Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Bardzo ładna, naprawdę bardzo ładna kolekcja, niech zgadnę kupiłeś GW:Factions dlatego że trial był w CDA(właśnie Factionsa) - ja tak miałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 17:01, Kasendrol napisał:

Kasendrol

Moja kolekcja. Skromna jeśli chodzi o ilość, ale gry są dobre. Każdemu powinno coś pasować:)

Powinno pasowac?! człowieku to super kolekcja i mi all pasuje nom z wyjątkiem Tom Ridera bo za tym tytułem akurat nie przepadam ale gratuluje kolekcji i obys poszerzał swoją kolekcje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 17:12, Kasendrol napisał:

Nie, dostałem go w prezencie. A w triala też grałem:)

Hehe, ale polecam bardziej GW:Prophecies bo tam jest więcej skilli - więcej w temacie o GW.
Skromna, zobacz sobie moją:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się skromnie pochwalić [:)], że w swojej kolekcji posiadam 202 gry! <Aplauz> JEDNAK ZDECYDOWANA WIĘKSZOŚĆ TO GRY Z CZASOPISM (CDA, KŚ GRY I INNE). Tych własnych (tj> własnoręcznie wybranych i kupionych) mam 68 z czego 54 przeszedłem, 11 to gry "nie do przejści" czyli nie mające wyrażnego zakończenia (FIFY, Simsy i niektóre ścigałki), 2 są w trakcie "przechodzenia", a 1 czeka na swoją kolej. :) Oprócz tego przeszedłem i grałem w kilkanaście gier z czasopism. Fotkę wrzucę niedługo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całkiem fajna kolekcja... może nie za duża ale widać, że się rozwija. Najlepsze tytuły to Guild Wars: Factions, Tomb Raider Legend i Most Wanted. Również klasyka fajna - Diablo II i Gothic II. Powodzenia w poszerzaniu kolekcji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 09:17, master matrox napisał:

To się nazywa kolekcja prawdziwego gracza :) Ile ją już zbierasz i jak często kupujesz nowe
gry?

Rok przed studiami i na studiach jedną na rok, po skończeniu studiów nadrabiałem lawinowo, większość tej kolekcji powstała właśnie w ciągu ostatnich 2-ch lat.
W tamtym roku średnio co miesiąc kupowałem ok. 5 tytułów, w tym w dużej mierze CDP, potem Cenega wpadła ze swoją ofertą lepszą od CDP i obniżyła ceny w swoim sklepie, a CDP zaliczał kolejne wpadki i skąpił z wartością wPLN i szala sie odwróciła i od początku 2007 prawie co miesiąc zamówienia zbiera Cenega (też ciągle ok. 5 tytułów na miesiąc) (może wraz z Wiedźminem CDP zaliczy w tym roku jakieś zamówienie jak się postara).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 09:33, Markus89 napisał:

Kolekcja bardzo duża, ale dziwne pudełka masz... jakieś takie cienkie. Zmieniałeś je bo zajmowały
zbyt dużo miejsca, czy jak?

Tak, specjalnie przekładam w DVD box slim, aby mało miejsca zajmowały (dużą część tych gier nie trzymam u siebie tylko, zamknięte w szarych kartonach, po całej rodzinie), a jak jest tytuł co ma ok. 5 płyt czy antologia (składana) danego tytułu to wkładam w takie zmyślne pudełka też specjalnie osobno kupowane, wszystko aby płyty nie były w kopertach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 17:37, Toś napisał:

Chciałbym się skromnie pochwalić [:)], że w swojej kolekcji posiadam 202 gry! <Aplauz>


Nie wiem czy nie zbyt wcześniej: wow

Dnia 25.06.2007 o 17:37, Toś napisał:

JEDNAK ZDECYDOWANA WIĘKSZOŚĆ TO GRY Z CZASOPISM (CDA, KŚ GRY I INNE).


... a jednak - zbyt wcześnie. Żaden rekord. Gry z czasopism ma niemal każdy, a wiele osób ma kilkukrotnie więcej gier (łącznie z tymi z czasopism)

Dnia 25.06.2007 o 17:37, Toś napisał:

Tych własnych (tj> własnoręcznie wybranych i kupionych) mam 68 z czego 54 przeszedłem, 11 to gry "nie do > przejści" czyli nie mające wyrażnego zakończenia (FIFY, Simsy i niektóre ścigałki), 2 są w trakcie
"przechodzenia", a 1 czeka na swoją kolej. :) Oprócz tego przeszedłem i grałem w kilkanaście gier z czasopism.


Nie żeby w temacie było wyraźnie napisane ZDJĘCIA, a nie statystyki, czy ile gier przeszedłeś, no ale dobra...

Dnia 25.06.2007 o 17:37, Toś napisał:

Fotkę wrzucę niedługo


Prosiłbym abyś dał same fotki gier w pudełkach, zakupionych przez Ciebie wydań, a nie tych z czasopism bo to nic fajnego i nie ma się czym chwalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 18:13, PioMrex napisał:

> Kolekcja bardzo duża, ale dziwne pudełka masz... jakieś takie cienkie. Zmieniałeś je bo
zajmowały
> zbyt dużo miejsca, czy jak?
Tak, specjalnie przekładam w DVD box slim, aby mało miejsca zajmowały


Fakt, miejsca to może i mało zajmują, ale wygląda to nieco brzydko moim zdaniem ;) Szczególnie, że czasem sam tytuł gry nie mieści się na tym opakowaniu... poza tym chyba musisz nieco przycinać/zaginać okładki gier...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zbieram gry dla gier a nie dla i tak przeciętnych czasem okładek różnych serii, gry z wydań kolekcjonerskich staram sie nie przemieszczać do innych pudełek.
Tak naginam końcówki i wkurza mnie, że producenci nie zostawiają po te parę milimetrów wolnego po każdej stronie i przez tytuł nie jest na kancie dokładnie na środku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze się bawisz?
Tak na przyszłość: nie staraj się za wszelką cenę przyczepić się do czegokolwiek w postach które choć trochę odbiegają od tematu bo Twoja próba pokazania że jesteś mądrzejszy od autora (mojej skromnej osoby) spełzły na niczym z tego prostego powodu że żadna z Twoich uwag nie była trafoina. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Od jakiegoś czasu jak zagrałem w demo miałem chętkę na tą grę, lecz nie mogłem jej nigdzie znaleźć.
PS: Na Amazon kosztuje właśnie około 15 dolarów, a ty zapłaciłeś 15 funtów?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 19:22, mroczny mrok napisał:

Dzięki. Od jakiegoś czasu jak zagrałem w demo miałem chętkę na tą grę, lecz nie mogłem jej
nigdzie znaleźć.
PS: Na Amazon kosztuje właśnie około 15 dolarów, a ty zapłaciłeś 15 funtów?:D

No wiec.... hmmm... tak jakos blizej mi do Wysp Brytyjskich niezeli do Stanow Zjednoczonych Ameryki Polnocnej a przesylka zza oceanu potrafi wyniesc prawie tyle co sama gra. Wyniekiem bylo kupno w takiej a nie innej walucie i cenie. Nie mniej waznym czynnikiem jest fakt, iz mam dostep do rynku brytyjskiego.

P.S. Dzisiaj wybralem sie na przechadzke i nie moglem sie powstrzymac przed kupnem tych tytulow (przyozdobia moja kolekcje :)

MorTimer

20070625195738

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się