AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Trochę czasu grałem w GW i teraz zastanawiam się (nie grałem w ostatni dodatek) czy warto zrobić coś, by mieć jakiś bonus w GW 2... I to jest moje pytanie :)

Kupić ostatni dodatek? Czy dać sobie spokój?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz grać teraz jeszcze w GW to pewnie. Dodatek kupisz za grosze, trochę bonusów wpadnie. Jeśli jesteś graczem z dość dużym majątkiem to pewnie wbijesz nawet wszystkie oprócz tytułów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2012 o 17:07, Boguslav4 napisał:

Kupić ostatni dodatek? Czy dać sobie spokój?


Dla bonusów - nie.
Dla fabuły - tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Długo się nie logowałem ogólnie w GW... Co oznacza key wyświetlany na stronie account.guildwars2.com po zalogowaniu?

Dostęp do bety jest oczywiście darmowy i ArenaNet nie zmieniła przez ten czas swojej polityki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2012 o 17:31, Boguslav4 napisał:

Długo się nie logowałem ogólnie w GW... Co oznacza key wyświetlany na stronie account.guildwars2.com
po zalogowaniu?


Ten po kropce? przykładowy_nick.1234 ?
Jeśli tak to wyjaśnienie jest dokładnie linijkę niżej...

Dnia 19.07.2012 o 17:31, Boguslav4 napisał:

Dostęp do bety jest oczywiście darmowy i ArenaNet nie zmieniła przez ten czas swojej
polityki? :)


Kto wyniuchał kod to ma za darmo ten BWE, kto kupił wcześniej grę teoretycznie kupił sobie dostęp. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wylądowało właśnie intro dla Asurów, przyznam szczerze, że spodziewałem się czegoś lepszego, ale i tak nie jest najgorzej ; p

http://www.arena.net/blog/ree-soesbee-on-the-asura-cinematic-intro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mam takie pytanko: czy od zera jeżeli teraz zacząłbym grać w Guild Wars, to czy mógłbym wbić do premiery jakies bonusy do GW2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2012 o 00:07, Rambos napisał:

A mam takie pytanko: czy od zera jeżeli teraz zacząłbym grać w Guild Wars, to czy mógłbym
wbić do premiery jakies bonusy do GW2?


Raczej trochę na to za późno. Wprawdzie, żeby zacząć wbijać punkty wiele nie trzeba, ale jaki ma to sens na miesiąc przed premierą? Grać w jedną grę tylko po to, żeby dostać tytuł, peta i armor w innej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie racja, niewielki :P Ale mam 2 postacie na 20 poziomie w GW, ale sama podstawka, i za cholere nie moge sobie przypomniec hasla, jeszcze te nazwy konta się jakoś pozmieniały :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2012 o 08:02, Ostrowiak napisał:

> Kiedy i o której dokładnie zaczyna się beta ? ;)
21 dzisiaj


Jest zamknięta tak ? Pewnie nie ma sposóbu ,żeby się na nią dostać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm dodali dodatkową zawartość do ściągnięcia jakoś ostatnio ?
Przed wyjazdem specjalnie przygotowałem sobie klienta, żeby zagrać w weekend na super, mega złym internecie... i teraz wł. grę... a tu mi coś chce ściągać i to wygląda, że dużo... a ja obecnie gdzie przebywam mam łącze maks 60kb/s (!!!!)....
Czyi mam "pograne" jednym słowem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No... zonki dla Asury i Sylvari trochę ważą. :P Jeśli to masz ściągnięte - to luz, to co teraz ściągasz jest malutkie. Jeśli nie - to lepiej zostaw włączony komputer, raczej się uda ściągnąć do wieczora. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2012 o 09:35, barsum napisał:

No... zonki dla Asury i Sylvari trochę ważą. :P Jeśli to masz ściągnięte - to luz, to
co teraz ściągasz jest malutkie. Jeśli nie - to lepiej zostaw włączony komputer, raczej
się uda ściągnąć do wieczora. :D


Ehhh szkoda, że tak późno to dali... liczyłem, że jakoś ledwo zagram na tym łączu...
Nie ma szans tego ściągnąć... chyba, że by komputer chodził 24h, ale też nie mam takiej możliwości...
Nie ma jak zabójcza prędkość 60kb/s.... czekam 10 sek żeby forum się załadowało :D
Powiem jedno... ALE LIPA :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2012 o 06:17, HumanGhost napisał:

W ten beta weekend udostępnione zostaną do gry Sylvani i Asury, tak? Ale będzie można
wybrać też inne rasy?


Będzie można grać każdą rasą i każdą profesją.
Będzie wszystko to co poprzednio + stuff wyminiony tutaj:
http://www.arena.net/blog/whats-new-in-the-final-guild-wars-2-beta-weekend-event

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakaś gramowa ekipa wspólnie wybiera się na jeden serwer, czy każdy sobie gdzieś indziej znalazł swój kąt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się