Zaloguj się, aby obserwować  
Hekt-X

Prince of Persia 3: The Two Thrones

1776 postów w tym temacie

Dnia 03.01.2006 o 19:39, Foxhound napisał:

Jesli chcecie posłuchać muzyczki z wszyskich części Prince of Persia to oto link fracuskiej
stronki. Gośc zamieścił ścierzki bezpośrednio z gry http://www.monde-princeofpersia.com/site/musicww/wwmusique.html

Wyslucham sobie tej pioseneczki pozniej bo lece teraz do szkoly :P ale na wczesniejszych stronach Sand Wraith zamiescil finalną piosenke T2T.Mysle ze nic jej nie przebije...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2006 o 14:36, Sand Wraith napisał:

Lubiłem te rockowe kawałki w dwójce, wie ktoś skąd by je można ściągnąć?


hmmm nie chodzi ci przypadkiem o muzę zespołu Godsmack? W WW były kawałki z płyty Faceless tegoż zespołu. Za muzę rockową w princach (tą stylizowaną na arabską) robił o ile pamiętam Stuart Chatwood.

Anyway, soundtrakci z POPów są dostępne w sprzedaży (przez internet ofkorz - nie w naszym kochanym kraju). Np tu: http://www.play-asia.com/paOS-13-71-8l-77-6-15-Prince%2Bof%2BPersia-70-yr6.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mmm nie widzi mi się kupowanie zwłaszca że chodzi mi o kilka utworó i że były one wystawione przez moderatora na jakiejś stronie głównego forum Ubi, a że to było rok temu to jak szukanie igły w stogu siana ... ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hah... Ja to mam szczęście - jestem posiadaczem soundtracka z PoP: WW (kupiony na prośbę przez ojca, który w stanach wyjechał w celu sprzedaży swego wyrobu - zawsze to te parę tysięcy zł do przodu i soundtrack z gry :)) i powiem tyle - D2T miał rację, ale... zbyt ogólnie to opisał. Do Godsmacka (wiem, bom fan :)) należą tylko dwa kawałki z gry - ,,I stand alone" (promował swego czasu film Król Skorpion) użyty w jednym ze zwiastunów (w galerii video w grze jest to ten pierwszy - ale utwór ten został okrojony - wycięto jego ,,spokojną" część) oraz w wersji bez wokalu - jako jeden z dwóch utworów towarzyszących umykaniu przed Dahaką - to jest ,,ten cichszy", drugi to ,,Straight out of line" - usłyszeć go można np. w menu głównym dema czy, już w pełnej wersji, w ,,Creditsach". Oba utwory pochodzą z albumu Faceless z roku 2003. Album do kupienia jest np. na Merlinie.
Reszta utworów to kompozycje Stewarta Chatwooda (i jeszcze kogoś - Inona Zura lub Jeremy''ego Soula - nie jestem pewien) - począwszy od motywu w menu głównym pełnej wersji (Welcome Within) aż po muzę z cutscenek (np. Escape in the Temple - czyli pierwsza podróż w czasie i kopniak od Shadee :)) - łącznie chyba 32 utwory, w tym m.in. boskie Rooftops Engagement (Sand Wraith, tereny przed Mystic Caves, tam gdzie wszystko wokół się sypie pod stopami :)) czy The Prophecy (scenka z Old Manem po katastrofie statku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale mi zrobiłeś smaka na to....czemu w Polsce nikt sie nie interesuje wydawaniem soundtracków? W tej serii muzyka jest po prostu boska, na pewno dużo osób byłoby zainteresowanych!
Ale niestety chyba nie ma na co liczyć -_-
Na stronie Ubisoftu można sobie jeszcze bardziej pozazdrościć bo sprzedają tam np ost ze wszystkich trzech części albo 3 części gry razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do tych, którzy już w T2T grali (nieważne, w którą wersję):
Gdzieś w tym temacie (tak mi się wydaje) ktoś z użytkowników napisał, że to kłamstwo z nowymi mocami (chyba, że wliczać Speed Kill jako nową moc...) Piasków, a wręcz jedną nawet usunięto. Jeśli tak, to którą? Tą ,,eksplozję" skumulowanych Piasków (trzymamy blok + trzymamy klawisz mocy, tę umiejętność w trzecim, najwyższyms topniu, otrzymywało się przy ostatniej podróży w czasie przed walką z Griffinem) czy może błyskawiczną egzekucję (obraz robi się czerwony, zaś Książę zaczyna ładować po kilka ciosów na sekundę - użycie w WW - przytrzymanie bloku + uderzenie - nie przytrzymywanie - przycisku mocy czasu [domyślnie R]). A może jeszcze inną :)?
I następne pytanko: Kiedy ostatecznie będzie można kupić T2T, bo 16 mam urodziny i zamierzam wtedy naciągnąć na grę i nieszczególnie uśmiecha mi się czekanie miesiąć lub do czasu, aż dystrybutor się nie zdecyduje... A może gra JUŻ jest w sprzedaży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak usunięto tą "czerwoną" - zamiast tego jest SpeedKill.
A kiedy??? Wjedź na stronę Cenegi. Tam jest krótka wiadomość - właśnie trwają prace na lokalizacją Dialogów i Napisów - zatem być może już w krótce.

