AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Ofc że tak jest, nie chodzi mi o spłycanie, lecz o jakąś tam historię w tle. W wielu MMO twórcy nawet się nie postarają, żeby wejście do takiej jaskini miało sens wyższy niż "yyy, LOOT!". W GW jednak taki cel fabularny występuje, tyle że jest olewany >.<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2009 o 15:26, Ostrowiak napisał:

Jednakże zauważ, że gdy zapowiedziano Cataclysm, mnóstwo luda skrzykło się że im świat niszczą. Tu
pytanie, czy fani GW zrobiliby coś podobnego...? Być może, ale gdybanie zostawmy gościom od reklam
banków. No ale każdy gra jak chce, piętnowac nie zamierzam.


Nie słyszałem o ty, ale nawet, jeśli to prawda to pokazuje to, że fani WoW-a są skostniali i boją się jakichkolwiek zmian. A w GW była podobna sytuacja z lokacją Tomb of the Primeval Kings. Kiedyś to tam odbywały się walki prowadzące do Hall of Heroes a pewnego dnia ludzie włączyli grę a tu lokacja zdemolowana jakieś demony sobie po niej biegają, pootwierane czarne portale itp. Wiadomo nie jest to poziom Cataclysm-u, ale to był tylko update. Ludziom się podobało to, że coś się zmienia, bo to właśnie jest rozwój świata gry nie tylko nawalanie nowych rzeczy, ale też zmiany i rozwijane starych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


No i mamy nowy trailer. Moje główne spostrzeżenie- wyrównanie wzrostu, Charr już nie jest 2x większy od całej reszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2009 o 20:06, Budo napisał:


No i mamy nowy trailer. Moje główne spostrzeżenie- wyrównanie wzrostu, Charr już nie
jest 2x większy od całej reszty.


Nie mogę się doczekać i zobaczyć ich broni palnej w akcji. Z reszty filmiku spodobał mi się ładne lokacje Asur, mam nadzieje że będą lepsze niż w jedynce.

http://www.guildwars2.com/en/

Tutaj macie trailer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dowiedzieliśmy się już sporo rzeczy m.in. ludzie od nich nie próżnują lecz sporo im zostało(widać na filmie płynność animacji i chyba praktycznie zerowe AA). Co do zrobionego "uniwersum" to nie wiadomo jak stoi z pracą...
Ogólnie polecam ściągnąć wersje HD i... podziwiać ];->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o wzrost to faktycznie, Charr jest chyba trochę niższy, ale nadal trzeba pamiętać, że jest przygarbiony. ;P Sylvari nam chyba też trochę urosły... A może już nie pamiętam jak powinni wyglądać. :D

Przypatrywał się ktoś postaciom żeby jakieś klasy wyciągnąć? Ja w sumie oglądałem jednym okiem i przyuważyłem parę postaci z strojach mesmerów - ogólnie mam nadzieję, że stare klasy zobaczymy w komplecie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwiastun fajny :) Na bank dla mnie GW2 będzie ciekawsze niż pierwsza część. Grafika w MMO nie jest tak ważna lecz dużej różnicy nie ma co pokazuje że kiedy wychodziło GW poziom grafiki był naprawdę wysoki. Bo i tak grafika będzie niezła. Widać różnice ale nie sa duże. Zaś w lokacjach widać sporo. Tereny na pewno będą teraz ładniejsze, bardziej obszerne :) Bedzie ciekawiej się odkrywało świat. No i więcej PvE. Cud miód i tylko czekac...

Aha jest jakas przewidywana data premiery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.12.2009 o 22:45, Rambos napisał:

Aha jest jakas przewidywana data premiery?


Yhy, albo 2010, albo 2011, a jak będzie ładna obsuwa to i może w 2012. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2009 o 22:51, Markush napisał:


> Aha jest jakas przewidywana data premiery?

Yhy, albo 2010, albo 2011, a jak będzie ładna obsuwa to i może w 2012. :)

W 2012 to wraz z premierą pewnie zafundują nam dodatek "Armageddon". ;-)

Zwiastun świetny. Grę na pewno kupię. Czekam. Pierwsza część i dalsze kampanie zawsze będą zajmowały specjalnie miejsce w moim sercu... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie...Mam zmartwienie :/ Bo Ja na prawdę lamiłem w GW ,nawet jeśli grałem te 2 lata...Czy GW mówię o HoM będzie miało aż tak duży wpływ? Czy już od razu w dniu premiery pojawią się szpanerzy :/? Bo wg.mnie to mocno psuje "premierową" grę...Ja chcę zupełnie nowego GW ,a nie styczność z GW 1...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2009 o 12:16, Bartex69 napisał:

Ludzie...Mam zmartwienie :/ Bo Ja na prawdę lamiłem w GW ,nawet jeśli grałem te 2 lata...Czy
GW mówię o HoM będzie miało aż tak duży wpływ? Czy już od razu w dniu premiery pojawią
się szpanerzy :/? Bo wg.mnie to mocno psuje "premierową" grę...Ja chcę zupełnie nowego
GW ,a nie styczność z GW 1...



Jakieś tam mini bonusiki masz dostać za zdobyte tytuły, ale na czym one będą polegały ? Tego nie wie nikt ")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Samo to iż mają ta samą nazwę(oprócz cyferek) to już ich łączy. Tak naprawdę mogą mieć:
- duże znaczenie na starcie/w późniejszych etapach gry,
- małe(rzeczy zbędne lub które można będzie zdobyć w późniejszych etapach gry),
- ostatecznie to jest chwyt marketingowy, mający na celu zwiększenie przychodu z jedynki w postaci wykupienia więcej key-ów.
Podsumowując: Sporo osób jest z "ręką w nocniku" przez brak informacji o HoM( i jego bonusach w następnej części)
<ew ominęło mnie coś, za co przepraszam z mej niewiedzy>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Do premiery gw2 masz jeszcze ze dwa lata, nadrobisz. Co do bonusów- nie wiadomo, wg mnie nie będą one miały wpływu na grę, tylko będą typowo szpanerskie- np. jakieś unikalne tytuły, pety, emotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2009 o 12:51, Budo napisał:

/.../

Do premiery gw2 masz jeszcze ze dwa lata, nadrobisz. Co do bonusów- nie wiadomo, wg mnie
nie będą one miały wpływu na grę, tylko będą typowo szpanerskie- np. jakieś unikalne
tytuły, pety, emotki.

Taa,ale...
U mnie tkwi problem,że zapomniałem e-maila hasło i chciałem zmienic.I nie wiem jak z starym e - mailem i czy mam napisac do AN o zmianę hasła, oraz czy przyjmą... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2009 o 12:53, Bartex69 napisał:

> /.../
>
> Do premiery gw2 masz jeszcze ze dwa lata, nadrobisz. Co do bonusów- nie wiadomo,
wg mnie
> nie będą one miały wpływu na grę, tylko będą typowo szpanerskie- np. jakieś unikalne

> tytuły, pety, emotki.
Taa,ale...
U mnie tkwi problem,że zapomniałem e-maila hasło i chciałem zmienic.I nie wiem jak z
starym e - mailem i czy mam napisac do AN o zmianę hasła, oraz czy przyjmą... :/



No to masz problem :) Chyba ci nie pozostaje nic innego jak do nich napisać, ale czy rozpatrzą to pozytywnie ?
Nigdy się jeszcze nie spotkałem z takim przypadkiem by ktoś danych do konta zapomniał.
Gdzie ty masz głowę ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2009 o 15:57, queertin napisał:

No to masz problem :) Chyba ci nie pozostaje nic innego jak do nich napisać, ale czy
rozpatrzą to pozytywnie ?
Nigdy się jeszcze nie spotkałem z takim przypadkiem by ktoś danych do konta zapomniał.
Gdzie ty masz głowę ? :)

Wiem,sam się wstydzę.Ale nie wiem co do nich napisac,bo to jest zupełnie co innego niż w przypadku hacka...

P.S-na Guild Wars-temacie o tym porozmawiajmy OK?Bo to GW 2 to wiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2009 o 14:31, Bartex69 napisał:

Wiem,sam się wstydzę.Ale nie wiem co do nich napisac,bo to jest zupełnie co innego niż
w przypadku hacka...


Mały eot.

''''Hello,
I was playing in your game called Guild Wars, but I had a long break. Now I will to come back playing this game, but I have a problem with my password, which I forgot. Unfortunatly I forgot my e-mail login and e-mail password dedicated to my Guild Wars account, also I can''t get back my account data access. I have scans of my access keys. Please conntact with me, and guide me what I have to do.''''

Mój angielski może idealny nie jest, ale warto nawet czymś takim spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się