AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

@szmarcin
IMO byłby to strzał w stopę przy takim modelu zdobywania levelu (flat level curve). Sensem gry jest współpraca między graczami, PvP no i trochę story mode :). Gnanie do max levelu nie ma sensu. Większość ludzi z wolną gotówką szybko by się znudziła.

A co do Mystic Key. To po prostu rodzaj hazardu, kupujesz los na loterii. Mam nadzieję że nie będą to jakieś super rzeczy. A i tak skończy się na przedmiotach w rodzaju obecny lvl. -5/10 leveli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ogłosili na Facebooku, że póki co beta jest zamknięta i więcej kluczy na ten weekend nie będzie. Pewnie po 10 kwietniu będą kolejne okazje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.03.2012 o 20:49, Tevlok napisał:

IMO byłby to strzał w stopę przy takim modelu zdobywania levelu (flat level curve).


Mam świadomość, ale oni mogą tę grę jeszcze w paru małych krokach zepsuć - dlatego mam takie nastawienie (mimo wszystko pozytywne, ale z rezerwą).
Rzeczy, które są na granicy:
- Mystic Key,
- Ressurection Orb,
- Instant Repair Canister,
- Perfect Salvage Kit,
- Magic Find Boost (ten w najmniejszym stopniu z wymienionych).

Nie wie ktoś ile będzie kosztowało 2000 Gemów?

"Inne" obrazki:
http://imgur.com/a/qcWXu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Don''t worry :P PvE only. Te przedmioty przyśpieszą zdobycie lvl o ok 30-40 min w PvE (prawdopodobnie).
W PvP wszyscy będą równi.

Poczytaj o sidekick system.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to jest PvE only :-) Nie zmienia to faktu, że wciąż np. Mystic Key ma niewiadome przeznaczenie. Trudno jest określić użyteczność tych przedmiotów, w tym rzecz. O sidekicku też słyszałem i uważam to za bardzo dobre rozwiązanie. Ja to wszystko wiem, bo obserwuję te newsy od 3 lat może? :P

I nie chodzi mi o to, by na siłę znajdować jakiekolwiek negatywne cechy tej gry. Grałem w 1 i punty na itemy mam przygotowane, do tego chcę jeszcze kupić kolekcjonerkę, a około 7 moich znajomych jest zadeklarowanych na preorder podstawowej wersji.

Dlatego się martwię, z czystej troski o wrażenia gamingowe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2012 o 22:42, szmarcin napisał:

Nie wie ktoś ile będzie kosztowało 2000 Gemów?


400 gemów = 4,80 euro
więc:
2000 gemów = 24 euro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2012 o 00:26, walgierz napisał:

400 gemów = 4,80 euro
więc:
2000 gemów = 24 euro


Nie za bardzo. Zwykle jest tak, że im więcej kupisz, tym przelicznik jest lepszy. Tzn. ceny są tak ustawiane, by opłacało się więcej zapłacić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2012 o 16:15, Alehor napisał:

Umiejętności rasowe są fantastyczne tylko zastanawiam się jaki będą miały wpływ na balance


Umiejsetności rasowe może i efektownie wyglądają, ale mają być słabsze od umiejętności klasowych. Trzeba je traktować raczej jako miły dodatekr niż brać je na poważnie w PvP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pojawiła się lista, które sklepy będą brały udział w pre-purchasie, będzie jeszcze aktualizowana o nowe sklepy, jak na przykład dla Polski. Tam jest jeszcze puste miejsce, mam nadzieję że te sklepy będą wybierane przez CeDePa, a więc gram.pl się znajdzie na tej liście.
http://wiki.guildwars2.com/wiki/User:Stephane_Lo_Presti/GW2_prepurchase_retailers_list

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robił ktoś tu zakupy w angielskich sklepach, np Amazonie? Siedzę teraz w uk i będę chciał zrobić preorder...
Druga rzecz- ktoś zna szczegóły tych dodatkowych przedmiotów i skilli z deluxe edition? Zastanawiam się, czy opłaca się dorzucać 15 pandów na to. Z tego co widzę, to raczej nie będzie się opłacać...

W ogóle te edycje z pre purchase, to 100% cyfrowe gry, bez pudełka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to wiem jedno :P Że będę grał w gre:P a tak całkiem serio to jak spełnią się plotki i będzie można grać na konsoli to ja sobie tego nie wyobrażam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
20$(1/3 ceny podstawki) za Elite skilla, minipeta, 5dniowy bajer z bankiem i jakies extra boosty na start do glory i influence to tak śrenio troche.

Wersje Pre-Purchase to także wersje pudełkowe które będziesz mógł zakupić w wybranych sklepach (np. na gram.pl ;p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2012 o 12:10, Budo napisał:

Robił ktoś tu zakupy w angielskich sklepach, np Amazonie? Siedzę teraz w uk i będę chciał
zrobić preorder...
Druga rzecz- ktoś zna szczegóły tych dodatkowych przedmiotów i skilli z deluxe edition?
Zastanawiam się, czy opłaca się dorzucać 15 pandów na to. Z tego co widzę, to raczej
nie będzie się opłacać...

W ogóle te edycje z pre purchase, to 100% cyfrowe gry, bez pudełka?

Bez pudełka z tego co wiem to jedynie deluxe digital edition, radze poczekać na oferty w naszych sklepach, podobno ma być taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kluczowa sprawa - czy nasz CDProjekt w ogóle wie o tej całej akcji z przedsprzedażą?

Byłaby niezła wtopa jakby się na czas nie dogadali z NCSoftem i nie dostali kluczy przed kwietniową betą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2012 o 14:32, DarkWolf_PL napisał:

Bez pudełka z tego co wiem to jedynie deluxe digital edition, radze poczekać na oferty
w naszych sklepach, podobno ma być taniej.


To standard edition będzie pudełkowa, a deluxe droższa o 1/3 bez pudełka? Nieco idiotyczne. Jeśli chodzi o sklepy, to ja w Anglii mieszkam, więc nasze odpadają raczej, chyba, że będzie tania cyfrowa wersja dostępna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się