Zaloguj się, aby obserwować  
Kukowsky

Migem - Lud Cię potrzebuje! (Temat dla wszystkich chcących zapytać się o coś biednego kierownika działu gier PC)

850 postów w tym temacie

ja bym kupił EK tormenta nawet za 150zł... mmmm.... wciąż maże... tak....mmmm.... torment... ta fabuła... ten klimat... w świetnym wydaniu kolekcjonerskim....mmm.... CDP ZROB COS :)... nawet w ilosci 100sztuk.... pliska.... mmmm.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie ile jest obecnie dni gry przy zakupie Lineage 2,w sklepie NC Soft widziałem że jest to 45 dni,a nie 30 jak wcześniej słyszałem.Chciałbym się więc dowiedziec, czy kupując zestaw Gra+Prepaid będę miał w sumie 90 czy 105 dni do grania.

PS.Poprawcie link przy zakupie Zestawu Lineage2+Prepaid NC Soft bo w koszyku widac zestaw gra+plakat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To prawdziwa informacja, sklepy nie oferowałyby możliwości składania pre-orderów na te tytuły już gdyby tych tytułów CDP nie miało w planie wydać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tamtym roku w Empikach miała miejsce promocja związana z tym, że do każdych trzech zakupionych gier z XKN był dodawany Pendrive. W najbliższym czasie będzie zorganizowana jakaś podobna akcja z dorzuceniem jakiegoś gratisu do zakupu trzech gier? Pytam, bo planuję na konkurs kupić niedługo te trzy gry z XKN i nie chciałbym kupować teraz dowiadując się później, że gdybym kupił ciut później to otrzymałbym niespodziankę, a tak muszę się zadowolić samymi grami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 16:16, Kukowsky napisał:

W tamtym roku w Empikach miała miejsce promocja związana z tym, że do każdych trzech zakupionych
gier z XKN był dodawany Pendrive. W najbliższym czasie będzie zorganizowana jakaś podobna akcja
z dorzuceniem jakiegoś gratisu do zakupu trzech gier? Pytam, bo planuję na konkurs kupić niedługo
te trzy gry z XKN i nie chciałbym kupować teraz dowiadując się później, że gdybym kupił ciut
później to otrzymałbym niespodziankę, a tak muszę się zadowolić samymi grami.


Teraz bd dodawać 8800 GTX ;),a tak na poważnie,to ja stałem się posiadaczem tego pendrive,ale gdyby teraz coś dodawali znowu tego typu,to także bym kupił:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popieram wyżej podpisanego kolegę, niech CDP wyda grę Psychonauts, gierka świetna a ominęła polski rynek :/
Także niech migem wreszcie się odezwie w sprawie Sagi Infinity, bo był wielki szum koło tego, kilka dni nerwówki i znów Sahara. Niech chociaż powie, że narazie nic im nie wychodzi w rozmowach i musimy jeszcze poczekać. Lepsze to niż takie oczekiwanie na nie wiadomo co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 16:19, Adamzzz napisał:

A co z grą Psychonauts? Czy CDP ma zamiar ją wydać? Szkoda, by tak dobra gra się zmarnowała...


Na steamie jest ten tytuł dostępny. ;)

Natomiast co do polskiego wydawcy gry, to Majesco, które jest światowym wydawcom gry nie ma swojego partnera w Polsce. Aczkolwiek jest duża szansa, że grę wyda CDAction, tak jak było to w przypadku BloodRayne''a, BlowOut, Drake''a, które są tytułami należącymi do Majesco. ;)

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie w sprawie serii Silent Hill. Z tego dystrybutorem tej wspaniałej serii jest CD Projekt, jednak z tego co zaobserwowałem w sklepie gram.pl nie ma możliwości zakupu jej. O ile mnie pamięć nie myli to w tamtym roku jeszcze taka możliwość. Czy już nie będzie możliwości zakupu SH czy może CDP szykuje nam jakąś niespodziankę wydając wszystkie części np. w XKN? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popieram prośbę o Silent Hilla. Fajnie byłoby dostać SH 2,3,4 za 100 zl w jakims klimatycznym pudelku nawiazujacym do gry (czyli na przyklad z maskotka piramidoglowego wyskakujaca niespodziewanie po otwarciu pudelka:)), z soundtrackiem i jakimś plakacikiem. Bo jak nie, to uczynię rzecz straszną i grzeszną... będę szukał Silentow w Anglii (a co- szczypta autoreklamy- jade tam na 3 tygodnie w lipcu!!). Moze tam gdzieś znajde SH 2 albo 3 ("Ekskjuz mi, ken ju tel mi, if ju hef sajlent hil tu or fri for pici??"- już ja widze jak ze swoim angielskim bede szukal). Błagam, "dodrukujcie" jeszcze troche egzemplarzy silentow!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie - czy CD Projekt ma zamiar wydawać jeszcze jeden zbiór modów do Neverwinter Nights w EKN, tak jak wydali "Kingmaker" (zawierający mody "Kingmaker", "Witch''s Wake - part I" i "ShadowGuard")? Bo byłoby ciekawie, gdyby wydali kolejną część modułu "Witch''s Wake" (która pojawi się za jakiś czas w sklepie Bioware), poza tym jeszcze jest kilka ciekawych modów "premium", typu "Pirates of the Sword Coast", "Infinite Dungeons" i "Wyvern Crown of Cormyr".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podpisuję się o prośbę o wydanie sagi Silent Hill. Z tego co mi wiadomo, pierwotnie te gry wydawał CDP, a teraz te tytuły są bardzo trudno dostępne. Czekamy na odpowiedź migema, który ostatnio na forum zbyt często się nie pojawia, a szkoda - rozwiałby nasze wszelkie wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, już w innym temacie mi odpowiedziano na wcześniejsze pytanie. Ale mam teraz pytanie - czy jakby Atari wydało kolejny pudełkowy zbiór modów do Neverwinter Nights, to czy CDP wydałby go podobnie jak Kingmakera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja także bym się podpisał pod Silentem, jeśli nie w jakimś zestawie, to chociaż, aby można było kupić osobno, jak nie to także poszukam sobie w Anglii, choć wolałbym kupić w Polsce, bo nie chcę gnieść pudełek w torbach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Soleila zauważyła to piszę - Migemie, wszystkiego najlepszego, szczęśliwego powołania i pogodnej drogi w życiu (najlepiej na ekranie monitora ;))!

& the happy new year ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, całkiem przypadkiem wyszło, że dowiedziałem się, iż osoba której temat jest dedykowany ma dzisiaj urodziny. W związku z tym chciałbym życzyć tej osobie jak najmniej spędzonego czasu przed ekranem komputera i żeby ta oto osoba mogła spędzić uzyskany nadmiar czasu w sposób, w jaki sobie wymarzy ;).

I bogatego Świętego Mikołaja, skoro Seph Ci tego pogardził ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to i ja się przyłączę do życzeń. Zdrowia, zdrowia, zdrowia, zdrowia i zdrowia. To najważniejsze. Jak zdrowie dopisze, to reszta będzie OK. Poza tym standard: dużo miłości, przyjaźni, szczęścia, radości z życia, pieniędzy (a jak!) i czego tylko sobie wymarzysz, Migem. Po prostu wszystkiego najlepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować