Zaloguj się, aby obserwować  
smuggler

CDA 04/07

312 postów w tym temacie

Ja wysłałem, Dużo osób tam wysyła w związku z czym nagrody zwrócą się z nawiązką - ale to znaczy że ty czy ja mamy mniejszą szansę. Po drugie zawsze się cieszę jak coś wygrywam, chociażby to był nawet kubek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2007 o 12:09, Zauri napisał:

numer super ultra fajnie wypasiony, ale ta karta rabatowa to taki bezuzyteczny gadzet :( Pelniaki



Bardziej bym się cieszył gdyby dali zniżkę na pizzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2007 o 12:10, Ronx napisał:

Bardziej bym się cieszył gdyby dali zniżkę na pizzę :)


nom ja tez, jak zobaczylem co oni maja na drugie sniadanie az mi slinka poleciala, szczegolnie, ze wtedy jeszcze obiadu nie jadlem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2007 o 11:56, Ronx napisał:

To ile ty wysłałeś tych sms-ów, że ci się tak pofarciło ?

W całej historii wysyłania smsów na konkursy CDA - z 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy numerek zajefajny. Niezłe pełniaki, świetne recenzje, do tego plakat, naklejka, tipsomaniak, karta rabatowa (a propos karty: ile miało ich być, bo ja mam 3 :)) i poradnik do Jade Empire. Po prostu coś pięknego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja sobie zaraz kupię :) ale już widziałem i kumpla. Najbardziej w tym numerze mnie zawiodła ocena Infernala. wiązałem z nim duże nadzieje. ale w końcu to nie wina CDA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już dziś o 9 miałem okazję nabyć CDA (dzięki Grzechu za "jestem" ;) ). Przeleciałem je na razie pobieżnie, ale już nasuwa się kilka zdań, z których można złożyć całkiem zgrabny post :P
Plakat jak to plakat, spoko tylko nie mam JUŻ gdzie go przywiesić, bo wielkość, a raczej małość mojej ściany na to nie pozwala.
Starczyło miejsca tylko na 2 :/ Naklejka wypaśna, jeszcze nie znalazła miejsca przywarcia. Komiksowy Tipsowaniak TO JEST TO! Specjalnie
mnie to nie jara (znaczy się komiks jako forma ogólna), ale na pewno całość przedukam.
W samym CDA do czytania sporo, ale brakuje mi czegoś o Stalkerze, zapowiadaliście, że będzie kilka zdań jeszcze w tym numerku!
Fantastycznie, że w końcu numer majowy będzie w maju :p We wstępniaku oburzyło mnie zdanie "Nadal pręży muskuły i ciągle nie dziadzieje..."
O słowo "dziadzieje" mi chodzi. Od "dziadostwa" i w konsekwencji "dziada". Używanie tej formy do określenie czegoś złego nie jest dobre :P
Fajnie Ci Smuggler wyszła ta fotka na której dziewczyna ochładza się w fontannie (?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2007 o 11:23, Evil Khan napisał:

Ja zgarnąłem ostatniio myszkę (do laptopa, mała, optczna) i 4 gry z NEKNext :)

Doszła już Ci przesyłka? Ja ostatnio też wygrałem i jakoś tak od skontaktowania się ze mną mijają cztery tygodnie, jednak paczka jeszcze nie doszła.

A co do najnowszego numeru to dopiero zabieram się za Niego. :) Póki co to jedynie naklejkę nalepiłem sobie nad miejscem wydzielonym na moje gry. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze... skoro na urodziny taki "wypaśny" numer dali, to strach pomyśleć co będzie na święta.... przecież ja jeszcze jestem za młody żeby kierować tym Gallardo! ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W średniej wielkości pokoju, panował półmrok, tylko dlatego, że osoba przebywająca w nim pozasuwała wszystkie rolety. Osobą tą był siedemnastoletni,chłopak. Ze smutkiem czytał na forum wypowiedzi tych szczęśliwców posiadających już nowe CDA. On dostanie je dopiero wieczorem kiedy mama wróci z pracy i przyniesie przeziębionemu synowi jego ulubione czasopismo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja teraz trochę ponarzekam. Tylko prosze mnie nie nzywac antyfanem, wręcz przeciwnie. ;-)

Chciałem poruszyć kwestię "recenzji" Infernal napisanej przez GEM-a. Recenzja jest celowo w cudzysłowiu, bo szczerze powiedziawszy to zwrot na wyrost. Dawno nie czytałem tak słabego tekstu. Powiem, że sie zawiodłem. W trakcie czytania go miałem wrażenie jakby pisał go ktoś z konkurencyjnej wobec Metropolis firmy. Może nie grałem w pelna wersję, ale mam co nieco rozeznania po demie. Tekst składa się praktycznie z samych narzekań. Zrzuciło mnie z krzesła także zestawienie odok siebie dwóch fragmentów:
1. "Nie może się także podobać AI [..]" - GEM
2. "Całkiem sprytnie korzystaja z zasłon, kryją sie i osłaniają" - Czarny Ivan
No panowie, ktos tu chyba nie mówi do końca prawdy. Takie róznice? Rozumiem róznice odnośnie osobistych upodobań odnośnie sterowania/grafiki/itp., ale AI to jakby nie patrząc pod to nie podpada. Troche to dezorientuje, szczególnie osoby, które nie grały w demo. To w końcu jak - słabe czy dobre AI?
Zgadzam sie z wieloma rzarzutami (np. liniowość poziomów), choć nie z końcową oceną. Bardziej podoba mi się ocena Ivana.
GEM chyba powinien zająć sie zrobieniem swojej własnej gry, bo takie mam wrażenie, ze już wszystkie rozumy pozjadał. ;-)

Bez urazy. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi sie numer podoba. Zwłaszcza przez teamt numeru "Crysis". Jeszcze nigdy nie czytałem tak przyjemnego tekstu dotyczącego GRY (nie tam żadnego ID itp), no może poza recką half-life 2. Numerek ogóle spoko. Dyche dostał TDU co było dla mnie ogromnym zakoczeniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ANTYFAN! ANTYFAN! - NA STOS Z NIM xD

A tak na serio - zgadzam się w 100%. Recenzja była jakby taka... naciągana. Być może Gem grał tylko w demo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2007 o 12:09, Zauri napisał:

numer super ultra fajnie wypasiony, ale ta karta rabatowa to taki bezuzyteczny gadzet :( Pelniaki
moga byc, ujda w tloku ale nie tego spodziewalem sie po urodzinowym numerze. Zarabisty jest
tez tekst poswiecony deadline`owi. I dla niedowiarkow , Zbigniew Bański to Smuggler, tak! jest
nawet na zdjeciu. W tamtym roku w tixomaniaku tez byla jego fota, tylko miesiac pozniej bylo
napisane ze to taki zarcik i na zdjeciu obok Pepina wcale nie widnieje Smg. No i niektorzy
sie na to nabrali.

jest wreszcie smugga zobaczę pewnie stary dziod po 50 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować