Zaloguj się, aby obserwować  
smuggler

CDA 04/07

312 postów w tym temacie

Dnia 15.03.2007 o 16:18, netka1984 napisał:

Następna reklama na gram. A myślałam, że reklamy na gram są zabronione.

Nie takie z których gram.pl miałoby korzyści. W końcu w CDA pojawiają się reklamy wydawanych przez tę firmę gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2007 o 16:18, dziad5 napisał:

> Phi, ale cienizna, myślałem, że to będzie coś extra, a tu nawet nie przeciętne, ale za
to
> fajna okładka, ciekawe jak będzie wyglądała ta naklejka.


Już kiedyś o o tym mówiłem, ale zrobię ''riplej''. Przecież nie czytałeś to ską u diabła możesz
wiedzieć, że lipa :P Dla mnie zapowiada się (jak zwykle) wypas i czuję, ze się nie zawiodę.
W Ty nic tylko bezpodstawną krytyką potrafisz sypać :]


A stąd, że widze co jest na okładce. Recki może fajne, ale liczyłem na jakąś fajną grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach, już nie mogę się doczekać tego numeru. Mnie tam za bardzo pełnaki nie interesują tylko zawartość pisma, a owa zawartość szykuje się bardzo obiecująco. No cóż, należy tylko czekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.03.2007 o 16:35, awesome napisał:

Smuggler odpowiedz.

Przecież napisał ci w pierwszym poście że jest chory i że z pytaniami musisz zaczekać do poniedziałku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2007 o 16:35, PJ MW napisał:

A stąd, że widze co jest na okładce. Recki może fajne, ale liczyłem na jakąś fajną grę.


A mówił ci ktoś kiedyś, że gry to tylko dodatek do pisma? Właśnie to co jest w piśmie jest najważniejsze, i choćby z samego faktu że temat numeru jest poświęcony Wiedźminowi ten numer trzeba mieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uuu czy mnie oczy nie mylą czy ten pan na okładce to nasz Prawy & Sprawiedliwy Wieśmak?
Czyli kiedyś jednak wyjdzie? Heh a już myślałem że to kolejna gra z pod znaku "Niedokończonych opowieści"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2007 o 16:39, Darkstar181 napisał:


> Smuggler odpowiedz.
Przecież napisał ci w pierwszym poście że jest chory i że z pytaniami musisz zaczekać do poniedziałku.


Ta, tylko, że 10min temu napisał kolejnego posta i z tego co widzę nadal siedzi na forum więc zapytałem. Ciekawe co to za naklejka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2007 o 16:40, tykus napisał:

> A stąd, że widze co jest na okładce. Recki może fajne, ale liczyłem na jakąś fajną grę.


A mówił ci ktoś kiedyś, że gry to tylko dodatek do pisma? Właśnie to co jest w piśmie jest
najważniejsze, i choćby z samego faktu że temat numeru jest poświęcony Wiedźminowi ten numer
trzeba mieć ;)


A może mnie nie interesuje Wiedźmin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Numer kupie jak zwykle :-)
Najbardziej interesuje mnie recka i poradnik Jade Empire :-D
Tipsomaniak z komiksami tez zapowiada sie nieźle. I ciekawe co to będzie za naklejka...

Z pełniaków zagram w Enclave (trochę szkoda, że nie po polsku),
reszta jakos do mnie nie trafia :-P

Numer jak zwykle wypasiony :-D
(Że wyższa cena? Kiedys bylo po 2 dychy, i tak kupowalem :-P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2007 o 15:58, smuggler napisał:

PS. Z uwagi, że sobie troszkę choruję, to wszelkie pytania itd. pozostaną bez odpowiedzi aż do poniedziałku, gdy zamierzam wrócić do pracy. :)

ale praca i tak przyszla do Ciebie, bo news na forum jest;P

Dnia 15.03.2007 o 15:58, smuggler napisał:

Zabawki na USB

mam nadzieje ze obeszlo sie bez wibratorow na USB? :):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się całkiem nieźle, nawet zamierzam zagrać w przynajmniej 2 pełniaki, a to się rzadko zdarza. Tylko nie widzę sensu w dodawaniu poradnika do Jade Empire, w końcu w pudełku z grą jest już poradnik, do tego nieco
obszerniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Smuggler, powiem Ci jedno.. Jesteś najdziwniejszym człowiekiem na tym jakże pięknym świecie.. :P Ale i tak Cię lubię ... Bardzo smakowicie zapowiada się ten numer.. Zresztą jak zwykle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie ludzie dobijacie. Jedni marudzą, że nie dobrych pełniaków, a drudzy im nawijają, że liczy się tylko czasopismo (gry to dodatek). Mnie też za bardzo gry tam nie obchodzą na coverze, ale nie będę zaraz kogoś pouczał, że dla Wiedźmina trzeba kupić numer, albo jest głupi, bo tylko go cover obchodzi. Każdego to jest swoja sprawa. Jak już kiedyś mówiłem, przydała by się wersja bez płyty (np o 5 zł tańsza). I takie kłótnie (może) by się skończyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie dali 100 str. Na Luzie :(
Recenzje są spoko, coverek średni, mnóstwo dodatków i tylko ok. 16 zł. Po prostu trzeba urodzinowy numer kupić !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować