AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Dnia 22.08.2010 o 10:39, Budo napisał:

/.../

Po co Ci różnica w dmg? W gw wszystkie łuki mają takie same obrażenia.


Tak tak łuki mają te same obrażenia zgadzam sie z tobą, ale patrząc na gameplay''e odniosłem wrażenie że wojak walił z łuku nawet mocniej niż ranger ;/ Myślałem ze "Barrage" będzie na wyłączność dla "akrobatów" a tu g***** i warior kosi aż miło. Juz sobie wyobrażam buildy Wariora Longbow/HandGun

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2010 o 10:39, Budo napisał:

/.../

Po co Ci różnica w dmg? W gw wszystkie łuki mają takie same obrażenia.


Nieprawda! Hornbow zadaje więcej obrażeń niż pozostałe łuki :P Szkoda tylko, że w GW2 go nie ma :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2010 o 10:56, Ha_Xior napisał:

720s recharge? lolz


To normalne w przypadku mocniejszych skilli w MMO. A że GW2 będzie pełnoprawnym MMO, to będą i takie cooldowny, i consumables, i bronie podnoszące staty, sety, i postacie mające po 4k ene.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2010 o 13:38, HumanGhost napisał:

"Trochę" za wcześnie na spekulowanie odnośnie cen itemków. Nawet nie wiadomo w jakiej
ilości bedzie z mobow leciało złoto.


Tu nie chodzi o określone wartości a raczej stosunek cen i to, czy np. żeby kupić item X trzeba zabić 10 czy 1000 mobów ;)

@Piotrbov - mało ważny sprzęt, który daje bonusy do statystyk, a te się z kolei przekładają chociażby na zadawane obrażenia i liczbę ene? Nie widzę tego za bardzo. Chyba, że wprowadzą jakieś ograniczenia. Ale jakoś w to wątpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2010 o 13:59, Piotrbov napisał:

> Hahahah smieszny jestes ;p http://www.teeteehaa.de/gc/gamescom2010/images/guildwars2-window-garment.jpg

>
> I po dyskusji na temat wpływu itemow na PvP

W ogóle jeszcze PvP nie pokazywali. Skąd wiesz, że tak będzie? Właśnie mam nadzieję,
że zrobią jakieś ograniczenia.

5% szans na krytyka wiesz ile to jest ? Uzbierasz 5 itemkow do setu takiego i co 4 hit to crit ;/ Pewnie plus (domysł) bazowe 10% crit. rate da nam 35%. Ale jak na razie to tylko domysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2010 o 14:06, Miltek napisał:

5% szans na krytyka wiesz ile to jest ? Uzbierasz 5 itemkow do setu takiego i co 4 hit
to crit ;/ Pewnie plus (domysł) bazowe 10% crit. rate da nam 35%. Ale jak na razie to
tylko domysł.


Nie to nie jest tak. Co do tego screena co był podany wyżej jest cos takiego, że jak uzbierasz 5 zbroi z tego setu to tylko wtedy dostajesz +5% do krytyka, a nie każda zbroja tyle daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2010 o 10:59, Miltek napisał:

Ps. Daj linka do raportów :D


Jeden z ostatnio wklejonych gameplayów, tyle ich, że już nie wiem który.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2010 o 10:57, Miltek napisał:

Tak tak łuki mają te same obrażenia zgadzam sie z tobą, ale patrząc na gameplay''e odniosłem
wrażenie że wojak walił z łuku nawet mocniej niż ranger ;/ Myślałem ze "Barrage" będzie
na wyłączność dla "akrobatów" a tu g***** i warior kosi aż miło. Juz sobie wyobrażam
buildy Wariora Longbow/HandGun


Jak dla mnie plus. Muszą jakoś zrekompensować brak dwuklasowości, żeby nudno nie było. Teraz warrior też może biegać z różnymi broniami, w tym kosą, tak jak i ranger.

cinus---> hornbow obrażenia ma takie same, jedynie 10% penetrację pancerza. Ale bazowy dmg identyczny jak inne łuki, poza tym to wyjątek ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2010 o 14:18, Piotrbov napisał:

Nie to nie jest tak. Co do tego screena co był podany wyżej jest cos takiego, że jak
uzbierasz 5 zbroi z tego setu to tylko wtedy dostajesz +5% do krytyka, a nie każda zbroja
tyle daje.


Popatrz sobie na gameplaye z mid level warem (charr), co drugi/trzeci strzał krytyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się