Zaloguj się, aby obserwować  
Piotrek_K

Konkurs na Najładniejsze Wizytówki i Gramsajty!!!

6998 postów w tym temacie

O matko! Zająłem 14 miejsce :D Wg. mnie to bardzo dobre miejsce jak na pierwszy raz. Dziękuję wszystkim za głosy i oczywiście gratuluję zwycięzcom! Powodzenia w następnej edycji - ja raczej nie wezmę udziału ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 14:00, dulak napisał:

Dlaczego mój nick na liście został skreślony?!

Nie oddałeś głosów w wyznaczonym terminie, a to oznacza dyskwalifikację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 14:00, dulak napisał:

Dlaczego mój nick na liście został skreślony?!

Dyskwalifikacja? Oddałeś głosy w terminie? Wrzuciłeś screena swojego GS-a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratki Bombel, Twój GS był rzeczywiście najlepszy i gdybym brał udział to też miałbyś odemnie maxa :)
Gratki również dla Lesz3yk''a i Timonka ;p
Do zobaczenia w następnej edycji =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy nie skreślając mnie popełniłaś pomyłkę, czy tym razem poszłaś mi na ręke, żeby następnym razem zrobić dobrze ? ;-)

Dziękuję wszystkim za głosy. I gratuluję zwycięzcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po niewypale w ostatniej edycji nie spodziewałem sie az tak dobrego miejsca ;D Dziękuję bardzo wszystkim którzy zagłosowali na mojego gramsajta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drugie miejsce... Nie jest źle xD

Gratuluję bomblowi (i ode mnie dostał 10 punktów) i timonowi, który robi naprawdę duże postępy ;)

A teraz pora podziękowania dla wszystkich, którzy oddali na mnie głosy. Także - dziękuję wszystkim, którzy oddali na mnie głosy. xD

Za dwa tygodnie znowu powalczę sobie o pierwsze miejsce - bombel - może pora na troszkę odpoczynku? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, ja to dopiero zauważyłem :) W takim razie jestem w pierwszej dziesiątce! Ostatni, ale jestem :P Życzę więcej szczęścia w następnej edycji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 17:22, Lesz3yk napisał:

Za dwa tygodnie znowu powalczę sobie o pierwsze miejsce - bombel - może pora na troszkę odpoczynku? ;>


He, he zobaczymy czy będę odpoczywał czy może jednak coś zrobię :)

Tak szczerze to nie spodziewałem się takiego miejsca, ale to nie pierwszy raz i być może nie ostatni. Dziękuję zatem wszystkim za głosy i gratuluję Lesz3ykowi, timonowi i wszystkim udanych gramsajtów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eeee... Dziwisz się? Obrazek jest w o wiele za małej rozdzielczości, urozmaiceń żadnych, oprócz średnio wyglądających belek... Popracuj jeszcze, i włóż w to trochę serca, a będzie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 19:40, Laska-z-Polski napisał:

Eeee... Dziwisz się? Obrazek jest w o wiele za małej rozdzielczości, urozmaiceń żadnych, oprócz
średnio wyglądających belek... Popracuj jeszcze, i włóż w to trochę serca, a będzie lepiej
:)

Wiesz, ogólnie to napisałem, że chcę zrezygnować, bo sam stwierdziłem że niezbyt ładny ten mój gramsajt, a niemiałem czasu go zmienić. Ale jednak wziąłem udział. Jedyne co mam fajne według mnie to awatar własnej roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też zostałem zdyskwalifikowany więc nie martw się Baal Namib :) A co do następnej edycji to już się wziąłem do pracy :), i już na gs można zobaczyć zmiany .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować