Zaloguj się, aby obserwować  
smuggler

CDA 04/07

312 postów w tym temacie

Dnia 19.03.2007 o 15:19, Daimon_Frey napisał:

Jeśli interesuje Ciebie czym może zaskoczyć 13 poziom, możesz tutaj obejrzeć: http://www.youtube.com/watch?v=_0yGLM1Mwy4

No niezły! I długi, a dodatkowo filmik w przyspieszonym czasie, więc level jeszcze dłuższy...super. Przejście go zajmie mi trochę ;)

Dnia 19.03.2007 o 15:19, Daimon_Frey napisał:

Niestety więcej poziomów nie ma.

Szkoda, bo przydały by się...
Dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2007 o 16:48, ko?nik napisał:

No niezły! I długi, a dodatkowo filmik w przyspieszonym czasie, więc level jeszcze dłuższy...super.


Nie jest w przyspieszonym czasie (całość trwa prawie 10min). To jakiś błąd na YouTube, że czasem odtwarza się zbyt szybko.
Przy drugim uruchomieniu powinien odtworzyć się już normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2007 o 14:14, Bumber napisał:

Zamiast zazdrościć, wypełniaj kuponik i biegiem na pocztę. ;) Skoro masz kasę na kupno CDA
co miesiąc, to naprawdę radzę zamówić prenumeratę. Nie dość, że znacznie taniej, to i do domu
dostarczają. Same plusy. :)

Nie zawsze są same plusy .Miałem prenumeratę i miałem dwa minusy ;D
Po pierwsze czasem pisemko dochodziło z opóźnieniem ( gdy w był już od kilku dni w kiosku ) , po drugie zdarzało się że poczta przesyłała to chyba razem w klatce z lwami lub pod paczką od jakiejś babci w której był smalec .Dokładnie miałem kilka numerów dość mocno zniszczonych .Albo były poplamione (mimo foliowych osłon ) albo tak pogięte że naprawdę ktoś musiał ostro z nimi walczyć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo podoba mi się okładka. :) Wreszcie jakaś jaśniejsza, tamte już mi się przejadł, ale co tu dużo kryć jak zwykle wersja DVD wymiata (dobra kiepski dowcip, zwłaszcza że CD już nie ma).
A BTW zwłaszcza ciekawa wydaje się być zawartość pisma. Stawiam dychę, że 10/10 dostanie Test Drive.
Pełniaki też niezłe, ale nie takie jak nas doń przyzwyczaiło CDA :)

Co do aneksu ... 20 % ? oO OMG xD Nieźle, ale nawet z taką zniżką nie dam rady zrobić upgrad`u kompa ... eh. Prawko póki co ważniejsze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Numer rzeczywiście godny miana urodzinowego,okładka najlepsza z tych wszystkich które dotychczas widziałem,no i jest co poczytać,byle do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, z tą prenumeratą nigdy nic nie wiadomo :/ Czasem przychodzi na dzień przed premierą kioskową, czasem dwa-trzy dni po. Teraz niestety jeszcze nie ma :(
A może do kogoś już doszło? Jeżeli tak, to jaka gra dostała dyszkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2007 o 20:25, spider88 napisał:

Nie zawsze są same plusy .Miałem prenumeratę i miałem dwa minusy ;D
Po pierwsze czasem pisemko dochodziło z opóźnieniem ( gdy w był już od kilku dni w kiosku )

Fakt, mi też się zdarzało. Góra dwa dni obsuwy, więcej nie. :) Chociaż to i tak dostatecznie długo, by nadwyrężyć moją cierpliwość... ;)

Dnia 19.03.2007 o 20:25, spider88 napisał:

, po drugie zdarzało się że poczta przesyłała to chyba razem w klatce z lwami lub pod paczką
od jakiejś babci w której był smalec .Dokładnie miałem kilka numerów dość mocno zniszczonych
.Albo były poplamione (mimo foliowych osłon ) albo tak pogięte że naprawdę ktoś musiał ostro
z nimi walczyć .

Na to jest sposób. Raz doszło do mnie pismo dosłownie przedziurawione (!) na wylot. Wystarczył jeden telefon do odpowiedniego działu i za dwa dni otrzymałem nowy i nienaruszony egzemplarz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam czasy kiedy miałem prenumeratę to tylko raz przyszła paczka wcześniej od premiery w kiosku. Głownie przychodziła równo z premierą, ale zdarzyło się parę razy że czekało się dłużej gdy już wszyscy kumple mieli ;)

Uroki prenumeraty, niestety niezależne od redakcji ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2007 o 20:44, Bumber napisał:

Na to jest sposób. Raz doszło do mnie pismo dosłownie przedziurawione (!) na wylot. Wystarczył
jeden telefon do odpowiedniego działu i za dwa dni otrzymałem nowy i nienaruszony egzemplarz.
:)

He he pewnie czymś rzucali sobie w wagonie .Niezłe tam muszą cyrki odchodzić ;)) Może ktoś nadał dzidę i sprawdzali jak lata ;p
To nie na moje nerwy , mam zaprzyjaźnionego kioskarza , mam swoją teczkę i odkładane gazetki .Czasem się zdarza że np. nie dostanie Przeglądu Sportowego , to biegnie do innego kiosku i go dla mnie kupuje .Mam spokój , a jak w danym momencie portfel pusty to da a zapłacę wieczorem wracając z pracy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2007 o 20:49, szerszeń45 napisał:

Uroki prenumeraty, niestety niezależne od redakcji ...

To prawda. Sam to dobrze pamiętam. Było normą, że przychodziło czasem 3-4 dni później po terminie pojawienia się w kioskach. Chociaż to pewnie uroki naszej "ulubionej" Poczty Polskiej. No, ale prenumerata miała też swoje dobre strony - nie trzeba dopłacać w razie zmiany ceny.

Ale ja i tak obecnie wolę kupować w kiosku ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, musze miec jutro cd-action które juz ma 11 lat. Nie kupuje często tej gazety, ostatni numer jakiego mam to kiedy miał 10 lat heheheh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2007 o 07:31, Skrytobójca napisał:

Rozśmieszyło mnie że nie mają co dawać do prenumeraty - perfumy dla kobiet!


Taaa aj już od TRZECH miesięcy czaję się na prenumeratę, a tu ciągle jakieś szajsy dają ;/ Że też nie dałem się podkusić jak dawali ten zestaw pięciu gier :(

PS. Dzisiaj kupuję (właśnie do Poznania wyjeżdżam -nie ma szkoły!:D), ale muszę to pytanie zadać : jakie są pełniaki? (strona CD-Action nie chce mi sie załadować...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2007 o 07:38, Piciambeer napisał:

> Rozśmieszyło mnie że nie mają co dawać do prenumeraty - perfumy dla kobiet!

Taaa aj już od TRZECH miesięcy czaję się na prenumeratę, a tu ciągle jakieś szajsy dają ;/
Że też nie dałem się podkusić jak dawali ten zestaw pięciu gier :(

PS. Dzisiaj kupuję (właśnie do Poznania wyjeżdżam -nie ma szkoły!:D), ale muszę to pytanie
zadać : jakie są pełniaki? (strona CD-Action nie chce mi sie załadować...)

Jest napisane w tym temacie, ale :

*Tomb Raider :chronicles
*Alone in the dark 4 PL
*Enclave
*Space empires 4 Deluxe PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować