Zaloguj się, aby obserwować  
Kukowsky

Migem - Lud Cię potrzebuje! (Temat dla wszystkich chcących zapytać się o coś biednego kierownika działu gier PC)

850 postów w tym temacie

Dnia 04.05.2007 o 19:33, Erton napisał:

Popieram prośbę o Silent Hilla. Fajnie byłoby dostać SH 2,3,4 za 100 zl w jakims klimatycznym
pudelku nawiazujacym do gry (czyli na przyklad z maskotka piramidoglowego wyskakujaca niespodziewanie
po otwarciu pudelka:)), z soundtrackiem i jakimś plakacikiem. Bo jak nie, to uczynię rzecz
straszną i grzeszną... będę szukał Silentow w Anglii (a co- szczypta autoreklamy- jade tam
na 3 tygodnie w lipcu!!). Moze tam gdzieś znajde SH 2 albo 3 ("Ekskjuz mi, ken ju tel mi, if
ju hef sajlent hil tu or fri for pici??"- już ja widze jak ze swoim angielskim bede szukal).
Błagam, "dodrukujcie" jeszcze troche egzemplarzy silentow!!


Świetny pomysł, Migem, wydajcie Silent Hill Sagę (jedynkę też, na jakimś emulatorze się uruchomi)...

PS: Migem, spóźnione, ale zawsze serdeczne życzenia sukcesów na polu twojej działalności, ku pożytkowi Twojemu i naszemu ;) Oby zawsze starczyło tobie sił i zaangażowania w tym co robisz i co najważniejsze abyś czerpał z tego zadowolenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, pod Silent Hill się podpisuję ręcoma i nogoma :) Trójki na PC praktycznie nie idzie dostać, akurat czwórki jest trochę egzemplarzy na allegro, ale trójkę to ciężko nawet na eBayu złapać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też, ja też ;) bardzo chciałbym żebyście wydali sage Silent Hill''a, do tego jedynke i dwójke (z dodatkiem) Alien vs Predator i wszystkie części jakie wyszły na blaszanka Resident Evil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2007 o 17:35, Paoro napisał:

Ja też, ja też ;) bardzo chciałbym żebyście wydali sage Silent Hill''a, do tego jedynke i dwójke
(z dodatkiem) Alien vs Predator i wszystkie części jakie wyszły na blaszanka Resident Evil


Resident Evil już prędzej Cenega wydać by mogła.
AvP nie wiem kto... ale raczej nie CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2007 o 18:36, PioMrex napisał:

Resident Evil już prędzej Cenega wydać by mogła.


No fakt "czwórke" wydała Cenega ;p no w każdym bądz razie na grach z tych serii bardzo by mi zależało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do Silent Hill to jest wile smaczków, które się poznaje grając jedynie we wszystkie części, więc saga bardzo mile widziana, co do jedynki i jej umieszczenie w tej sadze to też dobry pomysł w następnych częsciach np. w trójce, jest wiele powiązań odnośnie z pierwszą odsłoną, więc racja ze nawet jak nie na konsolce to na emulatorze warto by pograć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 12:33, PioMrex napisał:

PS: Migem, spóźnione, ale zawsze serdeczne życzenia sukcesów na polu twojej działalności, ku
pożytkowi Twojemu i naszemu ;) Oby zawsze starczyło tobie sił i zaangażowania w tym co robisz
i co najważniejsze abyś czerpał z tego zadowolenie.


O dzięki wielkie za pamięc i za życzenia ! Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2007 o 10:04, migem napisał:

> PS: Migem, spóźnione, ale zawsze serdeczne życzenia sukcesów na polu twojej działalności,
ku
> pożytkowi Twojemu i naszemu ;) Oby zawsze starczyło tobie sił i zaangażowania w tym co
robisz
> i co najważniejsze abyś czerpał z tego zadowolenie.

O dzięki wielkie za pamięc i za życzenia ! Pozdrawiam:)


I obyś przestał wydzielać cukierki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2007 o 10:33, Soleila napisał:

I obyś przestał wydzielać cukierki.


Sol, ale przecież użytkownicy fitness powinni ograniczać ilość spożywanych cukierków celem zapewnienia maksymalnych rezultatów prowadzonego treningu, czyż nie?

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2007 o 10:56, MonkOfWar napisał:

> I obyś przestał wydzielać cukierki.

Sol, ale przecież użytkownicy fitness powinni ograniczać ilość spożywanych cukierków celem
zapewnienia maksymalnych rezultatów prowadzonego treningu, czyż nie?

;)


A pyskate smarki to wiesz co powinny? W szkole siedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2007 o 10:58, Soleila napisał:

A pyskate smarki to wiesz co powinny? W szkole siedzieć.


A co ja robię ;> ? Właśnie to.

Zawsze do usług, Ciociu ;) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta, a sama mnie i Kamila i Maćka na dwa dni przed końcem roku próbujesz do CDP wywabić...

"A w firmie mam więcej cukierków", co nie? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm a te gry na empik.com oznaczone NPK to co oznaczają ??
http://www.empik.com/search.jsp?query=npk¤tCategory=4000000&wyszukajW=2&searchPolish=on&searchLanguage=
jedną z nich jest saga RPG
czyżby nasza saga Infinity ??? Jeśli tak to hurra :) W końcu moje baldury, tormenty i 1 icewind (icewind 2 mam w wersji premierowej) zmienią pudełka z ek na jakieś ładniejsze i zajmujące mniej miejsca (sumarycznie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2007 o 08:03, hirel napisał:

Hmmmm a te gry na empik.com oznaczone NPK to co oznaczają ??
http://www.empik.com/search.jsp?query=npk¤tCategory=4000000&wyszukajW=2&searchPolish=on&searchLanguage=
jedną z nich jest saga RPG
czyżby nasza saga Infinity ??? Jeśli tak to hurra :) W końcu moje baldury, tormenty i 1 icewind
(icewind 2 mam w wersji premierowej) zmienią pudełka z ek na jakieś ładniejsze i zajmujące
mniej miejsca (sumarycznie).


npk to empikowe oznaczenie platynowej kolekcji
te 3 tytuły, które pokazałeś są w naszym systemie od dawna, jeszcze od premiery poprzednich tytułów w platynce
saga rpg póki co nie będzie wydana (info od przedstawiciela CDP, który do nas przychodzi), są problemy z licencjami
rome total war tak samo
natomiast settlersy mają być teraz, co już CDP potwierdził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mówił migem przygotowywane jest jakieś wypasione wydanie dla tej sagi RPG w przypadku ponownego uzyskania licencji. Czy ta wersja z NPK ma byc tym "wypasionym wydaniem" czy w planach może mają jeszcze inne, wiesz coś może o tym? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować