AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Witam, mam problem, otóż wczoraj grałem przez jakieś 40 minut normalnie, dzisiaj rano pograłem z 10 minut, doszedłem do wniosku, że usunę obecną postać i stworzę nową.. Tutaj zaczęły się schody za każdym razem gdy już mam kończyć tworzenie postaci wyskakuje mi błąd "The game client is unable to gain access to a log-in server at this time.", co ciekawe na tym samym laptopie, mój brat może zalogować się na swoją postać i grać. Wie ktoś o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WvW w tej grze jest niemożliwe... Wlazłem sobie, pomyślałem że tylko sprawdzę o co tam chodzi, a jechałem ponad 4h. Znalazła się rozgarnięta horda ok. 20-30 osób, z którymi przejąłem ok. 3/4 wyspy jednym ciągiem. Nawet niszczenie bramy przez 10-15 minut nie jest aż tak nudne. :D

Pozdrawiam wszystkich którzy na Blacktide''zie gromili ze mną Żabojadów. :)

Czas iść spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój problem z tworzeniem postaci rozwiązał się sam, ale mam kolejne pytanie. Jak wyłączyć cienie? Chodzi mi o kompletne wyłączenie. Nawet jak mam w opcjach ustawione, że ma ich nie być to nadal są.. A gdyby udało mi się je wyłączyć miałbym z 20-30 fps więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

♪♫♪♫ Aleeee mi robicie guuuuula ♪♫♪♫

Może już jutro mi się uda przetestować grę... tyle czekania i radości z dorwania kluczyka, a tu masz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2012 o 02:34, bVarador napisał:

Wywal -image ze skrótu jeśli używałeś

No fakt, używałem, ale znalazłem już rozwiązanie. Po odznaczeniu opcji Remember Account Name wszystko poszło gładko. Dzięki tak czy siak.

edit:
O patrz, a teraz spróbowałem się zalogować i ten sam problem. Tym razem twoje rozwiązanie bardzo się przydało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram w bete i jak na razie jest...tak sobie. Skille postaci i caly swiat sa wciagajace (szczegolnie system walki mi przypadl do gustu), ale jak dotad wszystkie questy to eventy. Z jednej strony fajnie, a zdrugiej wszystko wydaje sie takie same. Zastanawia mnie czy dalej sa jakies ciekawsze questy czy nadal tylko ewenty: wybij wrogow, podnies/zanies/znajdz/ochron. Wiem, ze w innych grach jest podobnie ale wow mnie rozpiescil (questy gdzie lecimy w jakims pojezdzie i bombardujemy wrogow, gdzie zostajemy wystrzeleni z rakiety, gdzie strzelamy z kuszy/broni niczym maszynowej, gdzie przyjmujemy wyglad innej osoby i skille itp itd). Doszlam tylko do 5 lvlu, gral ktos duzo dalej i moze cos o zadaniach napisac?:D

Na razie mysle, ze gw2 bedzie gra warta zakupu, ale nie na tyle wciagajaca by odciagnac mnie od innych gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2012 o 11:25, treek napisał:

Ku*wa jak opuścic WvW?................. Albo jestem jakiś nierozgarnięty, albo... nie
wiem...


Tak samo jak do niego wbiłeś się tylko, że klikasz na leave;-)
Czyli klawisz B i masz na górze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Questy w świecie nie są zbyt odkrywcze, ale niektóre ciekawe, szczególnie te, gdzie cię transformują w coś innego. Eventy za to są bardzo fajne, w becie w każdej lokacji powinien być jakiś duży i cięższy trochę boss, więc zależnie kim grasz, to możesz natrafić na dużego niemilca, którego leje się trochę dłużej :)
Najciekawsza imo jest fabuła i tam są wciągające zadania. Graj dalej i zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.07.2012 o 00:20, Budo napisał:

Na drugim zdjęciu razem z tatą, tata trochę mniej przenośny xD


Się nie śmiej, lepszy klomb niż kolonia grzybów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie mi moi drodzy jak wygląda świat? Mapy robią wrażenie? Czujecie sie wolni gdy biegacie i znajdujecie co raz to nowsze zadania czy raczej prowadzi Was jedna/dwie scieżki, które sprawiają ze zaden quest sie nie ukryje?
No i calkiem zmieniając tematyke - można skakać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śmieszy mnie to, że na różnych forach już zaczyna się ''hejcenie'' wszystkich krytycznych opinii na temat Guild Wars 2, zabawnie się to wszystko czyta. Teraz każdy komu GW2 przycina, tak na prawdę korzysta z Pentium 2. Jeżeli ktoś stwierdzi że z technicznego punktu widzenia grafika GW2 nie powala, to znaczy że jest ślepy. Na każdą konstruktywną krytykę/opinię (inną niż ''omg rozpływam się z zachwytu!'') znajdzie się jakiś agent Gimbazy, z gotową absurdalną ripostą.

Szczerze mówiąc wydaje mi się, że to taki desperacki krzyk światowego community MMORPG. SWTOR, TERA, Secret World nie okazały się być zbawcami gatunku, więc wszystkie siły idą teraz na ''promowanie'' GW2 jako takiego swoistego mesjasza.

Zostawiłem sobie 3 postaci na 4-6 lvl''ach. Stworzyłem kilka innych, które poszły do piachu po +/- 20 minutach gry. Myślę, że apropo podstaw i wrażeń z początkowego contentu mogę się spokojnie wypowiadać. Jest dobrze, ale szału nie ma. To nadal jest dość typowa gra MMORPG, która dzięki niektórym mechanizmom może(ale nie musi) wyznaczyć dalszy kierunek rozwoju gatunku. Zwłaszcza fajnie wygląda sprawa skilli/broni - wybór między dwuręcznym mieczem a dwoma toporami to już nie jest kwestia tego czym się wyciągnie większy DPS.

Mapy są ładne, ale jeszcze nie trafiło się nic, na czym mógłbym zawiesić oko. W moim wypadku brakuje też chęci zwiedzania świata gry, nadal jest to całe latanie od questa do questa. Trzeba też pamiętać że GW2 to nie jest non-target i samymi unikami walki nie wygramy. Atakowanie potworków o kilka poziomów silniejszych od nas i tak nie ma sensu, bo tak czy siak dostaniemy po tyłku. Więc siłą rzeczy siedzimy na jednym spocie i grindujemy/szukamy elementów potrzebnych aby ukończyć zadanie. Potem lecimy dalej, i robimy to samo. Dynamiczne eventy potrafią znacząco przyspieszyć ten proces.

Póki co brakuje mi tak szumnie omawianego wpływania na wygląd świata gry. Tzn. podczas eventu pojawi się na mapie jakiś mini-boss, ale po zabiciu go nic się nie zmienia. Przechodząc przez kolejne miejsca w życiu byśmy nie stwierdzili, że jeszcze kilka minut temu jakaś ogromna dżdżownica robiła mielonkę z kilkudziesięciu graczy. Ogólnie (w moim wypadku) bardzo szybko naszło uczucie monotonii. Możliwość wyboru w ramach questa czy chcemy zabić 30 potworków czy zebrać 30 roślinek to nie jest ten poziom dowolności, jakiego oczekiwałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2012 o 13:06, Almarcino napisał:

No i calkiem zmieniając tematyke - można skakać?


Hehe pewnie, że tak. Raz przez 10 minut próbowałem skakać po murach zeby się dostać na szczyt zrujnowanej wieży, aby mape zdobyć. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Guild Wars fajnie przechodziło się grę dla fabuły, to było na prawdę super, tutaj to troszkę mniej mi się podoba ale gra miażdzy! Te local eventy są mega wypas, zadania wiadomo są jak w każdej grze MMO ale i tak całość wychodzi rewelacyjnie, gram na najsłabszych ustawieniach grafiki a i tak dla mnie oprawa wizualna miażdży :D Gra dostosowuje się do czasów i tyle. Na początku trochę interface był denerwujący taki przesadzony, ale po 2 godzinach gry przekonałem sie do niego całkowicie. Niczego więcej nie powinno sie oczekiwać od gry MMORPG i mam nadzieję że end game da równie dużo zabawy co teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2012 o 11:34, Budo napisał:

Questy w świecie nie są zbyt odkrywcze, ale niektóre ciekawe, szczególnie te, gdzie cię

>/ciach/

Okej, dzieki czyli jest na co liczyc. Pogram wiecej :). Swoja droga myslalam dotad, ze bede grac Sylvari, ale ludzie mnie bardziej do siebie przekonali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pierwszą wadę gry - bieganie Charrem jest beznadziejne a skoki to totalna porażka. Już Asury wyżej skaczą! Sam bieg sprawia natomiast wrażenie strasznie powolnego, ociężałego. Średnio to wygląda. Ale i tak klimat w Askalonie jest nie do podrobienia. :)

Mój wybór:
Charr Elementalista
Asura Inżynier
Norn Łowca
Człowiek Guardian
Sylvani Nekromanta

:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się