Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Dnia 28.10.2011 o 10:35, MasterChiefGT napisał:

Wystartowała na Steamie Halloweenowa wyprzedaż gier
Jakie gry i w jakiej cenie można zaleście notkę na gry-online.pl

Może ktoś znajdzie coś dla siebie :)

Ktoś wcześniej to już napisał :P


Dzięki za info. Sporo tytułów i niektóre w bardzo atrakcyjnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2011 o 13:54, JaN-J napisał:

> ES U3 jest w empiku za 230zł, ktoś widział gdzieś taniej?
w którym empiku?

*sigh*
http://www.empik.com/uncharted-3-oszustwo-drake-a-special-edition-ps3-naughty-dog,p1045547219,multimedia-p

A co do tematu i promocji na Steam, proponuję zwrócić uwagę na pakiet Breath of Death VII i Cthulhu Saves the World. Obie gry to równowartość paru piw, a efekt całkiem ciekawy. Szczególnie ta druga pozycja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2011 o 14:19, JaN-J napisał:

myślałem że gdzieś już na półce jest...

Protip: Odbiór osobisty w salonie zamówienia złożonego na Empik.com jest darmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2011 o 14:27, SuavekS napisał:

> myślałem że gdzieś już na półce jest...
Protip: Odbiór osobisty w salonie zamówienia złożonego na Empik.com jest darmowy.

Ale jak zamówię dziś to będę miał drugiego a ja najchętniej zaopatrzyłbym się w U3 dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2011 o 21:38, Queven napisał:

Wie ktos jakie ceny sa Battlefielda 3 w Krakowskich empikach,saturnach,media marktach
czy innych supermarketach?

empik 120

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam zainteresować się OnLive, w ten week, przez 3 dni, można za darmo pograć w Metro 2033, Orc''s Must Die, Amnesia i F.E.A.R 3, oprócz tego prawie każdą grę można kupić za 1 dolara (w tym naprawdę wielkie tytuły). Wiem, że OnLive nie jest jeszcze zbyt dobrą usługa, jednak 1$ to nie fortuna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2011 o 16:19, Vejx napisał:

Polecam zainteresować się OnLive, w ten week, przez 3 dni, można za darmo pograć w Metro
2033, Orc''s Must Die, Amnesia i F.E.A.R 3, oprócz tego prawie każdą grę można kupić
za 1 dolara (w tym naprawdę wielkie tytuły). Wiem, że OnLive nie jest jeszcze zbyt dobrą
usługa, jednak 1$ to nie fortuna:)

Dokładnie, szkoda tylko że jutro się kończy darmowe granie w horrory. A wśród wielkich tytułów za jednego dolca (tylko jeden tytuł można kupić za okazyjną cenę) m. in. Assassin''s Creed: Brotherhood czy Deus Ex: Human Revolution, ale jest tego więcej. Sam nie wiem na co się zdecydować. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

7-10 dni przeważnie. Za dużych przedmiotów nie wysyłają, Chciałem Kinecta to się nie dało ale Headset Tritton CoD Black Ops (AX 720) już wysłali bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś, czy do wersji Orcs Must Die z OnLive dają jakiś klucz do Steama czy coś? Za dolca bym wziął, ale zakładanie kolejnego konta i wymyślanie kolejnego hasła słabo mi się uśmiecha. Zwłaszcza dla jednej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W niektórych Carrefourach pozostały jeszcze resztki po promocji EA, więc można dostać niektóre klasyki w cenie 29,90 zł. Kto nie zdążył kupić wcześniej, ma jeszcze okazje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować