Zaloguj się, aby obserwować  
Zyzio_Ziom

Frontlines: Fuel of War

187 postów w tym temacie

GoW PC potrzebuje konta Live Windowas a nie gold.... można w niego grać darmowo trzeba sie tylko zarejsetrować (po konkrety odsyłam do odpowiedniego tematu) i jako że GoW jako jedyna gra na razie kożysta z Live na PC to Frontlines czegoś takiego (na szczęście) nie potrzebują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2008 o 19:37, gadula4 napisał:

Dla tych co mają - jak to jest - jest tu 60 pojazdów, czy 60 pojazdów, i ekwipunku razem?


Razem z ekwipunkiem, broniami i innymi pierdółkami. Raptem jest z 10 pojazdów (w obydwóch nacjach) czyli jakoś mało.. szczerze mówiąc zawiodłem się na tej grze.. mapy są za duże, ludzie nie kumają co mają robić chyba.. wybuchy jakieś takie nijakie, w gościa trza wpakować kilka kulek żeby dedł, coś im to połączenie z CoD4 i BF2 nie wyszło.. , lepszy BF2... także player100 nie radzę kupować, chyba że jesteś wielkim fanem BF''a to kupuj :) Zamiast tego lepiej sobie zamówić UT3

EDIT: Bym zapomniał, mała ilość map.. po 2 dniach grania znałem wszystkie kryjówki itp.. a nie jestem nałogowym graczem.. więc chyba o tym coś świadczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O lol...
A tak na to czekałem.
PS: Mam już CoD 4, Crysis, UT3 i BF''y oprócz jakiejkolwiek BF2 i chyba ją kupię z dodatkiem zamiast FFOW - będzie taniej i może lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadzam się z przedmówcą. Grafika jest cudowna i takiej już w BF2 zaczyna brakować. Zacząłem grać już na dobre w multi i coraz bardziej mi się podoba. Efekty są niesamowite. Pewnie gra ma jeszcze bugi wieku nniemowlęcego ale i to z czasem powinno się poprawić. Przypominam koledze, że BF2 miał dobreych kilkaset Mb patchy. Polecam gierkę jest tego warta. Jak poprawią system rankingowy, dodadzą voipa, inny system zarządzania drużyną to już będzie doskonale. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Multi mnie rozczarowało.Brak klasycznych awansów jak np. w BF2.Wszystko co wypracujesz podczas rundy diabli biorą i trzeba zaczynać od nowa.jak w ETQW.Wybieram np. funkcje Operatora emp,jestem w połowie awansu,koniec rundy i w następnej zaczynam od zera.Zaczynam żałować tego zakupu,chyba że jest coś oczym niewiem.A tak przy okazji co oznacz gwiazdka obok nazwy serwera po lewej stronie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to ktoś już wcześniej napisał, gra ma potencjał. Na razie jeszcze nie miałem okazji na multi się sprawdzić. Co do samej gry zastanowiła mnie jedna rzecz: są w niej pojazdy, nawet te latające i jako weterana BF2 zadziwia mnie brak wsparcia dla joysticków, widoczny jest jedynie xbox controller? Czy może nie umiem się doszukać czegoś w opcjach? Może ktoś wie co z tym fantem zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Komentarze na temat tej gry, ktore negatywnie sie odnosza do niej dziwnie brzmia, jakoby Frontlines miala by byc drugim BF 2, ludzie to ze jest podobna do BF 2 nie znaczy, ze ma nia byc !! Faktycznie jedyny minus jaki narazie w niej znalazlem to te awanse, ktore sie traci przy nastepnej rundzie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z tą grą , mam orginał wszystko zainstalowałem włączam grę wszystko okej ale jak włączam misje z kompanii to gra po filmiku wyłącza się i wyskakuje komunikat że wystąpił błąd z aplikacją frontlines game i zostanie ona zamknięta , nie wiem co zrobi kupiłem giere z 89zł w Media Markt.Pomóżcie.Mój sprzęt :
Pentium(R)4 3.00 Ghz,2,99 , 1.50 Ram karta ATI Radeon HD 2600 XT 512MB .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 22:36, Tokix napisał:

Hmmmmmmm po zagraniu w Frontlines, odpal Call of Duty 4 ....
Niebo a ziemia .
Nawet nie ma porównania, CoD przewyższa go pod każdym nawet błachym względem.


Zauważ, że to niemal dwie różne gry, a sam fakt, iż obie to FPS o niczym jeszcze nie świadczy. Frontlines jest grą wolniejszą, taktyczną, nastawioną na rozgrywkę drużynową, o celowo dużej przestrzeni map. COD to pozbawiona głębi strzelanka, w której o zwycięstwie decyduje celne oko oraz łut szczęścia. Widzę go codziennie (i przepraszam za wyrażenie) rzygać mi się chce na jego widok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 22:36, Tokix napisał:

Hmmmmmmm po zagraniu w Frontlines, odpal Call of Duty 4 ....
Niebo a ziemia .
Nawet nie ma porównania, CoD przewyższa go pod każdym nawet błachym względem.


Tylko że CoD4 nudzi się po dwóch miesiącach, a FFoW będzie żył na pewno o wiele dłużej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, kupiłem BF''a 2 z Jednostkami i jestem zadowolony. Może kupię FFoW, ale jak już dodadzą tego VOIP''a itp :P.
CoD 4 mam ale mi się znudził z braku pojazdów. Liczyłem, że w FFoW będzie ich serio 60, ale po 7 na każdą ze stron +2 drony na każdą stronę - zdeka lipnie. PS: Postanowiłem gierkę sprawdzić, więc pożyczyłem od kolegi wczoraj i dziś oddałem - kampanię już w ponad połowie przeszedłem - zero potencjału, taki BF2 z botami z dodanymi na siłę celami. Mam nadzieję, że gra ma potencjał przez neta. Działała mi na Full ładnie, szybciej niż BF2 się wczytuje, ale bardzo wnerwia fakt konieczności wystrzelania tylu naboi w gościa - oby to poprawili.
Fajnie, że sporo da się zniszczyć, ale nie daje to kompletnie żadnej przewagi taktycznej - nie ma tu haków i lin jak w BF, więc co mi po rozwaleniu ściany wysoko. Beznadziejne trochę jest to, że gdzie nie trafisz, ściana rozwali się tak samo. A takich dużych budynków i tak nie da się zniszczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, mam problem, dzisiaj pierwszy raz w to gram (no może nie pierwszy bo w bete grałem) No ale tak gram i się gra zawiesza aż w końcu gra się wyłącza, tzn. wyskakuje błąd, no tak jakby błąd, takie okienko i mam do wyboru tylko "zamknij", a potem czy chce wysłać raport o błędach do M$. Pomóżcie, co mam zrobić żebym mógł grać ile wlezie (czyt, zeby się nie wyłączało)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też miałem wyskakujący przy wejściu do gry błąd wynikający z mojej karty graficznej (radeon x800 gto) - ale po ściągnięciu hotfixa działa.

Nie powiem, że F: FoW pięknie działa, bo mam stary sprzęt ;) - ale jeśli chodzi o wrażenia po 15 min. gry, to w singlu jest całkiem miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem z grą wieloosobową: Gdy klikam na ONLINE to wyskakuje mi, że weryfikacja klucza gry zakończyła się niepowodzeniem, a otwieranie portów zupełnie nic nie daje.
Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować