Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie


Ja tylko dodam, że jeśli ktoś nie ma możliwości zakupu tego zestawu w euro na Steamie, to na allegro można znaleźć aukcje z gifami. Sam tak zrobiłem i za obie części zapłaciłem 22,90 zł, czyli prawie tyle samo co na Steamie po przeliczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawosci dlaczego nie mozesz na Steamie kupowac bezposrednio?
Jestem ciekaw bo wiele osob nie zdaje sobie sprawy ze nie musi miec konta prowadzonego w euro a bank zwyczajnie przeliczy zlotowki na pozadana walute. Spotkalem sie tez z osoba ktora sadzila ze musi miec osobne ekarty mbanku do zakupow w euro i dolarach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2012 o 12:14, Miniu napisał:

Tak z ciekawosci dlaczego nie mozesz na Steamie kupowac bezposrednio?
Jestem ciekaw bo wiele osob nie zdaje sobie sprawy ze nie musi miec konta prowadzonego
w euro a bank zwyczajnie przeliczy zlotowki na pozadana walute. Spotkalem sie tez z osoba
ktora sadzila ze musi miec osobne ekarty mbanku do zakupow w euro i dolarach.


Ba. Wystarczy mieć konto PayPal i tam przelać pieniądze z konta i wszystko gra i buczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Jestem w tym zielony, po prostu nie wiem co jest potrzebne do kupowania w dolarach czy w euro, dlatego szukam na allegro lub jakiejś dobrej duszyczki, która zrobi to za mnie. Mam konto w ING, wiesz może jak to tam działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2012 o 12:33, Perry_Cox napisał:

Jestem w tym zielony, po prostu nie wiem co jest potrzebne do kupowania w dolarach czy
w euro, dlatego szukam na allegro lub jakiejś dobrej duszyczki, która zrobi to za mnie.
Mam konto w ING, wiesz może jak to tam działa?

Jak masz kartę debetową lub płatniczą to normalnie. Wpisujesz numer karty przy składaniu zamówienia Steam czy gdziekolwiek indziej i to wszystko. Karta z ING pozwala na płatność w obcych walutach i z tego co wyczytałem nie ponosisz kosztów przewalutowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Perry_Cox: jeśli masz niedawno wydaną kartę w ING (nie pomarańczową), to z łatwością możesz przy jej pomocy płacić na Steamie. W tym banku można też założyć (przez internet) wirtualną kartę, jednorazowy koszt 20zł.
Potwierdzam, nie ma kosztów przewalutowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Tę kolekcjonerkę warto kupić dla samej płytki z soundtrackiem.

Artaz i reszta=> Dzięki za info, jak będę w pobliżu banku, to jeszcze dopytam się o szczegóły. I pomyśleć ile promocji straciłem na Steamie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2012 o 00:07, Perry_Cox napisał:

Przychodzi jakaś wiadomość/gift, czy te gry same pojawiają się w biblioteczce?

Gry na Steamie same się pojawiają, jeżeli masz dodane odpowiedni klucz.

Czasami trzeba się przelogować/zrestartować Steama, żeby się pojawiły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2012 o 10:06, buggeer napisał:

Nie prawda. Na stronie z kluczami z tego humbla pojawił się dodatkowy.

Faktycznie. Dziwne, zawsze robili tak jak pisałem ;).

W każdym bądź razie, to nawet lepiej. Kupiłem bundla dla samego Bastiona, także będę mógł oddać oba klucze. Pewnie później wrzucę prywatnego giveawaya na steamgifts ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Szkoda, że nie można podarować gier, które już się posiada. Swój klucz bym komuś oddał, ale za dużo mam chrapkę na Lone Survivor. I tak, trzeba wpisać kolejny klucz, który pojawi się na stronie thb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować