Zaloguj się, aby obserwować  
Hekt-X

Prince of Persia 3: The Two Thrones

1776 postów w tym temacie

Czy ktoś z Was ma już wersję PL i mógłby mnie oświecić (przynajmniej kilka opinii) czy warto posłuchać wersji rodzimej? Zastanawiam się, czy nie dać dwóch stówek i nie ściągnąć sobie tego z Anglii. Nie chcę kląć na naszą produkcję. Nie mam jeszcze powodów i nie zamierzam mieć. Dziwię się, że nikt nie raczył wpaść na to, że prócz polskiej wersji można by również zostawić oryginalną ścieżkę dźwiękową (nie wiem, nie znam się, może niektóre umowy lokalizacyjne nie pozwalają na takie zabiegi).
Oświećcie mnie... błagam... da się znieść? nie da się znieść? da się znieść z niesmakiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2006 o 18:44, Veilaine napisał:

Czy ktoś z Was ma już wersję PL i mógłby mnie oświecić (przynajmniej kilka opinii) czy warto
posłuchać wersji rodzimej? Zastanawiam się, czy nie dać dwóch stówek i nie ściągnąć sobie tego
z Anglii. Nie chcę kląć na naszą produkcję. Nie mam jeszcze powodów i nie zamierzam mieć.
Dziwię się, że nikt nie raczył wpaść na to, że prócz polskiej wersji można by również zostawić
oryginalną ścieżkę dźwiękową (nie wiem, nie znam się, może niektóre umowy lokalizacyjne nie
pozwalają na takie zabiegi).
Oświećcie mnie... błagam... da się znieść? nie da się znieść? da się znieść z niesmakiem?

Jeżeli lubisz głos Radosława Boberka to możesz kupić :D
Wprawdzie wolę oryginalną ścieżkę, ale po przejściu gry stwierdziłem, że polska wersja może być.

ps. w razie gdybyś miał dostęp do angielskiej wersji to można podmienić plik z dźwiękami i filmiki. Ma się wtedy wersję kinową :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja twierdze, że książe ma owiele lepszy głos w pierwotnej wersji językowej gry, wogule z wszystkich postaci tylko głos Kaileeny mi się podobał w wersji polskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie gdzie jest ostatni life upgrade bo mam ich 5, a ostatni jest ponoć gdzieś przy końcu! Właśnie jestem w Jaskini zaraz po wyjściu ze studni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Princa przeszłem już trzy razy za każdym razie na wyzszum poziomie. Gra super, jedna z najlepszych gier jaklich grałem!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2006 o 16:56, Kurammi napisał:

Princa przeszłem już trzy razy za każdym razie na wyzszum poziomie. Gra super, jedna z najlepszych
gier jaklich grałem!!!!!!!!!!!


Masz rację gra jest świetna, zresztą jak cała seria, w której cenie sobie system walki i muzykę. Najbardziej podoba mi się Warrior Within.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2006 o 17:33, Tomislav napisał:

> Princa przeszłem już trzy razy za każdym razie na wyzszum poziomie. Gra super, jedna z
najlepszych
> gier jaklich grałem!!!!!!!!!!!

Masz rację gra jest świetna, zresztą jak cała seria, w której cenie sobie system walki i muzykę.
Najbardziej podoba mi się Warrior Within.


Dzieki za popatrcie w obu częsciach znalazłem wszystkie fontanny z życiem, tylko TT nie zlazłem wiesz może gzie jest poradnik o tym gdzie są wszystkie fontanny w Dwóch Tronach. Moim zdaniem też najlepsza jest WW ma klimat i te pojedynki z kobietami cudooooooooo!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2006 o 13:38, Kurammi napisał:

Dzieki za popatrcie w obu częsciach znalazłem wszystkie fontanny z życiem, tylko TT nie zlazłem
wiesz może gzie jest poradnik o tym gdzie są wszystkie fontanny w Dwóch Tronach. Moim zdaniem
też najlepsza jest WW ma klimat i te pojedynki z kobietami cudooooooooo!!!!



Poradnik pewnie jest na gry-online, ale płatny.
Ja też nie zebrałem wszystkich tych fontann z życiem, więc Ci nie pomogę :(
Ale Warrior Witchin wymiata, co tu dużo gadać :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pfff w porównaniu z LU w WW, to w T2T aż sie idzie o nie potknąć ... ludzie no podam tylko kilak które pamiętam
Koło areny, przy windzie, w jednej lokacji jest hmmm wentylacja i tam jest jeden ( na dole kratka), w jednym momencie mamy 2 wyjścia i idziemy tam gdzie jest firanka, przy rusztowaniu, jedengo zapomniałem, ale na te miejsca się wręcz wpada! (wyjątek to ten ostatni LU gdzie jest pod rusztowaniem, ale i tak widać zę jest tam jakieś przejście) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Minfaq do walki ze złotym.

Otóż najlepiej jak mamy cały piasek czasu jest on niezbędny jeżeli chcemy bezstresowo przejść trzecią część walki.
1 część jest banalna walimy 3 razy i odskok, zazwyczaj po swoim ataku złoty robi zmyłkę jeżeli wyczujemy jego zamiary możemy przejść przez tą część bezstresowo, jedyny problem mogą stanowić spadające kamienie. Co z nimi zrobić? Otóż trzeba zwrócić uwagę na ręce złotego i turlać się w kierunku przeciwległym. Po kilku(nastu) ciosach, przechodzimy do części 2.
2 część jest trudniejsz i bardziej wnerwiająca. A to z uwagi na kamienie które krążą po arenie, zabierają dużo życia i jeżeli jakiś cię trafi możesz być na 100% pewny że następny też to zrobi. Mimo to staramy się nie używać piasku. W tej części kluczem do zwycięztwa jest szybkoć i precyzja. Należy jak najszybciej dobiec do złotego zrobić wallruna na kolumnie i zacząć speedkila, tą czynność wykonujemy 3 razy. Szybkość jest ważna bo złoty nie stoi w miejscu, a im dłużej siedzimy w tej części gry tym większe prawdopodobieństwo że walnie w nas kamień lub kula piasku rzucona przez złotego (i mała porada LEPIEJ dostac kulą niż kamieniem). Po 3 speedkilllu złoty odleci w górę. Teraz należy znaleźć odpowiednia kolumnę od której odbijemy się na wyższą półkę. NATYCHMIAST włączamy spowolnie i jak dobrze pamiętam (mam nadzieję) skaczemy na drążek, wspinamy się na drążek, obracamy się skaczemy na półkę przy boku, znów włączamy spowolnienie od niej skaczemy na taką wąską skałę, a dalej to już wszystko łatwo widać , ale pamiętać o spowolnieniu (złoty cały czas miota piaskiem i każdy kontakt z nim powoduje spadnięcie i natychmiastową śmierć) gdy już dojdziemy do odpowiedniej półki skaczemy na złotego, kamera będzie się obracała a la matrix i w momencie gdy sztylet się zaświeci atakujemy i .... nie to jeszcze nie koniec gry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie. Czy po zabiciu złotego, gra jest jeszcze długa, czy jest to jakiś krótki level. Nie przeszedłem jeszcze złotego, a nie wiem czy opłaca mi się od nowa instalować Princa tylko po to (ale jak zainstaluje to pewnie będę chciał przejść go od nowa :D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Złotego??? Chodziło CI o WEZYRA przemienionego w ... "motyla-potwora". Tak po tej walce jest level. Ale bardzo krótki. Walczymy w nim z ... samym sobą. I dopiero po tym levelu jest ostatni filmik i lecą napisy końcowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech specjalnie pisze złoty, aby nie robić spojlerów ... postarajcie się zrozumieć tych którzy jeszcze nie grali w T2T, a już się dowiedzieli kogo znowu spotkają na swojej drodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować