Zaloguj się, aby obserwować  
smuggler

CDA 04/07

312 postów w tym temacie

Kupie CDA ponieważ kupuje każdy numer od około 6lat a w tym numerze to mnie szczegulnie interesuje fotoreportaż z deadline i może wreście się dowiemy jak wygląda smuggler edit: wiemy jak wygląda smuggler patrz zeszłoroczny tipsomaniak str 136 ale może w nowym numerze będą lepsze zdięcia. A i napewno zagram sobie w enclave i AITD pozatym karta rabatowa do komputerownika czyli jednym słowem numer nawet niezły aczkolwiek w tamtym roku był trochę lepszy pod względem pełniaków ale to szczegół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2007 o 08:45, rob300i napisał:

Ju uważam że poradnik to fajna sprawa. To nie jest solucja (tylko w wypadku CoH była także
solucja, ale nie było jej w pudełku z grą, więc super że była w CDA) tylko zbiór porad dla
graczy od graczy. Bardzo mi się podobają te porady. Pomagają one także w kupnie gry, można
z tych poradników dużo dowiedzieć sie o samej grze. A pozatym jestem kolekcjonerem wszystkiego
co związane z dobrymi grami komputerowymi, i fajnie wygląda taki stosik poradniczków :-)

Ej, mi sie tez podobaja te ksiazeczki dolaczone do pisma :-) Przeciez napisalem, ze nie widze sensu dodawania poradnikow do samych gier...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liczyłem na lepsze pełniaki w numerze urodzinowym, a tak pogram w Enclave a reszta pewnie nie znajdzie miejsca na moim twardzielu, pozostają jeszcze bonusy, które przeważnie nie zawodzą. Jeśli chodzi o tekst to numer zapewne będzie wypasiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Pełne wersje- Świetnie. W końcu zagram sobie w jakiegos TR''a. :)
Ocena 10- strzelam, ze TDU.
Ocena blisko 10 -strzelam, że JE.
tematy numwru: jestem pod wrażeniem. Nieliczni NA ŚWIECIE. Brawo. Tymbardziej, że wczoraj czytałem o Crysis w numerze 06/2006. No i czekam na premierę Wiedżmina.
Plakat z Jade Empire- może zawiśnie.
Okładka- Gerald na białym tle: cudeńko. :)
Tipsomaniak- co tu gadać. najważniejsze, ze w Tipsomaniakach od pewnego czasu... w ogóle nie ma Tipsów do gier!!! :D
Ogólnie mówiąć, gorący zestaw się szykuje. :) Tylko mi jeszcze zeta brakuje. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jestem prawie pewny że Command & Conquer 3: TW dostanie 10/10. Test drive nie jest grą idealną, a po zagraniu w demo CnC 3 uważam że w CnC jest wszystko idealne. Wymagania malutkie, grafika piękna, grywalność POWALA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2007 o 13:00, rob300i napisał:

A jestem prawie pewny że Command & Conquer 3: TW dostanie 10/10. Test drive nie jest grą idealną,
a po zagraniu w demo CnC 3 uważam że w CnC jest wszystko idealne. Wymagania malutkie, grafika
piękna, grywalność POWALA!


W sumie już dosyć dawno nie było żadnej "dychy" w CDA. Ja stawiam na Test Drive: Unlimited. Ale może się mylę... A Command & Conquer... Hmmm... Nad tym trzeba by się trochę zastanowić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie się ze mną nie zgodzicie ale 10 w CDA dostają te gry który miały naprawdę dużo rozgłosu ( w czasopiśmie).
TDU był prawie w każdym numerze od pierwszych plotek jakoby miałby się pojawić na łamach gazety, aż do numeru który jeszcze nie jest w kioskach :) A taki C&C prawie wogóle nie był opisywany... ale kto wie. Może dyszkę dostanie Infernal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny numer, szczególnie cieszę się z recenzji Wiedźmina. W tym numerze troszkę gorszę pełne wersję, ale i tak kupię gdyż to numer urodzinowy :). Ciekawi mnie również naklejka oraz plakat. No i oczywiście obowiązkowa co miesięczna lektura CDP Insider

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2007 o 13:24, mattex napisał:

Bardzo fajny numer, szczególnie cieszę się z recenzji Wiedźmina. W tym numerze troszkę gorszę
pełne wersję, ale i tak kupię gdyż to numer urodzinowy :). Ciekawi mnie również naklejka oraz
plakat. No i oczywiście obowiązkowa co miesięczna lektura CDP Insider

Recenzji Wiedźmina ? Czy to nie jest czasem Temat Numeru ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2007 o 13:27, Ronx napisał:

Recenzji Wiedźmina ? Czy to nie jest czasem Temat Numeru ?

Wiem, po prostu się pomyliłem myślałem o temacie numeru, ale napisałem o recenzji. Nie mniej tekst i tak warty uwagi i przeczytania.
Jeszcze tylko dwa dni, warto też się zainsteresować książeczką tipsomaniak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2007 o 13:33, xwx napisał:

no nie wiem czy bardzo się wysilili nad okładką jest poprostu cińkaaaa ! :D


A dla mnie jest świetna. Jak by taki dali plakat...
I ty chyba nie widziałeś okładki sprzed roku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2007 o 13:41, rob006 napisał:

A dla mnie jest świetna. Jak by taki dali plakat...

Ta okładka jest niezła, choc mogła by byc troche ciemniejsza:)

Dnia 18.03.2007 o 13:41, rob006 napisał:

I ty chyba nie widziałeś okładki sprzed roku :D

Ja widziałem i mi się bardzo podobała ta okładka ale DVD bo CD okładka była brzydka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2007 o 13:51, Lucas 005 napisał:

Zdjęcie Smugglera w zeszłorocznym Tipsomaniaku było żartem na prima aprilis, więc nie wiemy
jak wygląda:)

Widać nie kupił następnego numeru czyli Majowego(nr.125). Bo jak by kupił to by wiedział, że to żart był, chyba że jakimś dziwnym trafem nie czytał Game Walkera. W tamtym Tipsomaniaku było więcej takich żartów np. pamiętam, że raz było napisane arciwum zamiast archiwum:PP
Swoją drogą to ciekawe czy w tym numerze też takie żarciki będą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2007 o 13:47, Kostka XXL napisał:

> A dla mnie jest świetna. Jak by taki dali plakat...
Ta okładka jest niezła, choc mogła by byc troche ciemniejsza:)

A mi się właśnie podoba. Chyba ją sobie wyrwę i powieszę na ścianie, jak plakat mi sie nie spodoba (Słyszysz to Smuggler? Lepiej żeby był ładny plakat, bo inaczej zbezczeszczę wasze pismo :P)

Dnia 18.03.2007 o 13:47, Kostka XXL napisał:

> I ty chyba nie widziałeś okładki sprzed roku :D
Ja widziałem i mi się bardzo podobała ta okładka ale DVD bo CD okładka była brzydka:P

A czym one sie różniły? Tylko kolorem.
Ja się szczerze zawiodłem. Wtedy zrozumiałem, czemu zapakowali numer w srebrzystą folie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do pełniaków to się zawiodłem, ale chociaż nie będę sobie zaprzątał głowy, bo mam jeszcze do ukończenia całą serie Thief. Obstawiać nie będę, co i ile dostanie z recki, ale jestem pozytywnie nastawiony, że nowy C&C dostanie tą 10 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować