AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Dnia 14.03.2012 o 09:38, Miltek napisał:

Płaczcie że kosztuje 170zł.
TO PRZECIEŻ BYŁO WIADOMO IDIOCI ...
I to od dawna.


Po pierwsze- obrażanie ludzi jest niefajne, a obrażanie ludzi, których nawet nie znasz jest w ogóle żenujące i poniżej krytyki.
Po drugie- gw 1 przyzwyczaiło ludzi do niższych cen, więc ja się nie dziwię płaczom po części. Ale trzeba zrozumieć, że gw 2 to większy projekt i potrzeba więcej kasy. Ja się osobiście zawsze spodziewałem ceny w okolicy 200 zł za zwykłą edycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2012 o 10:20, Budo napisał:

Po pierwsze- obrażanie ludzi jest niefajne, a obrażanie ludzi, których nawet nie znasz
jest w ogóle żenujące i poniżej krytyki.
Po drugie- gw 1 przyzwyczaiło ludzi do niższych cen, więc ja się nie dziwię płaczom po
części. Ale trzeba zrozumieć, że gw 2 to większy projekt i potrzeba więcej kasy. Ja się
osobiście zawsze spodziewałem ceny w okolicy 200 zł za zwykłą edycję.

Pewnie że tak, pamiętajmy żę w GW2 utrzymanie masowych serwerów będzie kilkakrotnie droższe w porównaniu z pierwszą częścia, więc i mikropłatności mają racje bytu ... tak, przeczuwam płacz, ale co zrobisz haters gonna hate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2012 o 10:20, Budo napisał:

Ja się osobiście zawsze spodziewałem ceny w okolicy 200 zł za zwykłą edycję.


W Euro jak najbardziej, zobaczymy na ile wycenią CE.

Aż się śmiać chce jak człowiek sobie przypomni co się działo jak ludzie zobaczyli cenę Starcraft 2 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak gwoli podsumowania...

Sam pytałem innych kumpli, czy dla nich to dużo. I odpowiedzieli, że tak.
It turns out, że ludzie patrzą czy w ich kieszeni wystarczy pieniędzy, ale nie patrzą na rynek. Bo patrząc z perspektywy rynku, to ta gra jest bardzo opłacalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2012 o 15:21, szmarcin napisał:

Bo patrząc z perspektywy rynku, to ta gra jest bardzo opłacalna.


Dokładnie. Sama gra jest co prawda droższa od nawet innych MMO, ale w przeciwieństwie do nich oferuje brak comiesięcznego haraczu, a kolejne kampanie gracz może zadecydować czy kupi, czy nie. 170-230-470zł? Dla gracza, który gra tylko w jedną grę i kupuję średnio 1 grę na 2 lata (czyt. ja) 170 zł to kwota którą wydam od ręki za taki tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2012 o 11:27, Outlander-pro napisał:

> rozsyłali dzisiaj beta invity
>
Skąd wiesz? Daliby znać na fejsie, a tam cisza.

uwierz mu moich 3 znajomych już, a że beta jest poufna za rozgłaszanie mogą cię z niej wyrzucić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.03.2012 o 11:58, DarkWolf_PL napisał:

> Skąd wiesz? Daliby znać na fejsie, a tam cisza.
uwierz mu moich 3 znajomych już, a że beta jest poufna za rozgłaszanie mogą cię z niej
wyrzucić.


Podpisuje się NDA nie można o niej informacji rozpowszechniać, video, screenów itp, ale o rozsyłaniu invite''ów by powiadomili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena gry to jedno, a mikropłatności drugie. 170 za gierkę wyłoże, bo będzie masywna, ale jak z mikropłatności zrobią drugie NFS World czy coś takiego, to się chyba zastrzelę. Jak już wyłożę ten hajs, to chce móc grać z innymi jak równy z równym, a nie że ktoś sobie coś kupi i będzie uber hiper imba....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2012 o 13:09, Pernia napisał:

Cena gry to jedno, a mikropłatności drugie. 170 za gierkę wyłoże, bo będzie masywna,
ale jak z mikropłatności zrobią drugie NFS World czy coś takiego, to się chyba zastrzelę.
Jak już wyłożę ten hajs, to chce móc grać z innymi jak równy z równym, a nie że ktoś
sobie coś kupi i będzie uber hiper imba....

W grę wchodzą jedynie opcje wizualne jak stroje zmiana wizerunku postaci czy proste rzeczy jak specjalne minipety, sklepik nie zapewni ci jakichkolwiek bonusów do statystyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2012 o 14:16, DarkWolf_PL napisał:

sklepik nie zapewni ci jakichkolwiek bonusów do statystyk.


Raczej nie byłbym tego pewnien do premiery, skoro w pre-Purchase jest badziew, który podnosi statystyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2012 o 11:30, Ostrowiak napisał:

> Skąd wiesz? Daliby znać na fejsie, a tam cisza.
Powiedział mi taki tak ptaszek z mailboxem.


A jakieś inne źródło? Sami powiedzieli, że dadzą znać. A nie dali.

Dnia 17.03.2012 o 11:30, Ostrowiak napisał:

> sklepik nie zapewni ci jakichkolwiek bonusów do statystyk.

Raczej nie byłbym tego pewnien do premiery, skoro w pre-Purchase jest badziew, który
podnosi statystyki.


Nie podnosi żadnych statystyk, a jeśli już - to jednorazowo. Jest jeden elite skill, który dodają na stałe - reszta to consumables.


Czytanie ze zrozumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2012 o 14:30, qq_MoaR napisał:

> sklepik nie zapewni ci jakichkolwiek bonusów do statystyk.

Raczej nie byłbym tego pewnien do premiery, skoro w pre-Purchase jest badziew, który
podnosi statystyki.

Ten "badziew" jak to napisałeś podnosi ci staty o całe 2 punkty... inwestycja jednego trarint point''u daje +10, więc ciut mało ponadto jest to ek więc musieli coś rzucić.

PS Na naszym słynnym serwisie aukcyjnym pojawiły już się oferty sprzedaży kont do bety, z tego co szybko zobaczyłem 5 dyszek za 2 dni grania XD. Jest to dość żałosny proceder z przyjemnością zakapuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się