Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 06.04.2007 o 21:10, Kodi127 napisał:

To i ja swoją kolekcje pokażę, a co... sorki za słabe oświetlenie, ale nie mam flash''a w telefonie:)

ciekawa kolekcja lecz troszke zbyt duzo, gier zbyt komercyjnych, robionych na licencji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 21:10, Kodi127 napisał:


Ładne EK , oraz Oblivion. Mam takie pytanie masz tą początkową wersję Obliviona czy tą co teraz wypuścili? Bo teraz Cenega wymuściła w cenie podobnej do EK zwyczajne pudełko : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obka mam tego spolszczonego, z poradnikiem i książeczką o Tamriel... kupiłem jak była promocja za 109PLN ale normalnie kosztuje 129PLN, chociaż nie wiem jak jest teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 09:39, skubsa napisał:

>
Ładne EK , oraz Oblivion. Mam takie pytanie masz tą początkową wersję Obliviona czy tą co teraz
wypuścili? Bo teraz Cenega wymuściła w cenie podobnej do EK zwyczajne pudełko : /


Żucił bym link do strony gdzie można kupic Oblivion w bogatszym wydaniu za 100 zeta, ale mnie zaraz Moderatorzy nasiądąm i zmoderujom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 12:09, dante1007 napisał:

> >
> Ładne EK , oraz Oblivion. Mam takie pytanie masz tą początkową wersję Obliviona czy tą
co teraz
> wypuścili? Bo teraz Cenega wymuściła w cenie podobnej do EK zwyczajne pudełko : /
>

Żucił bym link do strony gdzie można kupic Oblivion w bogatszym wydaniu za 100 zeta, ale mnie
zaraz Moderatorzy nasiądąm i zmoderujom.


o to weź mi rzuć na moim gramsajcie bo mam chrapke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 13:36, dante1007 napisał:

> o to weź mi rzuć na moim gramsajcie bo mam chrapke :)

http://sklep.cenega.pl/index.php?m1=kp&m2=prod&p_id=3644

Na twoim gramsajcie wklejam link do stronki i ostatnia czwurkę gubi co jest, naiwyrzej będzie
stopień w dół generałem niejestem ;P


mój Romeo. Jak sie dla mnie poświęcasz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 13:41, Be-Yacz napisał:

mój Romeo. Jak sie dla mnie poświęcasz :P


A co masz długie noigi i farbowane włosy na bląd :P, już wolę stopień obywatel niż robotnik co to Polski zwiazek robotniczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 21:10, Kodi127 napisał:

To i ja swoją kolekcje pokażę, a co... sorki za słabe oświetlenie, ale nie mam flash''a w telefonie:)

O, ładna kolekcja. :) Masz wszystkie części Gothic, a trójeczkę w Edycji kolekcjonerskiej :) Brawo! Poza tym widać że interesuje cie jeszcze Harry Potter :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 21:10, Kodi127 napisał:

To i ja swoją kolekcje pokażę, a co... sorki za słabe oświetlenie, ale nie mam flash''a w telefonie:)

O, ładna kolekcja. :) Masz wszystkie części Gothic, a trójeczkę w Edycji kolekcjonerskiej :) Brawo! Poza tym widać że interesuje cie jeszcze Harry Potter :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 14:25, Airuk napisał:

> To i ja swoją kolekcje pokażę, a co... sorki za słabe oświetlenie, ale nie mam flash''a
w telefonie:)
O, ładna kolekcja. :) Masz wszystkie części Gothic, a trójeczkę w Edycji kolekcjonerskiej :)
Brawo! Poza tym widać że interesuje cie jeszcze Harry Potter :)

Właściwie to HP kiedyś mnie tak rajcował... Teraz wolę Władcę, Oblivion''a i Gothc''e (wszystkie części:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji świąt i chwili wolnego czasu w końcu zmusiłem się żeby pokazać swoją skromną kolekcję. Brakuje na zdjęciach kilku tytułów, które mam w Poznaniu, gdzie studiuję i pracuję... c.d.n.

20070407183451

20070407183600

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 18:42, VuLgAtUs napisał:

ciąg dalszy... a i jakość zdjęć marna bo z telefonu...



swietna kolekcja. tylko zrobiles ogromny blad pozbywajac sie kartonowych pudelek od gier bo tak to by byly sporo warte, a tak sa praktycznie grosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się