Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ujawniamy zawartość polskiego wydania gry S.T.A.L.K.E.R.

47 postów w tym temacie

Ta naklejka to chyba jakiś żart, ale do 1 kwietnia jeszcze trochę czasu zostało. Ogólnie wydanie jak wydanie niczym się nie ma zachwycać, gdyby nie to że pudełko to nie standardowy DVD box to można by było pomylić z wydaniem EA <lol2>
BTW: EK chyba nie będzie;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ludzie czego wy chcecie od tej edycji? ot poprostu dobra edycja swietnej gry. bonusy dostanieciecie w wesji kolekcjonerskiej, a skoro o niej juz mowa bedzie?? bedzie EK??? pliska pliska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Witam,

Dziękujemy za kontakt z Działem Obsługi Klienta Gram.pl.

W tej chwili trwają jeszcze prace nad grą STALKER. Na obecną chwilę wiemy, tylko tyle że w sklepie Gram.pl będzie dostepna Edycja Kolekcjonerska.
Zachęcam do śledzenia naszej strony inforamcje o nowowściach i dostepności produktów są zamieszczane na bieżąco u nas na stronie."

dostalem takiego maila od gram.pl :) iwec ke na 100% bedzie :) musimy poczekac na wiecej szczegolow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rewelacyjnie jakoś nie jest, ale jeśli jakość samej instrukcji i pudełka będzie w porządku - w takim przypadku będzie dobrze. I tak nieźle, jak za taką cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to zawartość pudełka mnie mało interesuje, liczy się sama gra i jeśli ta nie będzie zbyt wysokich lotów to nawet maska gazowa jakby była dołączona do pudełka nie podniesie wartości produktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawartość nie powala. Taka naklejka to raczej dla śmiechu. Ale to przecież FPS więc nie ma co się spodziewać extra gadżetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra, ja czekam na EK... Bo będzie, prawda?... Prawda?........
No i dajcie jakąś wizualizacje coby sobie wyobrazić jak pięknie ta gra będzie wyglądała na półce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak wygląda (forum) zawartość Edycji Kolekcjonerskiej, więc możliwe, że podobna będzie w Polsce (jeżeli będzie).

20070312191733

20070312191750

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle fajnych gierek w takim krótkim czasie: Jade Empire, S.T.A.L.K.E.R., Test Drive... Pewnie żadnej nie kupię, bo kasy nie mam, a od rodziców nie będę wyciągał, bo nigdy tego nie robiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować