Zaloguj się, aby obserwować  
Kukowsky

Migem - Lud Cię potrzebuje! (Temat dla wszystkich chcących zapytać się o coś biednego kierownika działu gier PC)

850 postów w tym temacie

Dnia 10.11.2007 o 20:09, Sephirath napisał:

Czy Sim City Societes będzie wydane po Polsku? Z przetłumaczonego tytułu wnioskuję, że tak,
aczkolwiek w sklepie wciąż brak danych :-)


Tak, gra wyjdzie u nas w wersji spolszczonej przez EA Polska - znaczek PL na pudełku i sama nazwa na to wskazuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 20:09, Sephirath napisał:

Czy Sim City Societes będzie wydane po Polsku? Z przetłumaczonego tytułu wnioskuję, że tak,
aczkolwiek w sklepie wciąż brak danych :-)



Jasne, że tak - EA spolszcza większość swoich gier, które wyszły po utworzeniu studia w Polsce. Do tej grupy należy SimCity ;D

Nie wyobrażam sobie SimCity po angielsku, btw :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękować ;) Ja wiedzieć wszystka. Bo Polska trudna języka jest, ale się jej z gier uczyć móc :p

Teraz tylko zgryz czy PES 2008 czy SS:S, ale to już nie w tym temacie. Chyba SS:S wygra;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 13:24, Taschon napisał:

> Czy planujecie wydać spolszczone "Unreal Anthology"?
Wątpię, by im się opłacało.
Poza tym, co Ty tam chcesz spolszczać?
Ja tych gierek nie wyobrażam sobie po polsku.

Bardziej niż o spolszczenie chodzi mi o kwestie kto to będzie wydawał.
Obecnie z twórcami unreala umowę ma CDP, antologię wydało EA. A EA jest znane z bezzasadnie wysokich cen. Chciałem się dowiedzieć, czy antologia będzie wydana pod auspicjami CDP, bo ostatnio widzę znikanie tytułu ze sklepów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 15:32, Asthariel napisał:

Na www.gothic.phx.pl mozna przeczytac o wydaniu wszystkich cześci Gothica. Czy będzie coś takiego
w Polsce?

Bardzo lubię wydania antologijne/sagowe, wszystko jest w jednym pudełku, często z kolekcjonerskimi dodatkami (mapy,drzewka technologii) i ma się pewność, że już nic więcej nie zostanie wydane, co najwyżej następna część, ale już nie nowe dodatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 22:46, PioMrex napisał:

Bardziej niż o spolszczenie chodzi mi o kwestie kto to będzie wydawał.
Obecnie z twórcami unreala umowę ma CDP, antologię wydało EA. A EA jest znane z bezzasadnie
wysokich cen. Chciałem się dowiedzieć, czy antologia będzie wydana pod auspicjami CDP, bo ostatnio
widzę znikanie tytułu ze sklepów...

Wiem, że EA ma ceny niezmiemskie.
Ale teraz na gram.pl UA kosztuje 85zł, co chyba nie jest kwotą EA-owską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 00:45, Taschon napisał:

> widzę znikanie tytułu ze sklepów...
Wiem, że EA ma ceny niezmiemskie.
Ale teraz na gram.pl UA kosztuje 85zł, co chyba nie jest kwotą EA-owską.

Tego typu zestaw już leciwych gier Cenega, czy CDP wydałoby już w cenie ~50PLN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 16:23, Moredrughehe napisał:

Są jakieś szanse na wydanie Star Wars: Knights of the Old Republic I & II w Extra Klasyce albo
jakiejś innej serii?

Te gry wydaje LEM a nie CDP więc szans nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niestety a szkoda wielka bo gierki są niesamowite... i ceny też mają niesamowite (jeśli chodzi o czas jaki minął od premiery).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mi sie wydawalo tylko czy migem pisal tu, ze przed swietami pojawi sie pakiet Total War. Pakietu nie widac za to pojawily sie zlote edycje Rome i Medieval II. Nie wiem czy warto kupowac czy tez czekac na ten zbiorczy...jakies info w tej sprawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tez preferuje takei wydania i zawsze sprzedaje poszczegolne czesci/dodatki a wymieniam to na antologie(mniej miejsca) Niestety ostatnio CDP uparl sie by antologie robic pakujac wszystkie te pudelka w 1 ''"karton" i dorzucajac poradnik. Wedlug mnie najgorsze z mozliwych rozwiazan i "na odwal sie" ale coz poradzic...Tak czy siak przestaje sie oplacac brac antologie bo to dokladnie to samo co gra + dodatek w 2 pudelkach. Tego dodatkowego kartoniku jakos mi nie zal ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Migem kiedy bedzie ta kompletna edycja (wszystkie części) Heroes of Might and Magic?? Bo widziałem reklamę w CDP Insiderze, ale nie wiem na kiedy mozna sie spodziewac tego cuda :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 17:36, knopfler napisał:

Migem kiedy bedzie ta kompletna edycja (wszystkie części) Heroes of Might and Magic?? Bo widziałem
reklamę w CDP Insiderze, ale nie wiem na kiedy mozna sie spodziewac tego cuda :).

Też czekam kiedy w końcu pojawi się jakieś info na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2007 o 10:54, Tomaszek92 napisał:

Witam!
Czy w przyszłym roku wyjdzie jakaś fajna strzelnianka do pogrania przez internet?


Nie starczy ci UT III , Crysis, CoD 4?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować