Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 29.01.2009 o 12:34, NintendoPassion napisał:

> Draco X
>

> No to teraz ja pochwalę się swoją kolekcją wzbogaconą o GTA IV. Swoją drogą GTA
kupiłem
> na allegro za 80 zł (nówka, bo koleś kupił ale komp mu nie pociągnął) i jak widać
można
> tanio mieć taką grę. I wszystkie odwieczne jęki piratów na temat cen GTA legły w
gruzach
> ;]

Gratuluję pięknej kolekcji PC. Ja nigdy nie powiesiłbym mapki na ścianie, no chyba że
najpierw zalaminował bym ją.
Nie mniej gratki!


To zupełnie jak ja:-). Mam kilka edycji premierowych gdzie są naklejki mapki ect. i nic z tego nie naklejam ani nie wieszam. Poprostu mi tych rzeczy szkoda. Ja nawet Vault-Boy''a z kolekcjonerki Fallouta 3 nigdzie nie postawiłem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie musiało być twoje ;] I dałbyś realne zdjęcie, a nie z aukcji ;D
I daj drugą paczkę ;D

Ps. I ja niedługo pochwalę się swoimi kolejnymi "zdobyczami" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś robi3em porządki na szafie i uda3o mi sie wygrzebaa takie cudo, z którego jestem kur... strasznie dumny. Kartonowy box, trochę już zmanierowany, instrukcja po angielsku, po polsku (uboższa od oryginału) i działająca płytka z grą. Aż chyba odpalę znowu Mortala.

20090129152245

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2009 o 15:24, Prosiaq napisał:

Dziś robi3em porządki na szafie i uda3o mi sie wygrzebaa takie cudo, z którego jestem
kur... strasznie dumny. Kartonowy box, trochę już zmanierowany, instrukcja po angielsku,
po polsku (uboższa od oryginału) i działająca płytka z grą. Aż chyba odpalę znowu Mortala.



niezly klasyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2009 o 15:24, Prosiaq napisał:

Dziś robi3em porządki na szafie i uda3o mi sie wygrzebaa takie cudo, z którego jestem
kur... strasznie dumny. Kartonowy box, trochę już zmanierowany, instrukcja po angielsku,
po polsku (uboższa od oryginału) i działająca płytka z grą. Aż chyba odpalę znowu Mortala.

Kozak. Z pudełka emanuje old school :P

Zagul -> Teraz ja muszę wyszukać swoje Nwn :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowe nabytki.
Pierwszy już trochę dawniej zakupiony ale za to ten drugi jest świeży.
Foty kiepskiej jakości, ale chyba widać :D
Jako, że ostatnio ograniczam się z kupowaniem gier to do wakacji nie planuję pojawienia się w mojej kolekcji jakichś "większych" tytułów.

@Mario - coś tam jak zwykle skromnie odskrobałeś mi... Jak widziałeś "kolekcjonowanie" wyraźnie podkreśliłem :D

20090129170200

20090129170222

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2009 o 15:24, Prosiaq napisał:

Dziś robi3em porządki na szafie i uda3o mi sie wygrzebaa takie cudo, z którego jestem
kur... strasznie dumny. Kartonowy box, trochę już zmanierowany, instrukcja po angielsku,
po polsku (uboższa od oryginału) i działająca płytka z grą. Aż chyba odpalę znowu Mortala.

Na prawdę klasyk, coś wspaniałego nie chcę myśleć ile to jest warte :P Mario też pokazywał MK.
Przemcio- Fajny ten Pop ale tylko z pudełka :P
GTA4 - e tam ja i tak nie zmienię zdania że GTA4 żyje konsolami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta, wiem, że Mario również pokazywał Mortala, bo od moich wspomnień o serii załączył nam się sentyment na tę grę. Oczywista, zdobycz Mario też jest przeklasykiem. A co do wartości Mortala - sam nie wiem, bo wartość kolekcjonerska musi być w kij wysoka, a na allegro i innych takich nie spotkałem jeszcze MK3 na PC w takim zestawie. Jedna z moich największych perełek, która starła mi łezkę po zgubionym pudełku z pierwotnego wydania Warcrafta 2 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2009 o 17:44, Prosiaq napisał:

Ta, wiem, że Mario również pokazywał Mortala, bo od moich wspomnień o serii załączył
nam się sentyment na tę grę. Oczywista, zdobycz Mario też jest przeklasykiem. A co do
wartości Mortala - sam nie wiem, bo wartość kolekcjonerska musi być w kij wysoka, a na
allegro i innych takich nie spotkałem jeszcze MK3 na PC w takim zestawie. Jedna z moich
największych perełek, która starła mi łezkę po zgubionym pudełku z pierwotnego wydania
Warcrafta 2 :(

To radzę ci poczekać i za 3 lata sprzedać za 800zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2009 o 17:50, Kaucz napisał:

To radzę ci poczekać i za 3 lata sprzedać za 800zł :)


Hahah, dobry pomysł, aczkolwiek musiałbym sobie zrobić kopię zapasową, skserować instrukcje i zeskanować pudełko ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2009 o 13:44, Dwimerytguy napisał:

A to moja skromna kolekcja. Szczegolnie dumny jestem z Rajdu na Berlin. W tych zwykłych
pudełkch też oczywiście jakieś fajne tytuły można znaleźć. Broń Boże piraty. Poprostu
z innych czasopism, które nie mają fajnych pudełek ^^ Oprócz tego gry z CD-Action i
Niemiecka wersja(thx God po angielsku) Rome. Wyjaśni mi ktoś fenomen tego pudełka? W
środku jest najzwyklejsze opakowanie CD z grą. ^^ A po cholere w takim pudle?

Bardzo ciekawa kolekcja, może gier mało, ale sporo dobrych i ciekawych gier :) A nie jesteś przypadkiem najbardziej dumny z Wiedźmina i Jego Edycji Rozszerzonej, bo nie wiem czy to tylko update :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2009 o 15:24, Prosiaq napisał:

Dziś robi3em porządki na szafie i uda3o mi sie wygrzebaa takie cudo, z którego jestem
kur... strasznie dumny. Kartonowy box, trochę już zmanierowany, instrukcja po angielsku,
po polsku (uboższa od oryginału) i działająca płytka z grą. Aż chyba odpalę znowu Mortala.


O kurde. Naprawdę niezły klasyk, pozazdrościć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2009 o 15:24, Prosiaq napisał:

Dziś robi3em porządki na szafie i uda3o mi sie wygrzebaa takie cudo, z którego jestem
kur... strasznie dumny. Kartonowy box, trochę już zmanierowany, instrukcja po angielsku,
po polsku (uboższa od oryginału) i działająca płytka z grą. Aż chyba odpalę znowu Mortala.


Gratulacje. Stan idealny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.01.2009 o 19:06, heaton 1992 bdg napisał:

Bardzo ciekawa kolekcja, może gier mało, ale sporo dobrych i ciekawych gier :) A nie
jesteś przypadkiem najbardziej dumny z Wiedźmina i Jego Edycji Rozszerzonej, bo nie wiem
czy to tylko update :D

Hehe, dzięki. A z tym Wiedźminem to może i masz trochę racji.^^ Oczernię się w tym momencie ale trzeba wam wiedzieć, że te 5 tytułów z Supersellera wygrałem w konkursie SMS w CD-Action. Czyli gier niewiele kupiłem niestety... Ale zamierzam się poprawić i niedługo jedna taka szafka to będzie zdecydowanie za mało ^^
Aha, a to drugie pudełko z Wiedźminem to tylko update.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To moja skromne jak narazie kolekcja gier na xbox 360. Na dniach powinien dojść Prince Of Persia:-).

ps. Ta Kung Fu Panda i Lego Indiana Jones, były w zestawie z konsolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2009 o 20:36, Dwimerytguy napisał:


> Bardzo ciekawa kolekcja, może gier mało, ale sporo dobrych i ciekawych gier :) A
nie
> jesteś przypadkiem najbardziej dumny z Wiedźmina i Jego Edycji Rozszerzonej, bo
nie wiem
> czy to tylko update :D
>
Hehe, dzięki. A z tym Wiedźminem to może i masz trochę racji.^^ Oczernię się w tym momencie
ale trzeba wam wiedzieć, że te 5 tytułów z Supersellera wygrałem w konkursie SMS w CD-Action.
Czyli gier niewiele kupiłem niestety... Ale zamierzam się poprawić i niedługo jedna taka
szafka to będzie zdecydowanie za mało ^^
Aha, a to drugie pudełko z Wiedźminem to tylko update.

No to w takim razie Gratuluję wygranej w konkursie, aż pięć gier, coś sobie przypominam ten konkurs ;D A co do Wiedźmina, ważne, że masz podstawkę, update to taki dodatek, więc masz cały zestaw, jest czym się pochwalić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2009 o 15:16, Bambadil napisał:

To nie musia3o bya twoje ;] I da3byś realne zdjecie, a nie z aukcji ;D
I daj drugą paczke ;D

Ps. I ja nied3ugo pochwale sie swoimi kolejnymi "zdobyczami" ;)

Prosze, troche s3aby stan, ale i tak z NWN sie bardziej ciesze, jak wypakowa3em, to normalnie jak bym wroci3 ze sklepu.

20090129204347

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się