Zaloguj się, aby obserwować  
Piotrek_K

Konkurs na Najładniejsze Wizytówki i Gramsajty!!!

6998 postów w tym temacie

*************** EDYCJA V (XXVIII) ***************
Witam wsyzstkich serdecznie i zapraszam do kolejnej odslony naszego skromnego Konkursu :). Mam nadzieje, ze wszyscy maja juz czas - albo go troche znajda przez najblizsze kilka dni ;). Krotko, zwiezle i na temat, bo i czasu malo, a nie ma sensu sie rozpisywac za duzo (choc statystyka liczba znakow/post tez wazna ;P). Wszelkie info odnosnie Regulaminu (tak, wiem - staaaary ;)) Rejestracji czy problemow zwiazanych z tworzeniem wizy mozna przeczytac na stronie ==>> http://wizygrampl.w.interia.pl/index.html (za ktora serdecznie wszyscy teraz dziekuja uzytkownikowi o ksywce bombel1981 :)).

Nic nie zapowiadalo przelomu w tej sprawie. Sledzczy starali sie znalezc choc jeden slad, ktory pozwolilby na naprowadzenie ich na wlasciwy trop. Nadaremnie... Nie poddawali sie jednak. Wiedzieli, ze czasu jest malo. MUSIALO im sie to udac. Inaczej... Nie, nie byli wstanie o tym mowic. Byla to wizja nad wyraz przerazajaca. Wizja ta, choc bardzo mglista, pozwalala przypuszczac, ze 9 lipca wydarzy sie cos o czym nie chcieli mowic. Stworzyli wiec plan dzialania, ktory przestawial sie nastepujaco:
*********************
Przebieg wydarzen
30 czerwiec - 5 lipiec - poszukiwania odpowiednich osob, ktorzy mieli przedstawic wlasne dowody
6 lipiec - 8 lipiec - ocena ich dowodow przez zainteresowanych
9 lipiec - Zaglada... lub zbawienie.
*********************


Wiedzieli, ze nie dadza sobie rady sami. Zreszta, to nie bylo ich zamierzeniem. Dlatego od pewnego czasu zaczely naplywac do nich informacje o ludziach, ktorzy chca im pomoc. Do tej pory zglosila sie siodemka smialkow
***** Lista Uczestnikow *****
1. Piotrek K.
2. Kukowsky
3. cinus`
4. Sarafan_Knight
5. Widek
6. bombel1981
7. DemoBytom

- Juz czas
- Tak, tylko pamietaj - dowody musza byc przygotowane przed koncem szostego dnia. Inaczej cala praca na nic
- Spokojnie, wiem o tym. W koncu nie jestem nowy
- Dobrze. Ruszaj, nie mamy wiele czasu. Musi nam sie udac
- Musi... tak, dobre slowo okreslajace nasza sytuacja...

Zgrzyt zamka oznajmil koniec spotkania, a jedna z postaci oddalila sie w sobie znanym kierunku...

********** OBECNA ZAGADKE UWAZAM ZA OTWARTA **********

PS. Jesli ktos jednak nie bedzie mogl wziac w obecnej Edycji udzialu prosze o info. Zdaje sobie sprawe, ze zapisy byly jakis czas temu dlatego tez, w obecnej sytuacji pozwalam na wykreslenie siebie z listy - prosze tylko umiescic stosowne info w poscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 10:35, Piotrek K. napisał:

***** Lista Uczestnikow *****
1. Piotrek K.
2. Kukowsky
3. cinus`
4. Sarafan_Knight
5. Widek
6. bombel1981
7. DemoBytom


Hmm to mi wygląda na grupę śmierci ;) Ciekawe czy mam jakies szanse na wyjscie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2006 o 01:45, TYHE napisał:

Co, Demuś?
Działasz z nową wizą po nocach? [ http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=9244&u=1]
;p


Widzę, że Czujne Oko (bez powieki?) nigdy nie śpi :P Coraz bardziej wierzę, w to, że ty masz 6 zmysł - wyczuwasz kiedy i co ktoś na forum napisał.. Stąd zawsze wiesz co się dzieje :P
Szczeże mówiąc - to zupełnie inny projekt - nie związany z wizami.. :)
Mam takie cichy plan - stworzenie własnego komiksu internetowego.. Póki co przygotowuję wstępne rysunki, uczę się je poprawnie skanować i kolorować w PSie.. A do tego trzeba jescze tekst dodać :) Stąd ten wątek :)

Ale nad wizą też już pracuję :) Zobaczymy co wyjdzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2006 o 17:51, cinus` napisał:

> http://www.cdprojekt.cz/wizytowka.asp?uid=22453

Twojej wizytówki chyba nie należy oglądać pod Operą, bo jest wtedy dwa razy szersza niż powinna
być ;)
znowu będę musiał przez IE oglądać wizy...


Ja używam Firefox''a i wszystko jest ok, a w Operze nie sprawdzałem bo ją ostatnio wywaliłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2006 o 17:51, cinus` napisał:

Twojej wizytówki chyba nie należy oglądać pod Operą, bo jest wtedy dwa razy szersza niż powinna być ;) znowu będę musiał przez IE oglądać wizy...


To się nazywa "nieumiejętne rozciąganie".. Wystarczy na początku każdej linii kropek dać literkę - i już Opera poprawnie to interpretuje..
Swoją drogą to ciekawe - Jak zwykła strona nie działa poprawnie pod Operą czy inną przeglądarką to śle się maile do admina, który kombinuje jak to naprawić..
Jak wiza nie jest "other przeglądarka friendly" to wszyscy piszą - używaj FF/IE.. A rozwiązanie jest takie proste i wszyscy byliby zadowoleni :/
Dziw to ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2006 o 20:11, DemoBytom napisał:

Jak wiza nie jest "other przeglądarka friendly" to wszyscy piszą - używaj FF/IE.. A rozwiązanie
jest takie proste i wszyscy byliby zadowoleni :/
Dziw to ... :(


ja to się zastanawiam czasem czy po prostu z miejsca nie oceniać i nie dawać żadnych punktów takim wizytówkom :] jakby tak kilka osób zrobiło to możeby się nauczyli...
póki co ja swoją wizytówkę zrobiłem opera friendly:
http://www.cdprojekt.cz/wizytowka.asp?uid=9851
jakby co to na konkurs pewnie zrobię inną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2006 o 20:31, cinus` napisał:

ja to się zastanawiam czasem czy po prostu z miejsca nie oceniać i nie dawać żadnych punktów takim wizytówkom :] jakby tak kilka osób zrobiło to możeby się nauczyli...

Dokładnie nad tym samym myślałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2006 o 20:45, DemoBytom napisał:

> ja to się zastanawiam czasem czy po prostu z miejsca nie oceniać i nie dawać żadnych punktów
takim wizytówkom :] jakby tak kilka osób zrobiło to możeby się nauczyli...
Dokładnie nad tym samym myślałem :P


Wybaczcie, ale robię pierwszy raz wizytówkę i nie wiedziałem, że takie cuda się w Operze dzieją :) Poprawiłem i już moja wizytówka jest Opera Friendly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2006 o 21:13, bombel1981 napisał:

Wybaczcie, ale robię pierwszy raz wizytówkę i nie wiedziałem, że takie cuda się w Operze dzieją :) Poprawiłem i już moja wizytówka jest Opera Friendly.


NO :) Choć jeden zreformoway :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze..
Piotrek, nie da rady przesunąc teminu ukończenia wiz o jede dzień?
Bo nie dam rady skończyć do jutra - jutro mnie nie będzie, wypadł mi wyjazd..
Dałoby radę przesunąć termin do 6?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh, czy Ty zawsze musisz sprawiac takie problemy ;)? Nie wiem co zrobic. Naprawde... Mysle jednak, ze zgodzisz sie ze mna, ze bylo wystarczajaco duzo czasu zwazywszy na fakt, ze ten konkurs nie zaczal sie wczoraj ;). No nie wiem - zasady to zasady. Zostaly ustalone wczesniej ;). Pomysle nad tym, choc cudow sie nie spodziewaj ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2006 o 22:26, Piotrek K. napisał:

Nie wiem co zrobic. Naprawde... Mysle /.../
No nie wiem - zasady to zasady. Zostaly ustalone wczesniej
;). Pomysle nad tym, choc cudow sie nie spodziewaj ...


no co Ty? na mnie czekaliście z rozpoczęciem konkursu, więc i na Dema można poczekać ten jeden dzień ;) świat się nie zawali, a zasady są po to aby je łamać ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować