Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 29.12.2008 o 18:23, Laska-z-Polski napisał:

Najnowsza gra w mojej kolekcji ;)

Laska-z-Polski

Mimo wszystko gratuluję nabytku, choć ja tej gry nigdy w życiu nie kupię...chyba wszyscy co czytali co nieco o tej grze się domyślają, z jakiego powodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Oto mój nowy nabytek edycja kolekcjonerska Fallouta 3. Przyszła w środę- 17.12.08. Jest to moja pierwsza edycja kolekcjonerska. Jestem w 100% zadowolony zarówno z wydania jak i z gry. Gra jest dla mnie super extra! Wciąga niemiłosiernie- to kawał dobrej produkcji. Dziś kiedy to piszę 29.12.08 jestem kilka godzin po ukończeniu gry. I wiecie co jutro chyba zaczynam jeszcze raz! Będę podejmował inne decyzje itp. Za wszystko zapłaciłem 165 zł na 3kropki.pl i nie żałuje ani grosza. Pozdrawiam i polecam.
Korzystając z okazji chciałbm życzyć wszystkim gramowiczom Szczęśliwego Nowego Roku 2009!

20081229214453

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2008 o 20:30, faraoneek23 napisał:

Takie grudniowe nabytki xD
faraoneek23

Ciekawe gry ;D Pierwszą grę sam mam, tylko, że w Edycji ''''Platynowa Kolekcja''''. W drugi i trzeci tytuł nie grałem na Pc lecz na konsoli i obydwa tytuły przypadły mi do gustu, także uważam, że twoje zakupy udane, zresztą seria Call Of Duty to klasa sama w sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vormulac

A tu kolejna, po DSA, z "pełnych" kolekcji czyli S.T.A.L.K.E.R. Obydwie gry w wydaniu kolekcjonerskim.

1. S.T.A.L.K.E.R.: Cień Czarnobyla
2. S.T.A.L.K.E.R.: Czyste Niebo

20081229222135

20081229223401

20081229223844

20081229223903

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2008 o 22:39, Vormulac napisał:

Vormulac

A tu kolejna, po DSA, z "pełnych" kolekcji czyli S.T.A.L.K.E.R. Obydwie gry w wydaniu
kolekcjonerskim.

1. S.T.A.L.K.E.R.: Cień Czarnobyla
2. S.T.A.L.K.E.R.: Czyste Niebo

Ładne, ek 1 Stalkera jest barsdzo wartościowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2008 o 22:39, Vormulac napisał:

Vormulac

A tu kolejna, po DSA, z "pełnych" kolekcji czyli S.T.A.L.K.E.R. Obydwie gry w wydaniu
kolekcjonerskim.



A ja mam tylko niepełną EK Czystego Nieba :[ Skusiłbym się na kolekcjonerkę pierwszego stalkera, ale trochę szkoda 200zł... można za to kupić więcej, bardziej trudnodostępnych edycji innych gier ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 19:16, Bambadil napisał:

Update część 1 ;]

Bambadil


Ooo co ja widzę, TUROK i bluza i nieśmiertelnik :D Tez jestem szczęśliwym posiadaczem tych ze rzeczy o.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 19:24, Bambadil napisał:

Update część 2 ;]

Bambadil

Na FC2 leży metalowy DVD Box z 4 dodatkowymi misjami (Empik 30zł.)

WOW!
Wielkie gratulację.
Świetny update, miłego dłuuuugiego grania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 19:24, Bambadil napisał:

Update część 2 ;]

Wow... nigdy jeszcze nie widziałem, żeby ktoś tutaj miał TES Adventures: Redguard, Daggerfalla i Arenę i to w takich wydaniach. Gratulacje i pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 19:24, Bambadil napisał:

Update część 2 ;]

Bambadil

Na FC2 leży metalowy DVD Box z 4 dodatkowymi misjami (Empik 30zł.)

hej co znajduje się w EK Call of Duty 2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam były ze dwie, trzy osoby, które miały Daggerfalla w premierowym wydniu :) Była też chyba jedna osoba, która miała premierową edycję Redguard, ale mogę się mylić ;)

faraoneek23 - gra, instrukcja i bonus DVD ;p

EDIT:
Na zdjęciach brakuje jeszcze F.E.A.R., który leży u kolegi ;p I jeszcze czekam na dwie paczuszki z allegro i na dwie gry od Cenegi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem już nie kupować gier w tym roku, ale nie mogłem się powstrzymać. Oba arcydzieła chciałem dołączyć do kolekcji w dniach premiery, jednak fundusze na to nie pozwoliły. Na szczęście dochodzą teraz. Zamówione w niedzielę w Wirtusie, paczka doszła dzisiaj rano. :) Uaktualnione zdjęcia całej kolekcji pojawią się po zakupie kolejnej kolekcjonerki.

Lex
1. Nowości jeszcze w folii.
2. Dla osób ciekawych jak gry wyglądają od "środka".

20081230204231

20081230204334

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uuu... Fan survival horroru, Dead Space całkiem udana produkcja, lecz gra podobno krótka jest. A co do Bioshock, to kolejna krótka produkcja, na szczęście ma dwa zakończenia, ale gra świetna, w końcu jedna z najlepszych gier 2007 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

windows00
Taka tam sobie kolekcja.

Najwyższa półka słabo wyeksponowana, ale widać co tam stoi. Niestety nie da się całości zmieścić na jednym zdjęciu ;)
Drugie pokazuje tytułu, których chętnie się pozbędę.

20081231121230

20081231121252

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się