Zaloguj się, aby obserwować  
Piotrek_K

Konkurs na Najładniejsze Wizytówki i Gramsajty!!!

6998 postów w tym temacie

Dnia 11.10.2008 o 11:35, Assax napisał:

No nie 12 miejsce nie wiem co ze mną ostatnio jest że robie coraz gorsze laye.
Teraz postaram się bardziej i zrobie coś innego ^^.

Smutny? To popatrz na mnie. Też postaram się zrobić coś lepszego. Teraz wiem jak wyglądają ładne laye, mogłem zrobić lepszego. Nad następnym layem spędzę więcej czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 11:00, Heterko napisał:

Mój gramsajt nie jest najlepszy, ale uważam, że mam 0 punktów bo wstawiłem hello kity,
a większość chłopaków tego nie akceptuje. Gdyby tam była postać z Gears of War albo jakieś
samochody pewnie było by lepiej. Ale ja już taki jestem, lubię takie słodkie rzeczy.

To co że wstawiłeś Hello Kity - ja wstawiłem Kirby :P
5 miejsce jest dobre :) dzięx za głosy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo.
To nie zależy od teamtyki tego laya tylko wykonanie go pomysłowo i żeby ładnie wyglądał i był miły dla oka ,jak dla mnie nie wiem jak wy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyniki już są?! Wcześnie ;-)
Podium!! Drugie miejsce w zupełności mnie zadowala. Dzięki za głosy - zważając na to, że każdy mój layout jest podobny to i tak się cieszę z głosów które zapewne powinien dostać ktoś inny. No i oczywiście gratulejszyn dla Chao-Mao ;-D Skubańcu, 13 punktów przewagi, ownisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 13:09, Chaotizz napisał:

Hehe, nie masz ze mną szans Rozz. ;]

Za to mam dla Ciebie pączka!

Dnia 11.10.2008 o 13:09, Chaotizz napisał:

To jak rewanż za miesiąc? ;>

Hell Yeah! ;-)

Ps. Muszę w końcu przerzucić się z moich średniowiecznych klimatów na coś nowego. Może zrobię wielki come back Clowna albo coś niecodziennego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 12:46, Assax napisał:

Proszę bardzo.
To nie zależy od teamtyki tego laya tylko wykonanie go pomysłowo i żeby ładnie wyglądał
i był miły dla oka ,jak dla mnie nie wiem jak wy.

Ja oddałem na niego głos bo się wyróżniał tak jak ja. Miał całkowicie odmienny pomysł jak ja. Dałbym mu więcej punktów gdyby było więcej detali/elementów. Ja sobie dałbym 6 punktów gdyby można było głosować na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech. Znowu dno... Chyba wreszcie winno do mnie dotrzeć, że w tym konkursie innowacja jest zła , bo nie wiem jak to inaczej wyjaśnić :P Tutaj layout chyba serio musi mieć mnóstwo wodotrysków- zwycięskie laye są b. dobre (Rozdrobniony - wolałem twój poprzedni :P ) , no ale. Nvm, gratulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale popatrz Kaucz ma też takie coś podobnego do ciebie i jest w pierwszej 5 ma poprostu lepsze wyonanie layouta.Jakby patrzyłoby się na tematyke to dużo osób by myślało tak:,,O a on ma takie babski lay i dziwczyński to dam mu 0 pkt.'''' i byłby też gdzieś przy końcu bo komuś się nie podobało to że ma taką tematykę. Nie nie wszyscy tak myślą!.On ma taką tematykę i mu takie laye bardzo ładnie wychodzą a tobie średnio.Ja mu dałem pkt bo podoba mi się jego lay i to bradzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 13:33, Assax napisał:

Ale popatrz Kaucz ma też takie coś podobnego do ciebie i jest w pierwszej 5 ma poprostu
lepsze wyonanie layouta.Jakby patrzyłoby się na tematyke to dużo osób by myślało tak:,,O
a on ma takie babski lay i dziwczyński to dam mu 0 pkt.'''' i byłby też gdzieś przy końcu
bo komuś się nie podobało to że ma taką tematykę. Nie nie wszyscy tak myślą!.On ma taką
tematykę i mu takie laye bardzo ładnie wychodzą a tobie średnio.Ja mu dałem pkt bo podoba
mi się jego lay i to bradzo.

Ale on chyba żartuje? Dał na główną część strony tapetę i nagłówek nierówny :P I tło pod stroną puste. To chyba żart. Kiedyś też się zgłoszę ale muszę popracować nad moimi umiejętnościami bo w gimpie dopiero 4 dni siedzę.
A i gratulacje prawie wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 13:15, Heterko napisał:

Ja oddałem na niego głos bo się wyróżniał tak jak ja. Miał całkowicie odmienny pomysł
jak ja. Dałbym mu więcej punktów gdyby było więcej detali/elementów.

Czasem prostota przeważa nad kompozycją ze zbyt wieloma elementami ale co prawda to prawda - nie tutaj, nie w tym konkursie. Ale wiedz, że wystarczy dopasować wszystkie części layoutu tak żeby ze sobą współgrały i nadawały klimat. A jeśli walnie się kilka kwadratowych/prostokątnych obrazków które pasują do siebie tylko tematem to nie jest fajne. Mój pierwszy layout był przecież właśnie z kirbym i większości się podobał chociaż był miliony razy gorszy od moich obecnych. Wystarczy chcieć i widzieć cały projekt w głowie i jak on ma wyglądać zanim zacznie się go tworzyć - przynajmniej ja tak działam.

Dnia 11.10.2008 o 13:15, Heterko napisał:

Ja sobie dałbym 6 punktów gdyby można było głosować na siebie.

I tu jest właśnie twój problem ponieważ ja swojemu dałbym góra 2. A wiesz dlaczego? Bo mi się zwyczajnie nie podoba i nie ważne jak wysokie miejsce zająłem. Patrz na siebie krytycznie i dostrzegaj same błędy, dzięki temu będziesz mógł je poprawić i uczynić swój gees jeszcze lepszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 14:53, Rozrobiony napisał:

> Ja oddałem na niego głos bo się wyróżniał tak jak ja. Miał całkowicie odmienny pomysł

> jak ja. Dałbym mu więcej punktów gdyby było więcej detali/elementów.
Czasem prostota przeważa nad kompozycją ze zbyt wieloma elementami ale co prawda to prawda
- nie tutaj, nie w tym konkursie. Ale wiedz, że wystarczy dopasować wszystkie części
layoutu tak żeby ze sobą współgrały i nadawały klimat. A jeśli walnie się kilka kwadratowych/prostokątnych
obrazków które pasują do siebie tylko tematem to nie jest fajne. Mój pierwszy layout
był przecież właśnie z kirbym i większości się podobał chociaż był miliony razy gorszy
od moich obecnych. Wystarczy chcieć i widzieć cały projekt w głowie i jak on ma wyglądać
zanim zacznie się go tworzyć - przynajmniej ja tak działam.

> Ja sobie dałbym 6 punktów gdyby można było głosować na siebie.
I tu jest właśnie twój problem ponieważ ja swojemu dałbym góra 2. A wiesz dlaczego? Bo
mi się zwyczajnie nie podoba i nie ważne jak wysokie miejsce zająłem. Patrz na siebie
krytycznie i dostrzegaj same błędy, dzięki temu będziesz mógł je poprawić i uczynić swój
gees jeszcze lepszym.

Pamiętam ten twój lay z Kirby :)
Heterko: Zgadzam się z Rozrobionym że trzeba w sobie dostrzegać błędy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 15:51, Kaucz napisał:

> Kaucz na mnie narzekasz przez gg!!! Walnij prosto z mostu!!! Kaucz!!! Kaucz!!! Kaucz!!!

>
co?

Że nierówny, ba tła pod stroną nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko liczyłem na więcej. I to dziwne, bo noty jakie dostawałem były wysokie, ale było ich mało.
Gratuluję i dzięki za głosy, Dozo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować