Zaloguj się, aby obserwować  
Piotrek_K

Konkurs na Najładniejsze Wizytówki i Gramsajty!!!

6998 postów w tym temacie

Na konkursowym gramsajcie pojawiła się ankieta. Zapraszam do głosowania. Ewentualne komentarze proszę zostawiać na blogu - nie zaśmiecajmy już więcej wątku, przynajmniej nie teraz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2008 o 21:07, Bartek 93 napisał:

Troszke niezorientowany jestem, ale co tam... Kiedy kolejna edycja? :P


Na konkursowym GSie pojawiło się kalendarium, niedługo zostanie wzbogacone o terminy kolejnych edycji. Przygotuję też posta do przypięcia, aby uniknąć podobnych pytań w przyszłości, ale to w swoim czasie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako że jest 25, czyli dzień rozpoczęcia nowej edycji, więc postanowiłem zrobić nowego laya "w ciemno" :) Mam nadzieję, iż tematyką będzie ''przyszłość'' obejmująca dowolnie cyberpunk lub post apokaliptyczne czasy.. jak widzicie strzelam w tę drugą kategorię, a w dodatku blisko związaną z grową klasyką ;) Poniżej fotka koncepcyjna w powiększeniu, nie będąca jeszcze finalną wersją, choć kto wie. Po oficjalnym poście Lesz3yka zapodam regulaminowe screeny i dane :)

20081025053957

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi właśnie wpadło do głowy, że głosowanie zaczyna się 31 października, więc może tematem przewodnim będzie horror/Halloween? GSy nie muszą być oczywiście zapełnione duchami itd. - nawiązania mogą być bardziej subtelne ;)

Piszę tutaj, bo dzisiaj powinniśmy startować i liczy się szybka decyzja ;) Zgłaszanie do konkursu rozpoczynamy o 18 (pojawi się post rozpoczynający edycję).

Przepraszam za małe zamieszanie. Mam tylko nadzieję, że mnie nie zawiedziecie i liczba uczestników będzie zadowalająca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2008 o 10:19, Lesz3yk napisał:

A mi właśnie wpadło do głowy, że głosowanie zaczyna się 31 października, więc może tematem
przewodnim będzie horror/Halloween? GSy nie muszą być oczywiście zapełnione duchami itd.
- nawiązania mogą być bardziej subtelne ;)

Piszę tutaj, bo dzisiaj powinniśmy startować i liczy się szybka decyzja ;) Zgłaszanie
do konkursu rozpoczynamy o 18 (pojawi się post rozpoczynający edycję).

Przepraszam za małe zamieszanie. Mam tylko nadzieję, że mnie nie zawiedziecie i liczba
uczestników będzie zadowalająca ;)

To od 18:00 można zgłaszać sie z layoutami - hallowen - duchami ? takie strasznie layouty teraz przyjmujecie do konkursu :) no to o 18:00 będę miał gotowy lay z hallowen jak sobie życzysz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

***************EDYCJA XXV (60)***************

Zgodnie z zapowiedzią rozpoczynamy EDYCJĘ SPECJALNĄ konkursu na najładniejszego GramSajta. Jako, że zbliża się Halloween, tematem przewodnim będzie horror. Ciekawe jakimi pomysłami mnie zaskoczycie ;)

Małe przypomnienie:
- Regulamin Konkursu (przeczytać koniecznie!) znajdziecie tutaj => http://ja.gram.pl/gramsajty/1 W przypadku wątpliwości dot. któregoś punktu proszę o zgłoszenie ich na forum.
- Jako, że jest to edycja specjalna, wszystkie GramSajty niezwiązane z tematem będą dyskwalifikowane.
- Aby zgłosić swój udział w konkursie należy umieścić na forum post informujący o zakończeniu prac na gramsajcie, który powinien zawierać nick uczestnika oraz jego mail i zrzut obrazu z GSa.


********** Kalendarium **********
25 - 30 X: zgłaszanie się do Konkursu i Edycja GSa
31 X - 2 XI: Głosowanie
3/4 XI: Ogłoszenie wyników


Życzę powodzenia i miłej pracy nad layoutami.


Edycję uważam za rozpoczętą!
****************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KŁEJK

thorngrim@gmail.com


Znowu wystartuję, a co ;). I znowu z moim pseudo "layem" zrobionym w jakieś 10 minut :D. Cóż, czekamy na odzew innych.

PS. Fajny pomysł z tą edycją specjalną. :)

20081025203217

20081025203233

20081025203250

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2008 o 19:53, Lesz3yk napisał:

***************EDYCJA XXV (60)***************

Zgodnie z zapowiedzią rozpoczynamy EDYCJĘ SPECJALNĄ konkursu na najładniejszego
GramSajta. Jako, że zbliża się Halloween, tematem przewodnim będzie
horror. Ciekawe jakimi pomysłami mnie zaskoczycie ;)

Małe przypomnienie:
- Regulamin Konkursu (przeczytać koniecznie!) znajdziecie tutaj => http://ja.gram.pl/gramsajty/1
W przypadku wątpliwości dot. któregoś punktu proszę o zgłoszenie ich na forum.
- Jako, że jest to edycja specjalna, wszystkie GramSajty niezwiązane z tematem będą dyskwalifikowane.

- Aby zgłosić swój udział w konkursie należy umieścić na forum post informujący o zakończeniu
prac na gramsajcie, który powinien zawierać nick uczestnika oraz jego mail i zrzut obrazu
z GSa.


********** Kalendarium **********
25 - 30 X: zgłaszanie się do Konkursu i Edycja GSa
31 X - 2 XI: Głosowanie
3/4 XI: Ogłoszenie wyników


Życzę powodzenia i miłej pracy nad layoutami.


Edycję uważam za rozpoczętą!
****************************************************************

Mam pytanie czy mroczny lay z diablo może się zaliczać do tematu przewodniego edycji specjalnej :) Bo właśnie zrobiłem lay z Diablo 3 - jest mroczny itp. No więc czy mogę wziąć z nim udział :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2008 o 21:26, Laska-z-Polski napisał:

Horror... Męczyłem się przy swoim stalkerowskim layoucie parę ładnych godzinek, a wy
mówicie "horror". Ja oszaleję ;P.


Tego laya możesz ustawić ponownie po konkursie, a teraz pędem szykuj coś nowego! ;) Na pocieszenie powiem, że ja swojego też skończyłem robić niedawno, ale postaram się coś przygotować. Obecnego wystawię w kolejnej edycji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2008 o 21:26, Laska-z-Polski napisał:

Horror... Męczyłem się przy swoim stalkerowskim layoucie parę ładnych godzinek, a wy
mówicie "horror". Ja oszaleję ;P.

Ty to masz problem. :P Ja swojego kilka godzin temu skończyłem, i co? I horror. ;] Ale mnie to tam pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie rozpoczęła się kolejna edycja, jutro mam wolny czas więc może już wstarię screeny gramsajta. Acha, i chciałbym zdobyć więcej punktów niż 0, jak to zdażyło się poprzednio. Buuu... :,(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2008 o 21:29, Lesz3yk napisał:

Tego laya możesz ustawić ponownie po konkursie, a teraz pędem szykuj coś nowego! ;) Na
pocieszenie powiem, że ja swojego też skończyłem robić niedawno, ale postaram się coś
przygotować. Obecnego wystawię w kolejnej edycji ;)


Szczerze mówiąc, to mam teraz trochę prywatnych problemów i na łuskanie layów to raczej nie mam ochoty, ale może coś wykombinuję ;) Może nie na poziomie tego obecnego laya, ale postaram się wystartować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Iee tam, Laska problemy, problemami. Rozumiem, no ale brakuje nam Cię w kolejnych, coraz to nowych edycjach. ;] Walnij chociaż najprostszy layout jaki zrobić potrafisz, ale wystartuj. Niech frekwencja się powiększa, coraz bardziej, z każdą edycją. ;) Ale wywód. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować