• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Akashi

Supreme Commander - oficjalny temat Pomocy Technicznej.

Pytanie

Jeżeli masz jakiś problem z zainstalowaniem gry Supreme Commander, albo uruchamiasz grę i pojawia Ci się czarny ekran lub gdy nie masz zielonego pojęcia czemu nagle pojawia się jakiś komunikat podczas gry to ten temat powstał właśnie z myślą o Tobie.

W tym temacie możesz zgłaszać swoje problemy dotyczące wszystkich problemów z instalacją, uruchomieniem czy działaniem gry Supreme Commander.

Zachęcamy także do czytania postów poprzedników. Możliwe, że jakiś użytkownik napotkał się na taki sam problem jak Ty i umieścił we wcześniejszych postach rozwiązanie problemu. Co może zaoszczędzić czasu oczekiwanie na odpowiedz.

Temat ten poświęcony jest tylko problemom związanych z kwestiami technicznymi, wszystkie inne rozmowy na temat gry proszę prowadzić w temacie:
„ Supreme Commander & Total Annihilation - temat ogólny” pod poniższym linkiem: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=4206&u=269 Wszystkie posty nie związane z tematem będą usuwane.

Oczywiście przed zgłoszeniem jakiegoś problemu proponujemy najpierw upewnić się, że dany problem nie został opisany w naszej bazie pomocy technicznej pod poniższym linkiem: http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=868 oraz czy posiadany komputer spełnia minimalne wymagania gry, a także czy posiada najnowsze sterowniki.

Wymagania gry znajdują się pod poniższym linkiem jeżeli macie jakieś wątpliwości czy gra będzie wam działać sprawdźcie najpierw wymagania zanim zaczniecie zadawać kolejne niepotrzebne pytania: http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=868&p=1197 oraz na stronie gdzie będziecie mogli porównać z własną konfiguracją komputera: http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest

pozdrawiamy,
zespół Pomocy Technicznej CD Projekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

164 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 04.04.2007 o 23:28, Akashi napisał:

Ech zacytuje "polska wersja kinowa" zobacz co dokładnie jest napisane na znaczku PL na tym
czarnym pasku przechodzącym przez jego środek białą czcionką ;)

Ech łatwo można przeoczyć taki szczegół -> a wersja kinowa = dźwięki oryginalne + polskie
napisy


AKashi: Przeczytaj jeszcze raz posta na którego odpowiadałeś, zamiast się nabijać z usera, on właśnie dokładnie pisał o tym jak włączyć te podpisy wersji kinowej na filmikach, a nie o polskie dźwięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam pytanie czy da sie wyłączyć tryb online i pograć offline bo jak gram w internecie to co chwila mnie wywala z serwera i nie da się grać bardzo proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 04.04.2007 o 23:28, Akashi napisał:

Ech zacytuje "polska wersja kinowa" zobacz co dokładnie jest napisane na znaczku PL na tym
czarnym pasku przechodzącym przez jego środek białą czcionką ;)

Ech łatwo można przeoczyć taki szczegół -> a wersja kinowa = dźwięki oryginalne + polskie
napisy

Pozdrawiam

jak juz kolega jeden zauwazyl pytalem o podpisy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 05.04.2007 o 08:15, Wojtek_17 napisał:

Mam pytanie czy da sie wyłączyć tryb online i pograć offline bo jak gram w internecie to co
chwila mnie wywala z serwera i nie da się grać bardzo proszę o pomoc.

Chodzi Ci o zwyczajnego singla? Nie łącz się z GPG net.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Na jakich detalach będzie mi chodził Supreme Commander? Będzie się zacinał czy nie? Pójdzie z tymi wszystkimi bajerami graficznymi czy nie? Mój sprzęt: Pentium 4 3.0GHz, 1 GB RAM i GeForce 7600 GT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 07.04.2007 o 09:23, Ecko09 napisał:

Na jakich detalach będzie mi chodził Supreme Commander? Będzie się zacinał czy nie? Pójdzie
z tymi wszystkimi bajerami graficznymi czy nie? Mój sprzęt: Pentium 4 3.0GHz, 1 GB RAM i GeForce
7600 GT.


Będzie chodzić na medium z antyaliasingiem 2x i z wyłączonymi cieniami na rozdzielczości 1024x768. Na tych ustawieniach pograsz płynnie przy 1000 jednostek. :D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 07.04.2007 o 18:12, Ecko09 napisał:

Sorry pomyliłem procesor. Mam dwurdzeniowy pentium d 3.0GHz. Reszta tak jak w poprzednim poście.
1 Gb RAM i GeForce 7600 GT.

No to będzie chodzić na high det. (bez antyaliasingu) z wyłączonymi cieniami na rozdzielczości 1024x768. Na tych ustawieniach pograsz płynnie przy 1000 jednostkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam. Kiedy gram płyta główna zaczyna piszczeć. Mam procesor core 2 duo 1,86 czyli ponad 3GHz (tak sądzę). Czy gra może widzieć ze mam procesor tylko 1.86GHz (wymagania minimalne to 1.8GHz)? Czy tym może byc spowodowane to piszczenie? Jakieś przeciążenie czy co... pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam.. Ja mam pytanie odnośnie gry w SupComa na Viscie... Czy komuś działa ta gra na tym systemie..?? Bo mi wyskakuje błąd związany chyba z Directem 10 (który już orginalnie jest w Viscie)... Prosze o pomoc co mam zrobic... :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Wiecie , co? Gra SupCom jest wybitna i to nie pozostawia żadnych wątpliwości. Ale , jak powiedział pewien mądry człeczyna , coś nawala , jak najbardziej tego potrzebujemy ( czyli jak chce po prostu grać) . otóż- zakupiłem grę ( oryginał) i mam takiego buga - co jakiś czas mnie wywala na pulpit ( lub , co gorsza - muli się na śmierć) kiedy gram. No nic , robię sejwy. Tylko , że teraz tego też nie mogę zrobić. Czy ktoś ma podobny błąd? Czy komuś udało się go zwalczyć? Czy trzeba zkorzystać z Dożywotniej gwarancji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

witam,to jest chyba coś nietak z tymi wymaganiami tej gry,na moim ahlonie 64 3500+ 3 giga ramu i geforce 7600GT gra na medium detalach chodzi jak ślimak ,dodam że mam windowsa viste,czy ktoś mi wyjaśni dlaczego tak się dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

>...dodam że mam windowsa viste,czy

Dnia 10.05.2007 o 13:31, Digest napisał:

ktoś mi wyjaśni dlaczego tak się dzieje?

Sam sobie chyba już odpowiedziałeś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

mam problem z odpaleniem gry. Mam orginalną grę, wszystkie łaty, a wydaniu polecenia do uruchomienia wyskakuje bład: Wyskakuje mi taki błąd:
AppName: supremecommander.exe AppVer: 1.0.0.1 ModName: msvcr80.dll
ModVer: 8.0.50727.42 Offset: 0004ff4f
Na jakimś rosyjskim forum wyczytalem ze trzeba skopiowac do systemu plik msvcr80.dll. Zrobilem i dalej nie działa. Czy ktoś ma jakiś pomysł??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam problem, a raczej kolega ma. On osobiście nie może napisać, bo właśnie SupCom rozwalił mu system (tak podejrzewa). Po instalacji gra nie chciała od razu odpalić, więc pomyślał, że RAM nie zaskoczył. Po ponownym uruchomieniu Windowsa wyskoczył mu ScanDisk, który sprawdzał pliki gry. Następnie pojawił się niebieski ekran (charakterystyczny dla Windowsa :P) i później zresetowało mu komputer. Dzieje się tak za każdym razem, kiedy uruchamia komputer. Jego system spełnia minimalne wymagania, ba poszło by mu prawdopodobnie nawet na high.
Proszę o pomoc.

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam pztanie.
Dlaczego nie moe się połączyć z GPG Net?
Gdy próbuję się połączyć, wyskakuje jakiś komunikat, że nie może znaleźć MultiplayerClient.exe czy coś takiego.
Próbowałem zainstalować Net Framework 2.0 ale nadal wyskakuje ten błąd.
Ktoś wie jak to naprawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować