Zaloguj się, aby obserwować  
Kukowsky

Migem - Lud Cię potrzebuje! (Temat dla wszystkich chcących zapytać się o coś biednego kierownika działu gier PC)

850 postów w tym temacie

Dnia 15.04.2007 o 08:09, Be-Yacz napisał:

a to tylko BG czy torment tez?

Miał być cały pack Infinity (czyli pewno razem z Icewind i PT)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie teraz dopiero uświadomiłem, jaki głupi byłem. Miałem do dyspozycji tyle znakomitych RPG: BG, PT, czy ID... I co?!? Nie kupiłem, bo nie byłem głodny PRAWDZIWYCH RPG, a teraz trudno to znaleźć, kurczę. A chętnie kupiłbym wszystkie... W jednym zestawie byłoby słodko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 09:53, BzyQacz napisał:

Ja sobie teraz dopiero uświadomiłem, jaki głupi byłem. Miałem do dyspozycji tyle znakomitych
RPG: BG, PT, czy ID... I co?!? Nie kupiłem, bo nie byłem głodny PRAWDZIWYCH RPG, a teraz trudno
to znaleźć, kurczę. A chętnie kupiłbym wszystkie... W jednym zestawie byłoby słodko.


Ponąć ma być okazja by zakupić te prawdziwe RPG ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 11:34, Be-Yacz napisał:

nieno niech zrobią osobno. jak na moj gust BG i IWD to lipa, ale torment jest gra wspaniala
i chcialbym jego EK :D

Z tego co Migem pisał będzie można osobno jak i wszystko w pakiecie Saga Infinity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 11:34, Be-Yacz napisał:

nieno niech zrobią osobno. jak na moj gust BG i IWD to lipa, ale torment jest gra wspaniala
i chcialbym jego EK :D

Chyba sobie żartujesz?? BG i IWD to lipa?? Na mój gust to ty nie wiesz o czym mówisz, chyba w ogóle nie grałeś w te gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bg 1 przeszedlem 2 do polowy, ecewindy oba tez do polowy. lipa. Fallout i Torment The Best EPG EVER :)

ja bym chcial EK tormenta.... mmmmmmm.... z roznymi dodatkami.... mmmmm.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 12:43, Be-Yacz napisał:

Raczej przez cenege bo oni wydali Far Cry

To że cenega wydała Far Cry nie oznacza, że Crysisa nie wyda CDP. Poza tym to nie jest kontynuacja, tylko są chyba na tym samym silniku graficznym. Popatrz na przykład na serię The Elder Scrolls. Morrowinda wydało CDP, a Obliviona Cenega. Dungeon Siege 2 wydało CDP, a dodatek Cenega. Myślę, że jest jednak szansa aby CDP wydało Crysisa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze by było, bo po tym jak w Far Cry mój (i z tego co wiem to nie tylko mój) oryginalny CDKey stał się bezużyteczny na necie, to mam lekkie obawy. Tym bardziej, że specjalnie planuję ulepszenie kompa i nie chciałbym niespodzianek tego typu po takich inwestycjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 12:37, Ecko09 napisał:

Czy Crysis będzie wydawany przez CDP?

Z tego co wiem obecnie CryTek współpracuje z EA i to oni wypuszczą Crysis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 13:01, knopfler napisał:

> Raczej przez cenege bo oni wydali Far Cry
To że cenega wydała Far Cry nie oznacza, że Crysisa nie wyda CDP. Poza tym to nie jest kontynuacja,
tylko są chyba na tym samym silniku graficznym. Popatrz na przykład na serię The Elder Scrolls.
Morrowinda wydało CDP, a Obliviona Cenega. Dungeon Siege 2 wydało CDP, a dodatek Cenega. Myślę,
że jest jednak szansa aby CDP wydało Crysisa.


Tak samo jak z Codename Panzers, I - Cenega, II - CDP.
Co do Crysis, to słyszałem, że ma go wydać EA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 13:21, PioMrex napisał:

Z tego co wiem obecnie CryTek współpracuje z EA i to oni wypuszczą Crysis.


Potwierdzam, nawet w CDA 4/07 pisali o tym (temat numeru - Crysis)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja szukam Test Drive Unlimited za 20 zł. Możliwe? Technicznie nie ale teoria może by to jakoś ujęła.Tak samo z tymi BG i innymi starociami. Technicznie może byc kiedyś jeszcze wydana, ale nie wiem kto to by jeszcze kupił. Ja się w to kilka lat temu zaopatrzyłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować