AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Dnia 28.04.2010 o 20:48, Ostrowiak napisał:

Że woj i ranger będą to wiadomo, teraz doszedł eleś...

Tylko wyczekiwać healera, hexera i trupoluba.

Ja wlasnie czekam na wiadomosci o klasie leczacej:P. Uwielbiam grac healerami, wiem ze cos w stylu monka bedzie napewno ale interesuje mnie tez czy bedzie cos w stylu rytualisty lub po prostu innej klasy leczacej? Milo by bylo miec jakis wiekszy wybor.

Wogole jak ostanio ogladam filmiki i czytam o gw2 to slinka cieknie! Mam nadzieje ze nie wyjdzie za szybko bo co by tu nie mowic moj pc to totalny staroc i napewno nie udzwignie, samo gw1 ledwo co daje rade.

Swoja droga nie moge sie doczekac na jakies konkretne informacje na temat HoH z jedynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Grubo panowie, grubo. Wreszcie mamy konkrety. Czytam i ogarniam wszystko, bo nie miałem czasu wcześniej. Ja tam biorę gw2 w ciemno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2010 o 21:49, Budo napisał:

Ja tam biorę gw2 w ciemno :)


Same here. Poza tym wreszcie jakieś konkrety dotyczące tego co mnie bardzo interesowało - samotna gra. Nie zawsze sprawiało mi przyjemność szukanie drużyny w "jedynce" a co dopiero zabieranie henchów czy hero. Teraz wygląda na to, ze będzie większa różnorodność pod względem możliwości podróżowania po świecie. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Powiem tak, jestem realistom. Abstrahuje na chwile od GW. Na początku tworzenia "Fable" Peter Molyneux obiecywał cuda. Ale potem okazało się, ze połowę rzeczy sie nie da, a druga jest bez sensu. Ja z cieszeniem sie poczekałbym jeszcze trochę. Nie chce odbierać oczywiście nikomu radości z pojawienia sie nowych informacji, ale trzeba trzeźwo popatrzeć na stan rzeczy. Na koniec tego posta, proszę o nadmierne nie-bluzganie mnie za niego, Jeśli go ktoś nie zrozumiał nie szkodzi, ja tez go do końca nie kapuje;p Podczas pisania jakoś ogólny cel zatarł sie^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2010 o 21:59, Daronn_Darker napisał:

ale trzeba trzeźwo popatrzeć na stan rzeczy.


stan rzeczy jest taki, że anet zrobił zajebistą grę, której każda następna część była lepsza od poprzedniej, do tego całość była (i w sumie jest nadal) cały czas wspomagana, kontrolowana i udoskonalana (pomijam parę wpadek w stylu ursana).
jeżeli więc chłopaki obiecują cuda na kiju, to ja już sprzątam pokój, żeby niczego tym kijem nie strącić.


Piotrbov -> to samo tutaj. zwykle pogardzam kolekcjonerkami, ale ek GW2 biorę w ciemno. to jedyna gra, dla której to zrobię. serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2010 o 08:29, Daelor napisał:

Piotrbov -> to samo tutaj. zwykle pogardzam kolekcjonerkami, ale ek GW2 biorę
w ciemno. to jedyna gra, dla której to zrobię. serio.


A ja EK nie gardzę, zawsze wtedy, gdy jest premiera jakiejś gry i postanawiam ją kupić to biorę EK. Guild Wars Factions, Nightfall, Aion, Alone in tthe Dark, Rise of Legend, The Witcher, Stalker ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Mi edycja nie robi. Bardziej zależy mi na tym, żeby ludzie w gw2 widzieli, że Warmaster Budo rypał w gw sześć lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2010 o 09:28, Budo napisał:

Mi edycja nie robi. Bardziej zależy mi na tym, żeby ludzie w gw2 widzieli, że Warmaster
Budo rypał w gw sześć lat :)


6 lat? Eeeee co? Przecież dopiero co GW kończy 5 lat, no chyba że chodzi ci o to żeby w GW 2 wiedzieli że grasz w GW od premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2010 o 09:32, Piotrbov napisał:

6 lat? Eeeee co?


Eeeee to, że gw2 wychodzi za rok, albo więcej, a w tym czasie będę grał w jedynkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz takie-Mass Pvp... ale to będzie wyglądać! ^^ A jak mi się będzie ciąć! Cóż... zamiast wydawać pieniądze na batoniki trzeba odkładać na nowy PieC. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2010 o 15:42, qq_MoaR napisał:

Cóż... zamiast
wydawać pieniądze na batoniki trzeba odkładać na nowy PieC. :-(


Wg. mnie cześć druga będzie miała dobrą optymalizacje - tak jak to było przy jedynce. Nie ma się o co martwić, ja tam biorę może net do wymiany :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się