AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Dnia 07.04.2012 o 11:20, HumanGhost napisał:

Problemy z płynnością wyraźnie widać na gameplayach z GOL''a. Pytanie jak dobrze zostanie
zoptymalizowana i czy jest w ogóle na to w ogóle szansa w obecnej fazie "produkcji".


Jedynkę można było odpalić na kalkulatorze, więc jestem spokojny.

Kapas---> nie siej paniki, gra przyporządkuje z jakiego "centrum" Anety będziesz korzystać (Europa, albo USA), grać będziesz mógł na serwerze jaki sobie wybierzesz, nie będzie tutaj ograniczeń. Pewnie chodzi o pingi, podobnie w LoLu możesz grać na Ameryce, ale jeśli mieszkasz w Europie, to ping nie będzie zachwycający.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2012 o 11:54, Budo napisał:

Jedynkę można było odpalić na kalkulatorze, więc jestem spokojny.


Ja taki spokojny nie jestem. To bedzie zupełnie nowy system i nie ma się co oszukiwać, że w GW 2 na wyższych ustawieniach pograja wszyscy tak jak było w przypadku jedynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strasznie dużo zamieszania z tymi wersjami, także bardzo was proszę powiedzcie mi czy dobrze się orientuję. :P
1. Kupienie standardowej edycji w konkurencyjnych serwisach lub na stronie gw2=kod, a na stronie gram.pl pudełko z kodem.
2. Kupienie wersji deluxe w konkurencyjnych serwisach lub na stronie gw2 to również tylko kod.
3. Kolekcjonerka w gram.pl to najpierw kod na bete itd., a dopiero później otrzymujemy paczkę z grą, kodem i resztą elementów.
Tylko kolekcjonerka daje nam pudełko z grą, standard/deluxe gdziekolwiek kupimy daje nam tylko kod, normalna wersja w pudełku z płytą itd. będzie do zamówienia dopiero bliżej premiery, bez żadnych bonusów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2012 o 12:41, barsum napisał:

Tylko kolekcjonerka daje nam pudełko z grą, standard/deluxe gdziekolwiek kupimy daje
nam tylko kod, normalna wersja w pudełku z płytą itd. będzie do zamówienia dopiero bliżej
premiery, bez żadnych bonusów.


Standardowa edycja pre purchase też daje Ci pudełko z grą, o ile będziesz chciał- jeśli tak, to wyślą przy oficjalnej premierze, będziesz musiał zabulić dodatkowo za przesyłkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ciekawe, dzięki za odpowiedź. Szkoda że nie ma nigdzie wersji deluxe sam kod+pudełko z grą w dniu premiery. No ale cóż, kto wie co będzie w ofercie 10 kwietnia. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2012 o 13:51, barsum napisał:

To ciekawe, dzięki za odpowiedź. Szkoda że nie ma nigdzie wersji deluxe sam kod+pudełko
z grą w dniu premiery. No ale cóż, kto wie co będzie w ofercie 10 kwietnia. :P


Oczywiście mówiłem o edycji z gram.pl, nie wiem jak jest z innymi sklepami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam inne pytanie. Jeśli zamówię teraz grę to muszę od razu zapłacić? Czy mogę poczekać do premiery? Będę miał mimo wszystko dostęp do bety? Miałem teraz nieplanowane wydatki i jestem trochę do tyłu z kasą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2012 o 15:57, Daronn_Darker napisał:

Ja mam inne pytanie. Jeśli zamówię teraz grę to muszę od razu zapłacić? Czy mogę poczekać
do premiery? Będę miał mimo wszystko dostęp do bety? Miałem teraz nieplanowane wydatki
i jestem trochę do tyłu z kasą.


To jest kupno typu pre-purchase, a więc musisz teraz zapłacić. Jeśli dobrze kojarzę, to po zamówieniu trzeba zapłacić w ciągu 5,7 dni, tak jak to zwykle jest w sklepie gramu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2012 o 15:57, Daronn_Darker napisał:

Ja mam inne pytanie. Jeśli zamówię teraz grę to muszę od razu zapłacić?


Tak.

Dnia 07.04.2012 o 15:57, Daronn_Darker napisał:

Czy mogę poczekać do premiery?


Tak.

Dnia 07.04.2012 o 15:57, Daronn_Darker napisał:

Będę miał mimo wszystko dostęp do bety?


Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2012 o 16:54, Daronn_Darker napisał:

Dzięki, czyli sobie w bete nie zagram...


Beta weekendy będą się powtarzać, a premiera jest nie wiadomo kiedy, także wyluzuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2012 o 17:02, Budo napisał:

> Dzięki, czyli sobie w bete nie zagram...

Beta weekendy będą się powtarzać, a premiera jest nie wiadomo kiedy, także wyluzuj :)

Ale ja chciałem kolekcjonerkę, na zwykła wersje mama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2012 o 11:35, Daronn_Darker napisał:

Ale ja chciałem kolekcjonerkę, na zwykła wersje mama...


To masz pecha :/
Chyba, że weźmiesz providenta xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2012 o 11:52, Antek100100 napisał:

mam pytanko apropo wersji deluxe. Miniaturka rytlocka to bedzie cos ala companion z wowa?

będzie to coś ala miniaturka z Guild Warsa

>I i co to bedzie za skill oraz itemki?
zostały dokładnie opisane tutaj

https://buy.guildwars2.com/

naprawdę, dokładnie opisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2012 o 11:36, Budo napisał:


Heh, już się splity zaczynają, nie będzie raciali w pvp.

Wywiad o traitach, buildach i innych pierdach.
http://www.guildwars2hub.com/features/interviews/traits-and-builds-interview-jon-peters


Że raciali nie bedzie w pvp to ja od początku podejrzewałem. I słusznie :)
Wedug mnie to przemyślane i sensowne posunięcie. Sądzę, że tego skilla bonusowego za prepurchase również nie będzie w PvP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2012 o 15:31, Latniak napisał:

Że raciali nie bedzie w pvp to ja od początku podejrzewałem. I słusznie :)


Na ostatnim evencie chyba jeszcze były :P
Z tamtego wywiadu wynika, że oni sami nie wiedzą dokładnie na czym stoją i jeszcze sporo do ogarnięcia w kwestii balansu, mechaniki itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie raciali w pvp, czyli rasa w pvp nie ma znaczenia w ogóle? Rozumiem, że warek asura i warek norn w pvp mają identyczne możliwości? No cóż. W sumie dobrze, pvp to tylko sport i oderwanie od poważniejszych spraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2012 o 16:50, Ash napisał:

No cóż. W sumie dobrze, pvp to tylko
sport i oderwanie od poważniejszych spraw.


Tak. Ale IMO rasy jednak powinny się w pewien sposób odróżniać w większej ilości aspektów. Nie tylko wygląd i personal story. Nie napiszę o statystykach czy traitsach, bo zostanę stracony w ciągu kilku sekund. Jednak IMO dobrze by było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się