Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 14.09.2009 o 16:44, FPSProjekt napisał:


Zabawne, ktos przeplacil co najmniej 200zl (w stosunku do tego za ile mozna to znalezć na ebay.com)...

A to tak w klimatach:

http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=220474831626&ssPageName=STRK:MEWAX:IT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumie kolekcjonerze ale jeszcze nie tak dawno temu boxowe wydania takich rarytasów jak Blood, Mafia, nawet Final Fantasy 7/8 czy Black Dahlia nie szły drożej jak 100, w porywach 150 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMO zależy od ilości. Jak nikt nie wystawia i nagle jedna sztuka się pojawia to lud płaci wysoką cenę, a jak akurat więcej osób aukcję wystawi to się oszczędza.
Ale szczerze mówiąc, choć uwielbiam nowe nabytki, a co dopiero unikatowe, takiej kasy bym za grę nie dał [417zł]. Zawsze znajdzie się coś, co za oszczędzone pieniądze warto kupić. :P Choć tak czy inaczej, szacunek się należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest nowa, w folii, moim zdaniem warta tej ceny. Fakt, w dniu premiery kosztowała 100zł. ale jak się było dzieckiem, które komputer widziało jedynie u kolegów to teraz trzeba bulić ^^ (tak to ja wygrałem ;p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja niedawno kupiłem też na allegro premierówke mafii za 20zł + koszt wysyłki :D stan niemal idealny
czekam na kilka gier i też dam zdjęcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2009 o 20:02, Kaucz napisał:

Już gdzieś to zdjęcie lamko pokazywałeś, coś tak kojarzę? ;p
A i gratulacje ;]


A no prędzej tu było ale i tak mnie przyćmiłeś MDK i innymi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2009 o 21:14, Bambadil napisał:

Gra jest nowa, w folii, moim zdaniem warta tej ceny. Fakt, w dniu premiery kosztowała
100zł. ale jak się było dzieckiem, które komputer widziało jedynie u kolegów to teraz
trzeba bulić ^^ (tak to ja wygrałem ;p)

Zostawiasz w folii i stawiasz na półkę, czy to egzemplarz do grania? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2009 o 01:39, krak2610 napisał:

Zostawiasz w folii i stawiasz na półkę, czy to egzemplarz do grania? ;>


Aż tak hardcorowym kolekcjonerem nie jestem, żeby zostawiać gry w folii ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2009 o 16:19, DoomnY napisał:

> Ahh jak to pięknie wygląda ;)

"Ach jak to pięknie być no lifem"


Sam jesteś no lifem, to że gram w Wowa nie oznacza że jestem no-lifem i gram w niego nałogowo... lepiej patrz na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2009 o 15:15, Bambadil napisał:

> Zostawiasz w folii i stawiasz na półkę, czy to egzemplarz do grania? ;>

Aż tak hardcorowym kolekcjonerem nie jestem, żeby zostawiać gry w folii ^^

-----
to jest akurat dobra opcja, do otwierania pudełek skłaniała mnie tylko konieczność sprawdzania zawartości, bo do kogo się zgłoszę za dziesięć lat, jeżeli braknie instrukcji? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A u mnie takie cuda :*. W kartonowym pudełku DVD mam wsadzoną podstawkę i BC, a WotLK wywodzi się z edycji kolekcjonerskiej.

Co do mordek, które narzekają na WoWa - WoW i tak wychodzi taniej, bo wolę zapłacić 80 zł na 60 dni i mieć grę na mnóstwo godzin, bo za 80 zł mogę kupić choćby i zajebistego FPSa czy cokolwiek innego, którego przejdę w GÓRA 15 godzin. WoW to zło? Nołlajfowanie? Współczuję.
A po co mi kolekcjonerski WotLK? Bo lubię Warcrafta. I sobie odłożyłem pieniądze. Kilka chwil wyrzeczeń i już. Nie żadne bananostwo, ani nałóg.

20090915204824

20090915204845

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy wowowiec pieprzy takie głupoty. I co z tego, że za 80 zł masz dwa miechy grania? To ciągle jedna i ta sama gra. Jak ktoś lubi, jego sprawa, ale nie mogę patrzeć na głupoty typu, że to wow bardziej się opłaca i takie tam. Fakt, nie każdy wowowiec to nołlajf, ale ja im tak współczuję, bo nie mógłbym mulic bez przerwy w jedną grę. Ale są gusta. A żeby nie było, że jestem jakimś wowofobem, ogólnie nie lubię gier MMO. Po prostu lubię urozmaicenie i dlatego gram w różne gry, a nie naparzam w jednego nudnego MMO...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się