P.S. Znacznie bardziej odpowiadała mi ścieżka dźwiękowa z Warrior Within - z tego co wiem w T2T brak ciężkiego brzmienia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach, no, faktycznie - to się trzyma kupy.

A mnie się, z udostępnionych trzech utworów z T2T, bardzo spodobało Palace Battle - te niesamowite chóry po, mniej-więcej pierwszej minucie. Jak tego słucham i zamykam oczy to potrafię ujrzeć walące się miasto, uciekających w przerażeniu ludzi... Cudo. Pod wpływem tego utworu nawet napisałem opowiadanie, ale nie o PoPie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach, coś mi jeszcze do głowy przyszło - z SoTa i WW wolę zdecydowanie właśnie WW - ze względu na ten ciężki klimat, agresywną muzykę połączoną z muzą symfoniczną, BOSKIE głosy postaci i genialną fabułę - kocham ją na równi z Legacy of Kain:Defiance. Poniekąd, łączy je motyw przepowiedni, wedle której główny bohater ma urzeć (tyle, że w LoKu do tego, koniec końców, doszło :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie utwór taki z trąbami kojarzy się bardzo z jakimiś głupimi kreskówkami z dzieciństwa - Tom i Jerry w Zoo ze słoniem, Magiczny Ołówek i tego typu.
Reszta jest całkiem fajna ale ogólnie z WW były lepsze utworki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz na myśli ten motyw, który opublikowano jako pierwszy? Jest to motyw, bodajże, Mrocznego Księcia. Przygrywał m.in. w tle oficjalnej stronki PoPa3. To ten?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2006 o 17:55, Hopeless napisał:

A, nie... Trąby... Hmm... PROFANACJA!!! Ty chyba masz na myśli właśnie moje ukochane *Palace
Battle*!!! Grrrrr.....


Takie grube trąby - widaje mi się, że to motyw bliski końca gry. Gdy książę wspina się już na sam szczyt wieży babel. Smętackie, przytłaczające i straszne. Jakoś to mi się nie podoba. Wręcz budzi pewnego rodzaju odrazę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach, to pewnie nie to... Bo widzisz - ja w T2T jeszcze NIE grałem - mówiłem tylko o tych dwóch (teoretycznie trzech, ale jeden nie działał) utworach, które można było ściągnać bodajże z IGN.com jako próbkę sountracka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2006 o 17:59, RobeN napisał:

Smętackie, przytłaczające i straszne. Jakoś to mi się nie podoba.
Wręcz budzi pewnego rodzaju odrazę.


Extra :) a juz myślałem że muzyka będzie gorsza w tej części od poprzednich....jakoś nie mogę sie przekonac do wizerunku tego całego ''mroooocznego'' księdza, który jest tak mroczny jak tokio hotel i mandaryna. chociaż jeszcze nie grałem, widziałem tylko screeny i trailery.
Ale i tak ponad wszystko uważam, iż w Polsce należy wydać OST z każdej części osobno i wszystkie naraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2006 o 18:19, Uther_Lightbringer napisał:

> Smętackie, przytłaczające i straszne. Jakoś to mi się nie podoba.
> Wręcz budzi pewnego rodzaju odrazę.

Extra :) a juz myślałem że muzyka będzie gorsza w tej części od poprzednich....jakoś nie mogę
sie przekonac do wizerunku tego całego ''mroooocznego'' księdza, który jest tak mroczny jak
tokio hotel i mandaryna. chociaż jeszcze nie grałem, widziałem tylko screeny i trailery.
Ale i tak ponad wszystko uważam, iż w Polsce należy wydać OST z każdej części osobno i wszystkie
naraz :)

1 to ksiąrze a nie ,,ksiądz"
2 na początku też nie mogłem się do niego przekonać ale potem przypadł mi do gustu zwłaszcza jak posłuchasz kjego kłutni z księciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować