AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

/.../

Ja z prędkością 50-100 kB/s zostawiłem na 6 godzin i się zrobiło, więc może po prostu zostaw na noc i jutro pograsz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę jestem póki co zawiedziony GW2. Nie podoba mi się pomysł wspólnego ubijania mobów. 60 graczy rzuca się na jednego moba i nawet nie mogę nic ubić... druga sprawa to język gry. Rzeczywiście bez lokalizacji się nie obejdzie. Połowy rzeczy nie rozumiem i gra jest zbyt skomplikowana. Weteran GW1 również może poczuć się zagubiony. Jakieś kwadraciki, serdusza itp... co to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Grasz od 5 minut i już jesteś zawiedziony? Jak chcesz prostoty, to idź zagraj w warcaby. Gw2 to wielkie mmo, ja osobiście jako weteran gw od razu się odnalazłem. Serca na mapie to dostępne questy, kwadraciki to zapewne różne "points of interests", czyli miejsca do odwiedzenia. Jak na mapie przytrzymasz myszkę nad takim miejscem, to powinno Ci wyświetlić. Zakreślone obszary to miejsce, gdzie toczy się dynamiczny event.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2012 o 21:20, KrisK91 napisał:

Nie chcę hejtować po godzinie grania; ale jak na razie dzięki dostaniu się do bety oszczędzę
200 złotych. Postaram się pograć jeszcze kilka h; może gra mnie do siebie przekona.


Beta dopiero wystartowała, więc nie patrz na rzeczy takie, jak kolega powyżej, że 60 osób rzuca się na jednego mobka- nic dziwnego, skoro setki tysięcy graczy właśnie się zalogowały :)
Pograj weekend i zobaczysz, gw2 na początku trochę odstrasza poziomem rozbudowania, ale mnie osobiście po paru godzina wciągnęło jak bagno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poziom rozbudowania jest faktycznie ogromny. Czuję się z lekka przytłoczony, ale sądzę, że nie powinno byc problemów z ogarnięciem wszystkiego w ciągu kilku dni grania po kupnie gry. Na początku trochę chaos, ale jak tylko zobaczyłem na czacie "Zerg rush!" podczas biegania za jakimś przodownikiem NPC na patrolu od razu mi się gęba uśmiechnęła. :-)
Powiem tak: cudna gra. Lokacje urzekają.

No i działa bez najmniejszych zacięć na moim trzyletnim kompie. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2012 o 21:48, HumanGhost napisał:

No i działa bez najmniejszych zacięć na moim trzyletnim kompie. ;]


A mógłbyś przybliżyć parametry tego komputera, rozdzielczość i detale w jakich grasz? :D
Planuję kupić kompa GW2 Dedicated :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2012 o 21:48, Alehor napisał:

> Jakieś kwadraciki, serdusza itp... co to ?

Tzw User Interface...


A takie pytanie bo nie mam klucza do bety, czy ten User Interface można wyłączyć, ukryć ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Core i5 750, Radeon 4890HD, 4GB RAM

Ustawienia prawie najwyższe. Cienie średnie i coś tam jeszcze obniżone. Ale świat mimo wszystko wygląda super. Ale aż sprawdzę jak się gra na full detalach. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2012 o 21:56, HumanGhost napisał:

Ale aż sprawdzę jak się gra na full detalach. :-)


Ok dzięki, czekam na raport z gry na ultra :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo człowieka jasny szlag może trafić jak nic ubić sam nie może bo zanim dobiegnę to wszystko pada. Tak samo od razu mi ścina jak 60 osób biegnie na jednego moba... please

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2012 o 21:56, HumanGhost napisał:

Core i5 750, Radeon 4890HD, 4GB RAM


Phee... na takim kompie to raczej nie dziwota.

U mnie na średnich działa zadowalająco. Ścina przy większych zadymach z 60 osobami na ekranie. A sprzęt: AMD A4 2.7 GHz, 4 gb ram, Radeon HD6410 D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2012 o 21:55, Airandill napisał:

A takie pytanie bo nie mam klucza do bety, czy ten User Interface można wyłączyć, ukryć
?.


w GW1 można było go wyłączyć przy użyciu kombinacji ctrl+alt+H lub ctrl+shift+H

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2012 o 22:06, Budo napisał:


Azra zrobiłem mchowego sylvari guardiana <3


Nerdgasm, znajdź mu jeszcze coś na kształt Oaken aegis i będziesz przenośnym klombem <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się