Zaloguj się, aby obserwować  
Hekt-X

Prince of Persia 3: The Two Thrones

1776 postów w tym temacie

Dnia 01.02.2006 o 15:46, Spl1nt3r napisał:

Mam problem... Zaraz po tym, jak Książe i Farah widzą, jak złoty wchodzi do świątyni jest za
zamykającymi się drzwiami tunel, polegający głownie na skakaniu z krawędzi na stabpointy i
spowrotem... Po tym jak głos mówi, że Farah miała rację i jest ciekaw jak Książe ma zamiar
zabić Złotego ... przecież jest nieśmiertelny :D Ostatni stabpoint jest na samej krawędzi i
Książe nie może sie bujnąć tak, żeby pobiec po ścianie w odpowiednią stronę, tylko biegnie
w drugą albo wcale... nie mam pomysłu. Pomożcie ;)



mniejwięcej wiem o co ci chodzi ale musisz bardiej opisać to miejsce bo nie przypominam sobie wejścia w tunel daj skrena tego miejśca to będe wiedział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, już sobie poradziłem ;) Wszystko przez jakiś bug związany z tym, że gram klawiaturą i myszką. Problem był z kamerą i już mi się takie coś zdarza drugi raz! Aby sobie z tym poradzić należy włączyć FP view i z tego poziomu pobiec po scianie. Arrr... Czasem ta gra potrafi napsuć trochę krwi, ale jest OBŁĘDNA! Polecam wszystkim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie. Czy ktoś może pomóc.
"Problem następny się pojawia: jak przejść tych dwóch gości na arenie co jest ogniem otoczona (gdzieś to tu chyba było ale nie mogę znaleźć)"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2006 o 15:05, GeoT napisał:

Ponawiam pytanie. Czy ktoś może pomóc.
"Problem następny się pojawia: jak przejść tych dwóch gości na arenie co jest ogniem otoczona
(gdzieś to tu chyba było ale nie mogę znaleźć)"



Waląc w tego kolesia z mieczem spowalnia sie tempo gdzie ten drugi będzie próbował udeżyć cię toporem i wtedy odskakujesz w bok wbija mu sie topór w podłoge i nawalasz go. Po 2 takich atakach za 3 razem zamiast w niego walić możesz wykonać time skill książe udeża w dwuch gości . jak wykonasz następnego taim skila już napewno wygrywasz pojedynek ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka godzin temu przeszedłem tą gre... JEST WYPASIONA !!!! Piaski Czasu I Warrior Within też są WYPAS myśle że seria Prince of Persia to najlepsze gry akcji i nie mają sobie równych... Extra fabuła, MUZYKA !!! grafa też cool normalnie wypas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2006 o 21:00, Isar napisał:

Kilka godzin temu przeszedłem tą gre... JEST WYPASIONA !!!! Piaski Czasu I Warrior Within też
są WYPAS myśle że seria Prince of Persia to najlepsze gry akcji i nie mają sobie równych...
Extra fabuła, MUZYKA !!! grafa też cool normalnie wypas :P

zgadzam się :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może mi pomóc??

Farah dowiaduje się że ksiąze jest upiorem piasków, zaraz potem trafiam do komnaty gdzie wracam do zwykłej postaci i mogę zapisać grę.NIe wiem co mam robić!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2006 o 18:23, maciekstaar napisał:

Czy ktoś może mi pomóc??

Farah dowiaduje się że ksiąze jest upiorem piasków, zaraz potem trafiam do komnaty gdzie wracam
do zwykłej postaci i mogę zapisać grę.NIe wiem co mam robić!!

Farah? AR JU SIUR??? sand_wraithem??? .... No dobra napewno chodzi ci o dark princa, no więc w tej komacie należy wpierw wbiec na taką hmm skoczne>>? z niej wallrun skok w bok na półkę, tam ruszasz kierat/dźwignię dzieki której bedziesz mógł przesunąć skocznię. Gdy juz ją przesuniesz wróc na ta półkę, i ponownie użyj dźwigni. Wskakujesz na skocznię a z niej w przewężenie i do góry. Dalej powinieneś już sobie poradzić ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki poradziłem sobie!!

Nastepny problem zaraz po drugim pościgu rydwanami walczę z dwoma upiorami: jednum z mieczem i z drugim z toporem...nie mogę ich zranić.ktoś wie kiedy trzeba ich atakować??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2006 o 18:11, maciekstaar napisał:

Dzięki poradziłem sobie!!

Nastepny problem zaraz po drugim pościgu rydwanami walczę z dwoma upiorami: jednum z mieczem
i z drugim z toporem...nie mogę ich zranić.ktoś wie kiedy trzeba ich atakować??


To proste musisz princem atakowac tego z mieczem w tedy ten z toporem zamachnie sie i uderzy w ziemie (jak unikniesz jego ciosu) i w tedy bedziesz mogl go atakowac i tak kilka razy potem speed kill system i gotowe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich mam pewien problem w grze jestem przy drugim bosie "Lafirynda"i nie moge ją załatwić biegam za nią a gdy dochodzi do ostatecznego starcia zawsze mnie załatwia- jej kopniaki mnie dobijają nie wiem jak dać se z tym rade omijam skacze a i tak to nie pomaga bo albo mnie kopnie albo braknie mi życia.Męcze się już z tym tydzień czasu i nic- może ktoś mi coś doradzi będe wdzięczny aha gram na poziomie normal może to ma jakieś znaczenie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz zwolnić czas i nawalać w bosa po jakimś czasie przemienisz się w dark princa i będziesz musiał zwalniać czas bo ona będzie uciekała i w nią nawalać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2006 o 20:49, Warrior Within napisał:

Musisz zwolnić czas i nawalać w bosa po jakimś czasie przemienisz się w dark princa i będziesz
musiał zwalniać czas bo ona będzie uciekała i w nią nawalać

Dokładnie tak robie zabijam jej pomocników co daje mi energię ,ale mnie chodzi już o samą końcówke gdy ona już nie ucieka i walczymy na platformie finał poprostu brakuje mi już życia na zadanie jej ostatecznego ciosu a jej pomocnicy już się nie pojawiają brak mi pomysłu jak mniej tracić energie i ją załatwić a także brak mi pomysłu jak omijać jej śmiertelne kopniaki może mi coś doradzisz?Jakiś trik lub coś w tym stylu-dziękuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2006 o 21:19, WorldWar3PL napisał:

Tak, CENEGA wydała ją . 99,99 zł - to cena . Spolszczenia nie ma bo jest nielegalne ;)


Aha mysalem ze moze wypuscili gre a potem dali spolszczenie:D ale jak nei to cza kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować