Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

orientuje się ktoś gdzie Diabolo II kosztuje 50 zł ?? zawsze dycha taniej :P nie mówcie allegro albo jakiś sklep interetowy... wole bardziej "fizyczne" formy zakupu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 11:23, Arlik napisał:

orientuje się ktoś gdzie Diabolo II kosztuje 50 zł ?? zawsze dycha taniej :P nie mówcie allegro
albo jakiś sklep interetowy... wole bardziej "fizyczne" formy zakupu :)


Chyba tylko w MM 55 zł, najniższa możliwa cena. <;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 11:14, Klimos napisał:

Obawiam się, że dużo taniej nie będzie. Niedawno obniżono cenę GTA: SA i sprzedawana jest mniej
więcej za tyle. Na stronie Cenegi napisano, że zalecana cena tego tytułu to 89,90. Jeżeli chcesz
kupić taniej, to pozostaje wirtus bądź allegro.

No właśnie wiem, że obniżono, a Media Markt jest chyba tańszy od Empika gdzie kosztuje 79.90, dlatego pytam czy ktoś się orientuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 11:07, Bartkula napisał:

Orientuje się ktoś w jakiej za ile można dostać w Media Markt GTA San Andreas? Bo jestem zainteresowany,
a w Empiku kosztuje prawie 80 zł


Ludzie! Skąd Wy takie kosmiczne ceny bierzecie?!
Przecież jakiś miesiąc temu wyszło GTA: San Andreas w wersji polskiej [kinowej[ i na wirtusie masz 60zł + 11zł przesyłki, więc 71zł ;]
W Empiku mają dosyć często opóźnione ceny, lecz nie to co w Merlinie...
Tam to już jest przegięcie - owszem miła oprawa graficzna, ale nie mam zamiaru przepłacać nawet 50zł...:/
Tam nikt chyba nie aktualizuję cen. Dla przykładu Tomb Raider Legend jeszcze miesiąc temu [zaraz przed tym jak trafiła do S$] kosztowała na Merlinie chyba 90zł, a na stronie Cenegi 43zł...
Bez komentarza - a w każdej gazecie [nawet w KŚ] polecają Merlina :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 11:32, Bartkula napisał:

No właśnie wiem, że obniżono, a Media Markt jest chyba tańszy od Empika gdzie kosztuje 79.90,
dlatego pytam czy ktoś się orientuje...


Nie jest tańszy. Przynajmniej nie można tak uogólniać. Ceny w większości przypadków zależą od konkretnego tytułu. Czasem jeden jest droższy tu a tańszy tam. Zazwyczaj gdy kupowałem jakąś grę patrzyłem zarówno w EMPiKu jak i w MM. Ostatnio przerzuciłem się na zakupy internetowe, bo jest taniej nawet dorzucając cenę wysyłki. Poza tym nawet jak ktoś Ci napisze, że w MM GTA:SA kosztuje ileś tam złotych, to nie znaczy że w Twoim MM ta gra będzie kosztowała tyle samo. Niejednokrotnie spotkałem się, że cena danego tytułu (posłużę się prykładem GW, bo za nim ostatnio najwięcej chodziłem) w jednym EMPiKu była 129 złotych, w innym 59 zł, w jednym MM 119 zł a w drugim 89 zł. I to wszystko w obrębie jednego miasta (Łódź).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.06.2007 o 11:37, Oskar24 napisał:

Bez komentarza - a w każdej gazecie [nawet w KŚ] polecają Merlina :/

Polecają Merlina bo ich sponsoruje, a sponsor by dalej to robić ma wymogi by oni go reklamowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 06:43, Evil Khan napisał:

Dzięki najnowszeu Clickowi:
http://www.wakacje.cenega.pl/

Też to widioałem i trzeba przyznać, że promocja jest bardziej okazała od tej WWW CDP ;]
Kusi mnie Anno 1701, Infernal [tylko 50zł, ale za FPS-ami nie przepadam, więc chyba na Anno 1701 postawię].
Śmieszne natomiast jest dla mnie to, że dopiero teraz nowego Warhammera obniżyli cenę, bo wyszedł ponad pół roku temu ;|
Tak samo Oblivion - w sumie ot dawno powinien do Super$ellera trafić, bo np. Tomb Raider: Legend, które wyszło miesiąc później już tam trafiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie obniżka Cenegii jest tak samo kiepska jak CDP - Mark of Chaos już od dawno w MM kosztuje 65 zł, Obliviona na Allegro można spokojnie dostać za 50 zł, Infernal w MM kosztuje 60 zł. Ogólnie wiele ceny się nie zmieniły. <;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 11:10, ad0 napisał:

Dla mnie obniżka Cenegii jest tak samo kiepska jak CDP - Mark of Chaos już od dawno w MM kosztuje
65 zł, Obliviona na Allegro można spokojnie dostać za 50 zł, Infernal w MM kosztuje 60 zł.
Ogólnie wiele ceny się nie zmieniły. <;

Tak się składa, że byłem wczoraj w MM i Oblivion kosztuję tam 70zł [to już chyba z promocją było]...W Empiku też byłem i w obydwóch sklepach Anno 1701 kostuję 79.90zł...
Czy ja powiedziałem, że promocja jest dobra?
Nie! Jest żałośnie słaba, lecz o niebo lepsza od WWW ;]
Co do Mark of Chaos - właśnie wszedzie kosztował 89.90 chyba, lub 99.90zł.
A jeśli tak narzekacie na ceny - byłem wczoraj w Carrefourze też i oglądam sobie gry...Patrze się, a tu Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie II 159zł ;D
Ja kupiłem pół roku temu w Empiku w Krakowie za 45 i to premierówkę [w Carrefourze też była premierówka, ale oni tam wogóle cen nie aktualizują!;|] o_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sid Meiers Railroads! kupiłem ostatnio w Wirtusie za 39.90 zł, więc tu akurat promocja jest średnia, natomiast mod-pack do Obliviona w tej cenie wygląda interesująco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.07.2007 o 11:12, master matrox napisał:

Dnia 04.07.2007 o 11:12, master matrox napisał:

Słaba promocja, bo jak dla mnie zero ciekawych tytułów. Jedyne co, to Just Cause - ale 70 zł
za taką grę to za dużo.


Słaba to mało powiedziane, taki Just Cause na allegro jest za 50zł z przesyłką a Hitman BM powinien być już dawno w SS z poprawionym spolszczeniem. Ogólnie to żadna okazja, bo gry można znaleźć taniej niż w promocji wydawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie - czy wszystkie gry CDP z aktualnego rzutu w Biedronce to pudełka XKn żywcem przepakowane do dużych kartonów? Bo tak się waham nad zakupem Sagi Fallout - jeśli w środku jest też DVD-Box z XKn, to odżałuję te 10 zł i kupię :) (a karton pójdzie do śmietnika, eee, pojemnika na makulaturę, oczywiście :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio kupilem sobie Gothica III i Medievala II za 49 zl za sztuke w Media Markt w Katowicach. Musze przyznac ze cena konkretna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 11:12, master matrox napisał:

Słaba promocja, bo jak dla mnie zero ciekawych tytułów. Jedyne co, to Just Cause - ale 70 zł
za taką grę to za dużo.


Jak to nie, a Warhammer: Mark of Chaos, TES IV: Oblivion? :) Te gry nawet warto za taką cenę kupić, inna sprawa, że nie wiem po co ten wałek z obniżką, skoro i tak te gry siłą rzeczy powinny właśnie teraz stanieć. Natomiast TES IV: Knights of the Nine, Dungeon Siege II i kilka innych gier, które tam się znajdują nie kupiłbym nawet za kolejne 30/40% taniej... Cenega ma czasami taki kiepski gust IMO :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Seria Lucas Classic - ponownie w sprzedaży
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=35279


Seria Lucas Classic ponownie gości na Polskim rynku. Seria zawiera 7 tytułów:

Star Wars Episode I: Racer,
Star Wars: X-Wing Alliance,
Grim Fandango, Sam & Max: Hit the Road,
Full Throttle,
The Curse of Monkey Island,
Escape from Monkey Island,

Wszystkie tytuły w serii Lucas Classic zostały wydane na PC, w angielskiej wersji językowej, w atrakcyjnej cenie: 39,99 zł! Wyłącznym dystrybutorem serii Lucas Classic w Polsce jest LEM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 17:49, Mac Cry napisał:

Ciekawe, ciekawe. Ale szkoda, że wszystkie tylko po angielsku i cena mogłaby być o 20 zł niższa.
I niestety Lem to wydaje...

Są też do kupienia w sklepie gram.pl za 35,90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować