evo napisał:

Ona jest z rodziny Flinstonów,a jak ma na imię to zapomnialem,jak sobie przypomnę to sorka


Fatum jakieś. ;] A po Necie też mi się takich pierdółek nie chce szukać. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja oglądam dragonballa na kompie jak byłem mały to sobie nagrałem wszystkie odcinki.Jest ich ze 291 bodajże.Ale super anime polecam szkoda że nie ma dalszych odcinków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zglaszam sie z prosba do starszych forumowiczow. Ostatnio przypomniala mi sie pewna pisonka i pamietam, ze kiedys ja slyszalem w ktorejs bajce na cartoon network, nie pamietam w ktorej i nie wiem czemu, ale nie daje mi to spokoju. :)

Link do piosenki:
http://www.youtube.com/watch?v=DY2hNY0pIew

Bede wdzieczny jesli ktos mi powie z ktorej kreskowki to bylo, a najlepiej jak by po krotce opowiedzial odcinek. Cos mi sie kojarzy, ze to byl Johnny Bravo, ale pewny nie jestem.

Please, gram.pl pimp my memory! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2006 o 13:28, Solus Ipse napisał:


> Ona jest z rodziny Flinstonów,a jak ma na imię to zapomnialem,jak sobie przypomnę to sorka


Fatum jakieś. ;] A po Necie też mi się takich pierdółek nie chce szukać. ;)



Nie kojarze jak to sie pisalo, ale mowili /pebels/. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2006 o 16:59, xRaphaelx napisał:

Zglaszam sie z prosba do starszych forumowiczow. Ostatnio przypomniala mi sie pewna pisonka
i pamietam, ze kiedys ja slyszalem w ktorejs bajce na cartoon network, nie pamietam w ktorej
i nie wiem czemu, ale nie daje mi to spokoju. :)

Link do piosenki:
http://www.youtube.com/watch?v=DY2hNY0pIew

Bede wdzieczny jesli ktos mi powie z ktorej kreskowki to bylo, a najlepiej jak by po krotce
opowiedzial odcinek. Cos mi sie kojarzy, ze to byl Johnny Bravo, ale pewny nie jestem.

Please, gram.pl pimp my memory! :P


O ile pamiętam ta piosenka była na filmie "Ace Ventura: Zew natury"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować