AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

/.../

Tam jest napisane, że nie pamiętasz swoich danych do konta, ani do maila i prośba co masz robić. Jest też napisane, że masz skany swoich kart aktywacyjnych (więc lepiej, żebyś je miał w rzeczywistości). Najlepiej idź na guildwars.pl, gdzie jest specjalny wątek poświęcony odzyskiwaniu kont, przeczytaj go i będziesz wiedział co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ukazał się nowy wywiad nt. gw2. Na gw.pl znajdziecie tłumaczenie.
http://www.mmorpg.com/gamelist.cfm/game/473/feature/3812/Guild-Wars-2-Exclusive-Interview.html
Co interesującego?
Potwierdzają istnienie osobnych światów (serwerów)- to właśnie między nimi będzie się rozgrywać world pvp, jednak będzie można między nimi swobodnie podróżować (nie będziemy ograniczeni do konkretnego serwa). Oprócz tego- podział armorów na 3 rodzaje (heavy, light, medium), nie będzie pancerzy specyficznych dla konkretnej klasy. Przy tworzeniu postaci będziemy mogli wypełnić ankietę dotyczącą jej pochodzenia, czy osobistej historii. Jest jeszcze kilka innych rzeczy, jak coś to czytać cały wywiad ;]
No i mimochodem potwierdzono pierwszą klasę- ranger.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podział na osobne światy - jestem na tak
Armorki- czyżby to nie był już taki standard MMO?
Ankietka- miodzio, wreszcie historia nie musi wyglądać jak kilka milionów graczy podobnie....
Co do klasy- tak naprawdę cieszą się ci, którzy dosłownie wymiatali na interruptowaniu z Megabane :P
Ps. I tak na dzień dzisiejszy nastawiam się na nornów, a ww. klasa do nich pasuje ];->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2009 o 16:31, Niewiernus napisał:

Armorki- czyżby to nie był już taki standard MMO?


No cóż, w zasadzie to takie coś już jest w gw:
light- 60 armor
medium- 70 armor
heavy- 80 armor
Dochodzą insygnia i różne specjalne właściwości, typu że rangerzy mają dodatkowe 30 przeciwko żywiołom, ale to można zawsze rozwiązać.

Dnia 10.12.2009 o 16:31, Niewiernus napisał:

Co do klasy- tak naprawdę cieszą się ci, którzy dosłownie wymiatali na interruptowaniu
z Megabane :P


Umówmy się, ranger i tak był niemal pewny. Imo klasy będą takie: Necro, Warrior, Mesmer, Ele, Monk, Assassin, Summoner (tylko moje podejrzenia- sporo filmów ukazywało różnych przydupasów do walki, więc myślę, że jest szansa na tę klasę), Ranger i to będzie na początek.

Dnia 10.12.2009 o 16:31, Niewiernus napisał:

Ps. I tak na dzień dzisiejszy nastawiam się na nornów, a ww. klasa do nich pasuje ];->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wyszły już informacje na ten temat ,ale mam kilka nurtujących spraw, jakby ktoś wiedział prosiłbym o odpowiedź
1) czy w gw2 będzie dwuklasowość
2) Czy będą klasy na początku do wybrania takie jak derw i assassek, słyszałem że nie ale chodiz mi oto czy będą wychodziły kolejne części dodające te klasy tak jak fc i nf w jedynce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2009 o 13:39, owca95 napisał:

1) czy w gw2 będzie dwuklasowość


Będzie.

Dnia 13.12.2009 o 13:39, owca95 napisał:

2) Czy będą klasy na początku do wybrania takie jak derw i assassek, słyszałem że nie
ale chodiz mi oto czy będą wychodziły kolejne części dodające te klasy tak jak fc i nf
w jedynce


Nie wiadomo. Na trailerach widać postacie podobne do assassinów i derwiszów, ale nie jest to pewne, bo klasy nie został jeszcze zapowiedziane. Nie wiadomo też, czy nowe części jakieś klasy będą dodawały (pewnie tak).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za odpowiedz. I mam jeszcze jedno pytanie. Czy armorki i tile będą dawały jakieś konkrtne bonusy? I czy jak będę grał moją postacią w gw2 i między czasie dobij jakiegoś titla w jedynce to czy to cos zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2009 o 14:27, owca95 napisał:

Dziekuje za odpowiedz. I mam jeszcze jedno pytanie. Czy armorki i tile będą dawały jakieś
konkrtne bonusy?


Tak, osiągnięcia z GW1 wsadzone w HoM mają dać JAKIŚ konkretny bonus. Tylko jaki? I czy jest warto o to się bić? Ja nie wiem, ale jakby nie było picuję HoMa jak się tylko da. :)

Dnia 13.12.2009 o 14:27, owca95 napisał:

I czy jak będę grał moją postacią w gw2 i między czasie dobij jakiegoś
titla w jedynce to czy to cos zmieni


Nie wiadomo właśnie jaki bonus będzie dostępny z achivemntów z GW1. Po prostu taki trochę pic na wodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2009 o 17:44, szerszen-45 napisał:

Tak, osiągnięcia z GW1 wsadzone w HoM mają dać JAKIŚ konkretny bonus. Tylko jaki?


Dodatkowe miejsce w schowku na minipety xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2009 o 11:15, Budo napisał:


Kto podkłada głos pod głównych bohaterów?
http://www.youtube.com/watch?v=Te4FK_6JLwE

Kojarzycie tę rudą panią? ^^
http://www.youtube.com/watch?v=urNyg1ftMIU


Ahaha, mocne :D I jakgdyby na to nie patrzeć, strzał w 10.

CDP mógłby już wystartować z pre-orderem ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2010 o 17:04, Izrafel92 napisał:

Orientuje sie ktos, czy gra bedzie miala te same wymagania, co poprzednie czesci?


Raczej wątpliwe. Te dwie gry będzie dzieliło kilka lat. Jeśli ArenaNet nie chce tracić klientów będzie musiała podrasować silnik. Niemniej na pewno nie będą to wymagania kosmiczne. Słabe kompy tez sobie poradzą, jak sądzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2010 o 17:04, Izrafel92 napisał:

Orientuje sie ktos, czy gra bedzie miala te same wymagania, co poprzednie czesci?


Jeszcze dużo czasu minie zanim pojawią się wymagania (chyba, że o czymś nie wiem ;>), ale GW2 na pewno będzie miało lepszą grafikę + otwarty świat = wyższe wymagania. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie męczy mnie ta myśl o titlach w GW ,a GW 2 i takie tam bonusy (nie wiem jakie...) - przez to title nie mogę robic dla funu,a jeśli dla funu to już naprawdę mnie plecy bolą od tej myśli >.<

P.S-Plecy,taaa...Dobrze pisze ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako, że nie śledzę wątku na bieżąco, mam pytanie - czy jest jakakolwiek szansa na to , że ta gra będzie nie tylko na Windowsach (chodzi mi zwłaszcza o MacOS) , czy jednak będę skazany na używanie BootCampa i programów jemu podobnych, żeby móc odpalić ten tytuł, kiedy już wreszcie się ukaże?... :-)

Pozdrawiam,
M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Nie wiadomo nic o tym.

Bartex69---> to olej title... dobij do jakiegoś tam progu i nie wysilaj się specjalnie. Nie wiadomo jakie będą bonusy w gw2, ja stawiam na specjalne emotki, tytuły, specjalny rodzaj tańca, minipet czy coś w tym stylu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się