Zaloguj się, aby obserwować  
Hekt-X

Prince of Persia 3: The Two Thrones

1776 postów w tym temacie

Mówcie co chcecie, ale dla mnie najlepsza część to Warrior Within. Niesamowity klimat. Powiedziałbym średniowiecznego zamku (troche europejsko). Same bronie powodowały występowanie dreszczyka emocji. Zdecydowanie lepsze widoczki niż w Pop TT. I mam wrazenie że był nieco trudniejszy. Tu w Two thrones głównym aspektem każej większej potyczki był speedkill, pod koniec to już trochę nudziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2006 o 17:59, RobeN napisał:

> A, nie... Trąby... Hmm... PROFANACJA!!! Ty chyba masz na myśli właśnie moje ukochane *Palace

> Battle*!!! Grrrrr.....

Takie grube trąby - widaje mi się, że to motyw bliski końca gry. Gdy książę wspina się już
na sam szczyt wieży babel. Smętackie, przytłaczające i straszne. Jakoś to mi się nie podoba.
Wręcz budzi pewnego rodzaju odrazę.

No muzyka w WW była cudna, świetny był np. moment walki z crowmasterem, i ten kawałek (muzyka) chyba podoba mi się najbardziej. Acha i jeszcze w menu leciał niezły ... apropo nowa akcja, wszysy szukają jakichkolwiek informacji bądź o filmie (ciężko) lub o PoPie4 (jeszcze ciężej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2006 o 23:04, Sand Wraith napisał:

Aha i apropo pallace battle, motyw ten wystepuje tylko w filmiku, mi też się podoba ;p

kawałek naprawde niezły ale muza z WW i tak jest nie do przebicia {kawałek podczas listy płac godsmack -Straight Out Of Line } albo i stand alone przerobiona na samą muze podczas ucieczek przed dahakom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh od WW zaczęłą się moja przygoda z godsmackiem, już nie tylko faceless ale i awake oraz inne albumy, teraz czekam na fundusze by zakupić psp i revalations ;p qrde to już jest coś, a grafa miodzio ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde :/ dopiero w kwietniu bede miał popt2t :/ Według mnie UBISOFT powinni zrobić film na serii PoP..... spójrzcie choćby na trailer e3 t2t bądź release trailer t2t...... z ich umiejętnościami to byłby film roku ! I NIECH TO ONI REŻYSERUJĄ A NIE UWE BOWL ! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2006 o 09:32, WorldWar3PL napisał:

Kurde :/ dopiero w kwietniu bede miał popt2t :/ Według mnie UBISOFT powinni zrobić film na
serii PoP..... spójrzcie choćby na trailer e3 t2t bądź release trailer t2t...... z ich umiejętnościami
to byłby film roku ! I NIECH TO ONI REŻYSERUJĄ A NIE UWE BOWL ! :P

Na uwe bollu się zawiodlem i to mocno, a z jednym sie z tobą zgodze: chyba obaj nie bedziemy mieli szybko T2T bo ty w kwietniu a ja... nie wiem jeszcze kiedy ale na pewno nie w lutym i chyba tez nie w marcu :///Może uda mi sie namowic mam eale nikła szansa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapewne już wiecie ze premiera znowu zostala przesunieta na 20 lutego :( :( i jeszcze raz :( ale dowiedzialem sie ze wczesniej cenega przesunela date na 15,16 stycznia i powiedziala jeszcze ze wyda gre w wersji angielskiej a spolszczenie da na ich stronce(to moj pomysl :)) ale niestety nic nie wypalilo jak zwykle i pop3 znowu przesuniety na luty :(( Już nawet ubisoft skarzyl sie na cenege ze w polskce tak opoznia premiere... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2006 o 19:07, matizek12 napisał:

Zapewne już wiecie ze premiera znowu zostala przesunieta na 20 lutego :( :( i jeszcze
raz :( ale dowiedzialem sie ze wczesniej cenega przesunela date na 15,16 stycznia i powiedziala
jeszcze ze wyda gre w wersji angielskiej a spolszczenie da na ich stronce(to moj pomysl :))
ale niestety nic nie wypalilo jak zwykle i pop3 znowu przesuniety na luty :(( Już nawet ubisoft
skarzyl sie na cenege ze w polskce tak opoznia premiere... :P

cenega jesp poprostu niemożliwa. SC3 wydali prawie że równo ze światową premierą a popa 3 miesiące po premieże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Premiera znowu przesunięta?! Skandal! Ech, zatem po co miałbym już w poniedziałek (urodziny) wyprosić pieniądze od rodziców na grę, skoro i tak będę sobie musiał poczekać... Wiecie, czasami aż zazdroszczę piratom... A Cenega to faktycznie robi czasami... złe rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sie nie dziwie ubisoftowi ze sie skarżył na cenege ;) przecież pop3 na pewno u nas też bedzie się dobrze sprzedawał i ubisoft chce zarobic ;P A cenega tylko zbiera baty i tymi przesunieciami premiery czeka na nastepne :P Zeby tylko na marzec nie przesuneli... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to jest w ich możliwośćach (ubisoft i tak stracił największy zysk z okresu świąt w polsce) lepiej by było żeby cenega wydała angielskon wersje a potem spolszczyła albo żeby ubisoft przekazał princa cdprojektowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chcialem sie dowiedziec jak rozwalic drzwi(takie w scianie) w tarrace
i jak robi ostatni czar piaskami na klawiaturze??
jak byscie mogli to piszcie na dawid_rum@wp.pl
albo na gg 6040528

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2006 o 18:41, shinian napisał:

Hej a skąd skombinowałeś T2T na PC? Czy może grasz na PS2 z podłączoną klawiaturą?

za granicą jest już do początku grudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a powie mi ktoś jak wyjść ze świątyni (tam gdzie jest posąg ojca księciunia z laską(część przeszedłem) i palący się ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2006 o 18:49, M46 napisał:

a powie mi ktoś jak wyjść ze świątyni (tam gdzie jest posąg ojca księciunia z laską(część przeszedłem)
i palący się ludzie

trzeba odpowiednio manewrować podągiem za pomocą dźwigni aż wyważy drzwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2006 o 18:50, Warrior Within napisał:

> a powie mi ktoś jak wyjść ze świątyni (tam gdzie jest posąg ojca księciunia z laską(część
przeszedłem)
> i palący się ludzie
trzeba odpowiednio manewrować podągiem za pomocą dźwigni aż wyważy drzwi

Próbowałem ale nie chce on przejść 2go sklepienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2006 o 18:51, M46 napisał:

> > a powie mi ktoś jak wyjść ze świątyni (tam gdzie jest posąg ojca księciunia z laską(część

> przeszedłem)
> > i palący się ludzie
> trzeba odpowiednio manewrować podągiem za pomocą dźwigni aż wyważy drzwi
Próbowałem ale nie chce on przejść 2go sklepienia

trzeba cofnąć posąd i przepchnąć go bokiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2006 o 18:52, Warrior Within napisał:

> > > a powie mi ktoś jak wyjść ze świątyni (tam gdzie jest posąg ojca księciunia
z laską(część
>
> > przeszedłem)
> > > i palący się ludzie
> > trzeba odpowiednio manewrować podągiem za pomocą dźwigni aż wyważy drzwi
> Próbowałem ale nie chce on przejść 2go sklepienia
trzeba cofnąć posąd i przepchnąć go bokiem

też tak robiłem ;( zaczepiał pomostem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować