Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 07.04.2007 o 19:00, Be-Yacz napisał:

> ciąg dalszy... a i jakość zdjęć marna bo z telefonu...


swietna kolekcja. tylko zrobiles ogromny blad pozbywajac sie kartonowych pudelek od gier bo
tak to by byly sporo warte, a tak sa praktycznie grosze :)



Taak, tylko trzymaj sobie te wszystkie pudełka, wiem z autopsji że to nie proste, jak dorobisz się 20, 30 albo i więcej tytułów to nijak nie idzie ich składować, z resztą w moim wypadku nie ma mowy o pozbywaniu się kolekcji... W życiu odsprzedałem kumplowi jedną gierkę i po dziś dzień żałuję, bo bez niej zbiór wydaje się jakiś niepełny ;P...
a VuLgAtUsowi gratuluję kolekcji :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 21:33, Cat In A Bag napisał:

Taak, tylko trzymaj sobie te wszystkie pudełka, wiem z autopsji że to nie proste, jak dorobisz
się 20, 30 albo i więcej tytułów to nijak nie idzie ich składować, z resztą w moim wypadku
nie ma mowy o pozbywaniu się kolekcji... W życiu odsprzedałem kumplowi jedną gierkę i po dziś
dzień żałuję, bo bez niej zbiór wydaje się jakiś niepełny ;P...
a VuLgAtUsowi gratuluję kolekcji :).


ale ja mowie ze np. w moim przypadku jak gierka niema kartonowego pudelka to dla mnie jest nic nie warta :)juz nawet nei chodzi o sprzedaz. :) poprostu ja tak mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 21:57, Be-Yacz napisał:

ale ja mowie ze np. w moim przypadku jak gierka niema kartonowego pudelka to dla mnie jest
nic nie warta :)juz nawet nei chodzi o sprzedaz. :) poprostu ja tak mam :)

Bez przesady. Jest mniej warta, to prawda. Ale "NIC" to gruba przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 19:00, Be-Yacz napisał:

swietna kolekcja. tylko zrobiles ogromny blad pozbywajac sie kartonowych pudelek od gier bo
tak to by byly sporo warte, a tak sa praktycznie grosze :)


Ale ja się nie pozbyłem kartonowych pudełek. Mam je w Poznaniu. Tam mam więcej miejsca na magazynowanie :) Jak tylko, będę miał cyfrówkę w domu to kolekcję przedstawię na zdjęciach lepszej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 22:07, VuLgAtUs napisał:

> swietna kolekcja. tylko zrobiles ogromny blad pozbywajac sie kartonowych pudelek od gier
bo
> tak to by byly sporo warte, a tak sa praktycznie grosze :)

Ale ja się nie pozbyłem kartonowych pudełek. Mam je w Poznaniu. Tam mam więcej miejsca na magazynowanie
:) Jak tylko, będę miał cyfrówkę w domu to kolekcję przedstawię na zdjęciach lepszej jakości.

oooo to swietnie. bo kolekcja jest naprawde unikatowa. teraz moge z czystym sumieniem pogratulowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coby skomentować komentarze (ale potworek mi wyszedł :) ) do mojej kolekcji, to faktycznie trochę się tego nazbierało, chociaż tak po prawdzie, to część kolekcji należy do mojej siostry m.in. Syberia, Najdłuższa podróż, Herosi. Z Tomb Raidera jestem dumny, kosztował mnie trochę kasy, nerwów i zachodu, żeby skompletować całość, tzn. 1 z dodatkiem, 2 z dodatkiem, 3 z dodatkiem i resztę w wydaniach pełnych, nie żadnych SoldOut itp. Kangurek też jest siostrzyczki, co nie zmienia faktu, że gra się w niego całkiem przyjemnie i poluję na część trzecią ale nie w paku z jedynką i dwójką, która jest obecnie dostępna w sklepach. Siakoś w przyszłym tygodniu powinienem umieścić fotki całości wraz z kartonami i w lepszej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 18:42, VuLgAtUs napisał:

ciąg dalszy... a i jakość zdjęć marna bo z telefonu...


Ho ho ho!!! Rodzice chyba dają ci mnóstwo kieszonkowego albo nie wiem co, bo sporo gier masz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 18:40, VuLgAtUs napisał:

Przy okazji świąt i chwili wolnego czasu w końcu zmusiłem się żeby pokazać swoją skromną kolekcję.
Brakuje na zdjęciach kilku tytułów, które mam w Poznaniu, gdzie studiuję i pracuję... c.d.n.


Świetna kolekcja, bardzo dobre tytuły i ogromna kolekcja Tomb Raidera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 23:12, VictoriaKinger napisał:

Ho ho ho!!! Rodzice chyba dają ci mnóstwo kieszonkowego albo nie wiem co, bo sporo gier masz!!!


Się oszczędza i się pracuje, to się ma ;) Rodzice nigdy mi kasy na gry nie dawali, bo uważali, że są lepsze metody wydania Ich pieniędzy. Jedyne gry jaki od nich dostawałem to były prezenty na gwiazdkę, abyły to chyba tylko 3 gry: Tyrian, którego nie ma na zdjęciach ale się pojawi :), Interstate ''76 (świetna gierka, chyba sobie zainstaluję przy okazji) i Earth 2150, a nieprzepraszam, dostałem od Nich jeszcze AvP, E2140 i Emergency. Reszta to już tylko moje zakupy. Zawsze wolalem wydać kasę na grę niż np. przepić, a znam kilku takich, co robią odwrotnie, a później żyć nie dają dopóki im się nie pożyczy żeby pograli. Z drugiej strony pierwszą grę jaką miałem PC dostałem AD1996, a w ciągu 11 lat można uzbierać taką kolekcję. Jak nie zapomnę to dorzucę jeszcze zdjęcia gierek z ATARI :)


-->mefiperes
Oblivion czeka na lepszy sprzęt, udało mi się go kupić w MM za 30,- (promocja na otwarcie)

-->master matrox
Z Tomb Raidera jestem dumny :) muszę jeszcze znaleźć sposób, żeby jedynkę pod Vista odpalić, bo niestety VDM nie obsługuje trybu pełnoekranowego, i nie chce się skubany uruchomić, a DOSBox działa koszmarnie wolno nawet na Athlonie64 3000+ i Radeonie 9700.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 18:40, VuLgAtUs napisał:

Przy okazji świąt i chwili wolnego czasu w końcu zmusiłem się żeby pokazać swoją skromną kolekcję.
Brakuje na zdjęciach kilku tytułów, które mam w Poznaniu, gdzie studiuję i pracuję... c.d.n.


Sporo kasy wydałeś na gry, ale kolekcja jest super, ciekawe tytuły.

P.S.
Ile dałeś za Microsoft Flight Simulator X ???

Pozdrawiam,
piotrek-heroes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2007 o 11:31, VuLgAtUs napisał:

-->mefiperes
Oblivion czeka na lepszy sprzęt, udało mi się go kupić w MM za 30,- (promocja na otwarcie)


Szkoda, że u mnie w mieście nie ma MM... :( Jeśli takie gry były za 30zł, to wole nie mysleć, za ile byłyby inne. Mój koszyk byłby pełen. :D Może kiedyś otworzą MM w Elblągu? ;/
Fajnie, że udało ci się zdobyć Oblivionka za taką cene. Gratuluję! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2007 o 11:40, mefiperes napisał:

Szkoda, że u mnie w mieście nie ma MM... :( Jeśli takie gry były za 30zł, to wole nie mysleć,
za ile byłyby inne. Mój koszyk byłby pełen. :D Może kiedyś otworzą MM w Elblągu? ;/
Fajnie, że udało ci się zdobyć Oblivionka za taką cene. Gratuluję! :)


Taa, u mnie na otwarcie Saturna też był Oblivion za 29zł. Niestety żeby dostać się gdziekolwiek w promieniu 100m od sklepu trzeba było czekać już poprzedniego dnia :D Same gierki rozeszły się w 15min...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2007 o 11:37, piotrek-heroes napisał:

Sporo kasy wydałeś na gry, ale kolekcja jest super, ciekawe tytuły.

P.S.
Ile dałeś za Microsoft Flight Simulator X ???

Pozdrawiam,
piotrek-heroes


Zastanawiałem się ostatnio nad policzeniem ile wydałem na wszystkie gry, ale stwierdziłem, że może lepiej nie, bo suma mogłaby mnie przyprawić o zawał :) FSX kosztował 319,- (symulatory, niestety, to najdroższa grupa gier) Office''a udało mi się kupić za 299,- ale tylko dlatego, że pracuję w EMPiK-u. Po 11 kwietnia do kolekcji dojdzie jeszcze S.T.A.L.K.E.R. i MotoGP 3. W przyszłości Test Drive Unlimited, Jade Empire, Tomb Raider Anniversary i World in Conflict. No i prawdopodobnie nabędę Xpudło360 wraz z Dead or Alive 4. Ale to trochę dalsza inwestycja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 18:40, VuLgAtUs napisał:

Przy okazji świąt i chwili wolnego czasu w końcu zmusiłem się żeby pokazać swoją skromną kolekcję.
Brakuje na zdjęciach kilku tytułów, które mam w Poznaniu, gdzie studiuję i pracuję... c.d.n.

Gratuluje kolekcji :D Jest tam wiele fajnych gierek, no i Oblivion też jest ;) Skąd miałeś tyle pieniędzy na te wszystkie gry? ;D Długo pewnie musiałeś je zbierać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem się pochwalić swoją kolekcją gier. Tym razem bez żadnych gier z gazet.
Ni jest ich może dużo, ale praktycznie każda gra jest dobra. Nie posiadam słabych gier
(no może, 3% z całej kolekcji :P). Dam zdjęcie i wypiszę jakie posiadam. Pozwolę sobie
przy okazji ocenić gry w skali od * do *****

- Silent Storm + Sentinels
- Helikopter w Ogniu + Team Sabre
- Homeworld 2
- Worms 2
- Worms Armageddon
- Worms World Party
- Worms Blast
- Worms 3D
- Worms Forts Oblężenie
- Piraci z Karaibów
- Tony Hawks Pro Skater 4
- ToCA Race Driver
- ToCA Race Driver 2
- Rally Trophy
- Project I.G.I 2
- II Wojna Światowa
- Etherlords II
- Disciples II Powrót Galleana
- Destruction Derby II
- Millenium Racer
- Sid Meier`s Pirates!
- Dungeon Siege
- Syberia
- Sybieria II
- Medal of Honor Wojna na Pacyfiku
- Need for Speed Underground
- Need for Speed Underground 2
- Need for Speed Most Wanted
- Need for Speed Carbon
- Freedom Fighters
- SimCity 4
- Battlefield 1942
- Władca Pierścieni Powrót Króla
- Władca Pierścieni Wojna o Pierścień
- Władca Pierścieni Drużyna Pierścienia
- Unreal II The Awakening
- Unreal Tournament 2004
- Starsky & Hutch
- The Partners
- Colin McRae Rally 2.0
- Colin McRae Rally 3
- Colin McRae Rally 04
- Colin McRae Rally 2005
- Port Royale
- Xpand Rally
- Xpand Rally Xtreme
- Chrome
- Rayman 3
- Duke Nukem Manhatan Project
- Painkiller
- Painkiller Battle Out of Hell
- Painkiller Black Edition
- GTA III
- GTA San Andreas
- Mafia
- Splinter Cell
- Splinter Cell Chaos Theory
- Richard Burns Rally
- The Chronicles of Riddick
- Doom 3
- Call of Duty + United Offensives
- Call of Duty 2
- Still Life
- Manhunt
- Earth 2160
- Max Payne 2
- Hitman Codename 47
- Hitman 2 Sillent Assassin
- Hitman Contracts
- Hitman Krwawa Forsa
- Neverwinter Nights Diamentowa Edycja
- Tomb Raider The Last Revelation
- Tomb Raider Chronicles
- Tomb Raider The Angel of Darknes
- Tomb Radier Legends
- SWAT 4
- Far Cry
- PREY
- Rise of Nations Rise of Legends
- Gulid Wars
- FlatOut 2
- Faces of War
- Full Spectrum Warriorr
- Prince of Persia Piaski Czasu
- Prince of Persia Dusza Wojownika
- Yager
- Ghost Master
- Świątynia Pierwotnego Zła
- Enter the Matrix
- Runaway a road adventure
- Beyond Good & Evil
- Iron Storm
- Master of Orion 3
- NHL 2006
- Black & White 2
- Half Life 2 + Half Life 2 Deathmatch + Counter Strike: Source
- Half Life 2 + Half Life Deathmatch
- Theme Park Inc.
- Shrek 2
- The Sims
- The Sims Abrakadabra
- The Sims 2
- The Sims 2 Na Studiach
- The Sims 2 Nocne Życie
- The Sims 2 Cztery Pory Roku


To chyba tyle. Od razu chciałem przeprosić za marne zdjęcia, ale zostały zrobione aparatem wbudowany w telefon (mojego brata :D)

PS. Jak toś by chciał wiedzieć, na monitorze widać jak wczytuje się Guild Wars :D

20070408203340

20070408203346

20070408203350

20070408203358

20070408203403

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2007 o 20:35, PAPISHON napisał:

Pozwolę sobie
przy okazji ocenić gry w skali od * do *****


No i jakoś nie oceniłeś, albo ja jestem ślepy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O losie. :D Skoro ocena ma być od * do *****, to ja daję 99999pkt. :D Bardzo ładna i duża kolekcja! Gratuluję wszystkich gier. Tylko patrzeć i podziwiać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się